bebeğini kaybedenler cevap verebilir mi?

canlarım biliyorum acımız büyük annelik acısı bende 2 ay önce kalbi atmadığı için düşük yapıldm hastane biraz ümidim vardı bu ay ama dün kırmızı kartı gördüm kısmet dilmiş ençokta eşimin olmayan depremde ölem büütn ailesinden birine benzeyen boncuk gözlü bebeğim olsun rabbim nolur senağlamasenağlama

arkadaşlar acınızı tazelemek gibi olmasın ama benim size bir sorum olacak. bebeğini herhangi bir nedenle kaybeden/düşük yapanlar acaba hamileliğinizin başından itibaren hiç sorun yaşıyor muydunuz?mesela kanama ya da bebekte yavaş gelişme gibi.belirtilerinizi yazarsanız düşüğe karşı daha tecrübeli olmuş oluruz diye düşünüyorum.umarım sizi üzmemişimdir.

arkadaşım umarım kimse bunu yaşamaz benim hamileliklerimde bir problem olmadı yani belirti yoktu ilk 2sini sabah kalktığımda kanama başlamıştı bu şekilde kaybettim 3 bebeğimi normal rutin kontrole gittiğimizde o minicik kalbinin atmadığını ögrendik kürtaj oldum sadece normalde kasıklarda ağrı olur ama 3. bebeğimde bu biraz daha fazla ağrı olarak belirti gösterdi ama şimdi çok şükür 3,5 aylık hamileyim korku ile karışık heyecan yaşıyorum Allah isteyen herkese nasip etsin:ecrin_bebek:

merhaba
ben sıla
ben de 17 haftalık kızlarımı kaybettim. bana çok acı veiriyor.ultrasondaki görüntülerini unutamıyoum
nasıl dayandınız siz ne zaman tekrar hamile kaldınız ve iyi geçtimi.yardımcı olursanız sevinirim.sevgiler

merhaba
ben sıla
ben de 17 haftalık kızlarımı kaybettim. bana çok acı veiriyor.ultrasondaki görüntülerini unutamıyoum
nasıl dayandınız siz ne zaman tekrar hamile kaldınız ve iyi geçtimi.yardımcı olursanız sevinirim.sevgiler

seninkiler de ikizmiydi canım?

merhaba.benim bebeğim 5 haftalıktı ama ben hamile kaldığımdn iki hafta sonra gittim doktor bebeği görmedi..ve 1 hafta sonra leke geldi benden daha sonra doktoroum progestana başlaattı.sürekli istirahat etmeme rağmen kanamaların arttı.2 3 gün içinde düşük yaptım çok sancılıydı.üşümek ve titremek bi anda geldi ne olduğumu şaşırdım ve sonrasında düşünmedim bebek psikolojk olrak hazır deildim bundan sonmra işallah=)

ben 2,5 aylıktı bebeğimi kaybettim.
hiç bir belirti olmamıştı rutin kontrollerim vardı.
ve dr düşüşe gidiyor demişti.şok oldum.
sonrada kanamam oldu ertesi günü akşam alındı.
ama düşmeye başlamış 2,5 ay hiç bir belirti felan yoktu.

bende 13 haftalık bebeğimi kaybettim.insan teselli veremiyor kendisine çok büyük bi acı dindirmek zaman alacak

mrb.canım bende 8 haftalıkken kanama başladı başta koyu renkti ama zamanla rengi ve miktarı çoğaldı kanama engelleyici ilaç kullandım fakat en son ultrasonda doktor kalp atışının az olduğunu söyledi ve hastaneye sevk etti.Allah bu acıyı kimseye yaşatmasın.ama kızlar düşüğün en büyük nedeni stres hamileyken uzak durmak gerek.

evet cigmex doktor banada bebeğin aşağı indiğini söylemişti.düşük yapıcı ilaç verildi.ama yinede kürtaj oldum .hala atlatmadım Allah kimseye yaşatmasın.

ben de iki dusuk yasadim. hakikaten cok cok zor...
allah hayrlisiyla saglikli bebekler nasib etsin herkese...

ben ebbeğimi 37haftada ve doğumumu bekelrken kaybettim kaybetmeden 2.gün önce kontrole gittim dok. zamanın avrdedi ev gönderdi ama doğum zamnım yanlış hesaplandığı için bebeğimin kalbi durdu ölüdoğum yaptım çok zordu normal doğum yapıyosunuz ve bebeğin öldüğünü biliyosun çok acı veriyor ve hamilelikten tekrar aynı olayları yaşamaktan korkuyorum allah herkesin sabrını versin ve yardımcısı olsun

kızlar bende bebeğimi kaybettim 19 ağustos hala inanamıyorum 5 gün yaşadı kızım halen ciğerim yanıyor :KK43:

34. haftaya kadar hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen o gün ultrasona girdiğimde bebeğimin içinde bulunduğu sıvının çok az kaldığını öğrendim ve acil sezeryana alındım bebeğim ancak birgün yaşayabildi çünkü ciğerleri tam gelişmemişti

34. haftaya kadar hiçbir sıkıntım olmamasına rağmen o gün ultrasona girdiğimde bebeğimin içinde bulunduğu sıvının çok az kaldığını öğrendim ve acil sezeryana alındım bebeğim ancak birgün yaşayabildi çünkü ciğerleri tam gelişmemişti

acını tazelemek istemem ama nedeni belli miydi erken doğumun. yani bi rahatsızlığın senin yada bebeğin varmıydı. çok geçmiş olsun Allah sabrını versin cok zor

arkadaşlar bende 22 haftalıkken kaybettim bebeğimi hiçbir belirti yokken bi sabah hafif bi gaz sancısıyla kalktım işe gittim sonra merkaımdan doktoru aradım gel muayene edelim dedi gittiğimde hiç beklemediğim bir cevap aldım rahimin açıldığını söledi ve acil olarak yatış yaptırdı 5 gün kadar serumlarla yattım ama 5 gün sonunda o acıyı yaşadım normal doğumla bebeğimi dünyaya getirdim bakamadım yüzüne şimdi çok pişmanım keşke baksaydım bir kere hiç aklımdan çıkmıyor hareketleri ultrasondaki görüntüsü şimdi 2.kez hamile kalmak istiyorum fakat çok korkuyorum aynı şeyleri tekrar yaşarım diye.Yalnız şunu da eklemek istiyorum o ara çok sık maydanoz tükettim ve sonradan öğrendimki maydanoz rahim kasılmalarına sebep olurmuş eskiden doğum zamanı gelipde yapamayanlara verilirmiş neden o mudur bilmiyorum ama ya aynı şeyi tekrar yaşarsam:KK43:(((:-)25:

bende 4.5 aylık bebeğimi enfeksiyon yüzünden kaybettim.tabi bunu gittiğim ikinci doktorum söyledi.enfeksiyon suyun erken gelmesine yada erken doğuma neden olabiliyormuş.şimdi eşim ve bende antibiyotik tedavisine başladık.çok zor günler geçirdik bebeğimizin ardından..Allah bir daha yaşatmasın hepimize..

iyi günler evet ben hamileleğimi öğrendiğim günoen itibaren sıkıntı cektim hep kanamam oldu sürekli hastane de yattım ve en son 12. 08.2010 da 20. haftada bebeğimi kaybetim göremedim bile daha sonra bende 8*8 boyutunda miyom olduğunu söyledilyer 01.09.2010 da amaliyat oldum şu anda tekrar hamile olmak için bekliyorum ve çok korkuyorum ya olmaz sa diye allah herkesin yardımcısı olsun çok zor bi süreç...

Benim 4 yaşında bir oğlum var kardeşi olsun istedik, ahmed keremde istedi bir erkek kardeşi olsun rabbimde verdi çok şükür ama 21+2 de kanama şikayeti ile gittim hastaneye gece 2.5 cm açık olmuş ve enfeksiyonda varmış enfeksiyonu geçirmeye çalıştı doktor antibiyotiklerle ama olmadı açıklık 4.5 cm oldu ve normal doğumla aldılar bebişimi benden
inşallah ali erenim bize şefaatçi olacak cennetin kapısında bekleyecek bizi
ama rabbim inşallah ahmed keremime başka kardeş yollar

canım bende amniyon sıvısı bittiği için kaybettim hiç sorun yaşamadım hamileyken herşey o kadar yolundaydı ki hani derler ya sakınan göze çöp batar insanın elinden hiçbirşey gelmiyor bir an ALLAHım kimseye yaşatmasın 9 ay bekleyıp onunla uyuyp yavrumun tekmeleriyle kalkmak onun için yemek yemek ya herşeyın ya bu hafta tırnakları oluşuyo bu hafta duymaya başlıyor bu hafta ciğerleri gelişiyo

merhaba arkadaşlar ben yeni üyeyim.12 haftalıkken bebeğimi kaybettim.8 ekim tarihinde.Yeni yeni atlatıyorum olayın şokunu.oysa ki benim 3 tane çocuğum var.ama kaybetmenin acısı çok büyük.Yaşım 38 trizomi 18 den kaybettim bebeğimi.Çok üzgünüm.

X