hamilelikte mide ekşimesi ve yanması

H

huriye aydın

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi huriye aydın
slm kızlar... 15 + 1 günlük hamileyim ve dünden beri midemde yanma oluyo... bugün akşam iyice arttı... sizin mide ekşimeniz var mı varsa nasıl ve kaç aylıkken başladı???

canim gecmis olsun bu problem her hamisde var bende de var...
4.ayimda baslamisti..halen devam ediyor.
bunu onlemek icin az cabuk yemek yemelisin,oyle mideni bir seferde doldurmamalisin.bol bol su ic,onun da faydasi oluyor...
ben elma yiyorum o zaman biraz azaliyor..cok oldugu zaman da ilac aliyorum.
malesef bu mide yanmasi oluyor,olacak...eger cok fazlaysa dr una soyle sana ilac versin.gecmis olsun tekrar.

canım geçmiş olsun ben 8.ayımdayım bende 15gündür falan başladı bu yanmalar gerçekten çok kötü.rennie duo şurup önerdi doktorum.gerçekten iyi geliyor,bi de yastıgını yüksek tut yatarken.

teşekkür ederim kızlara.s.

Mide ekşimesi bendede oluyor. Özellikle şu son iki haftadır.. Doktorum banada rennie duo diye bir şurup verdi... İyi geliyor. Sende iste doktorundan..

cnm dogal yoldan bu soruna tek cozum soda suyu benim midemi yanmasina birebir geliyor valla tavsiye ederim

slm kızlar... 15 + 1 günlük hamileyim ve dünden beri midemde yanma oluyo... bugün akşam iyice arttı... sizin mide ekşimeniz var mı varsa nasıl ve kaç aylıkken başladı???

selam, bende 15+0 ım bugn bütüngün midem çok kötüydü benmde muz iyi geliyormuş denemedim de şimdi yicem hemen

kızlar acayip midem yanıyor ekşiyor adetime 3 gün var göğüs ağrım var bide vücuduma iğneler batıyor ara sıra acaba hamilelik belirtisimidir bunlar

X