Medical Avcılar'da veya Avcılar Hospitolda Doğum Yapan Arkadaşalar

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba arkadaşalr 7.ayıma girdim ve hala doğumu nerde yaptıracağıma karar vermiş değilim bana yakın yerler buralar eğer buralarda doğum yapan varsa tavsiye ediyormusunuz nasıl geçti doğumunuz ve doğumunuza hangi doktor yaptırdı yardımcı olursanız sevinirim

canım ben medicanayı beğenmiyorum neden dersen belki bilyorsundur önceden ismi hayat hastanesiydi ve o zamanlar hiç iyi şeyler duymamıştımm.2 ay önce bi nedenle gitmiştim gördüğüm kadarıyla hosteslerin dr.ların çok lakayit tavırları vardı ....
3 hafta önce ben ataköy hastanesinde yaptım doğumu ama dr.um dışarıdan gelmişti.hastaneden memnun kaldım hele bebek hemşirelerin tutumu davranışları çok iyiydi ama yine sen bilirsinn..
iyi akşamlar

canım ben doktorum orayla anlastıgı ıcın avcılar hospıtalde yaptım dogumum 6 ay once.ama pısman oldum.kesınlıkle tavsıye etmem o hastaneyı.sezeryan dogum yaptım ıkı gun kaldım.ılk gun pansuman yapılacagını soyledı doktorum.evıme cıkmadan yarım saat once hatırlata hatırlata zor yaptı hemsıreler.bıde sana soyluyolar su hemsıreye soyle o yapsın buna soyle o yapsın.bebek hemsırelerı bebege cok ılgısız bebegın altını bıle odada sendegıstırıyorsun yada refakatcın.hemsıre bana ılac vereceksaatını ben hatırlattım.sabah cocuk doktoru gelıyor odaya bebegı kontrol etmek ıcın.bızım odaya gelmedı hemsırelere soyledık.bıze ne dedıler begenırsınız doktor geldı sız hatırlamıyorsunuzdur.ıste boyle eve kendımızor atmıstım.

benim arkadaşım 12 eylül'de Avcılar Hospital de sezeryanla doğum yaptı. Ertesi gün bebeğin enfeksiyon kaptığı anlaşıldı ve yoğun bakımda kaldı. Hastanenin havalandırması da çalışmıyormuş. Hastanede mi kaptı hamileyken mi bilmiyorum ama yine de bilginiz olsun.

ayyy içime kurt düştü peki bana yakın başka hastaneler medilife var orasıda cerahhi tıp merkezi yani çok uzak olmasa iyi olur diye düşündüm ama beylikdüzünde oturuyorum ben burası heryere uzak ist trafiği de malum zaten ve ben normal doğum istiyorum sezeryan olsa problem değilde çok kararsız kaldım şimdi avcılar hospitıl zaten içime sinmemişti nedense medicana avcılarda yaparım diyodum dr.özgür tetikcan başka hastane önercek arkadaşlar yazsın ltfn ama yakın olursa süper olur tşk kericim buarda ne kadar sinir bozucuymuş doğumun sonrası üzüldüm arkadaşım

Ben Avcılar hospitalda doğum yaptım Faruk beydi drum ama kesinlikle tavsiye etmiyorum canım hastane berbat aynen banada dr. çağırıyoruz gelsi görmemişsinizdir diyolar ilgi alaka sıfır taburcu olmadan 1 kere geldi dr. um yanıma ben 2 hafta yokum kontrule şu hemşireye geliceksin dedi gittim kimsenin kimseden haberi yok nts ye bakan kadın yaptı konrolü sözde .Bide kimle konuşsam hastanede sezaryan olmuş biraz sezeryana kaçıyolar orada benim 9 aya kadar herşeyim mğkemmeldi son kontrolümde suyum azalmış eşi yaşlanmış sezeryanla alıcaz dedi valla günahı boynuna dr.un içimde şüphe yok değil çünkü doüumdan sonra 3 lkişidende aynı şeyleri duydum ben.bence avcılar hospiltala gitme sakın ben bidaha doğum yapsam hayatta gitmem.beylikdüzü medikana international var arkadaşım orda sezeryan oldu mükemmel bi hastane ilgi alaka temizlik 4/4 lük .Pahalı ama değer eğer durumun varsa oraya gidebilirsin.

avcılar hospitaldan kimse memnun değil orda kesin yapmıycam doğumumu ama medicana avcılar şubesinde memnun kalan veya kalmayan arkadaşlarda yazsaydı çok sevinirdim allah bütün hamişlere en güsel hayırlı yelerde doğum apmayı nasip etsin ve kolay

beylikdüzü medilife da senem aras var hastası çok ve kimden duyduysam herkes memnun tavsiye ederim.

canım peki orda doğum yapan varmı sanem hanımda ve medilife de

arkadaşım bende geçen ay Avcılar Hospital'de Dr.Faruk beyde doğum yaptım.Herkes gibi bende hiç memnun kalmadım.Sezaryen için sabah saat 10'a randevu vermişti ama saat 14.00 de hala ortalarda yoktu.Hemşireler desen ayrı hava atıyorlar.Kimsenin kimseden haberi yoktu.Cepten ulaşabildiğim dr.bey güya acil bir hastası geldiğini ve tersler bir edayla bekliyeceksin ablacığım demez mi! Bekledik mecburen.Saat 15.00 e geldiğinde ancak alabildiler beni sezaryene.Sezaryen sonrası daha bir felaketti.Dr.3 gün boyunca sadece taburcu olacağım gün ,oda öğlen saat 15.30 a doğru , uzun ısrarlarımız ve aramalarımız sonucu yanıma geldi.Artık taburcu olmak istiyordum çünkü.Yanıma gelen dr.bana seni neden sezaryen yapmıştık dedi.İnsan alır dosyaya bir bakar.O kadar ilgili yani :KK43: Gece nöbetçi olan hemşirelere sancımın çok olduğunu ve ağrı kesici iğne yapmalarını yemin ederim,binlerce kez söylememe rağmen ,bilgisayarın başından ayrılıp gelip vurma zahmetine girmedi ve bende en son patladım yani.Bağırdım artık,siz ne biçim personelsiniz,illede gidip yönetime şikayet mi edeyim sizi,neden ilgilenilmiyor,neden lavman yapılmıyor(gündüz hemşiresi giderken bana lavman yapılması talimatını vermişti hemşireye) neden sorunumla ilgilenilmiyor diye.Baktım 2 oda sonrasında kalan bir hastanın yakınıda benden güç aldı oda bağırdı hemşirelere.Aynı sorunu,ilgisizliği onlarda yaşamış.Arkadaşın dediği gibi bebekte yanına veriliyor ama onunlada hiç ilgilenilmiyor.Ayrıca altını kirleten bebek için bezi bile lütfen veriyorlar.Yani anlatacak çok şeyim var ama neyse,kısaca hiç tavsiye etmiyorum,bilgilerinize...

allah allah kafam karıştı şimdi geçen yıl görümcem doğum yaptı orda çok memnun kaldı bende şuan oray gidiyorum nil hanm dktorum şimdilik çok memnunum çokta temiz görünüyor hastane doğumhane falan ay kafam karıştı şimdi

hastaneye lafım yok arkadaşım,ben personelden şikayet ettim.Dr. çok yoğun (Nil hn.aşırı yoğun zaten,bir kere muayene olmak için saat 11 den 16.30 a kadar beklemiştim ve bayıldım odasında,alkolle falan kendime getirdiler) Dr.Faruk beyde hamilelik süresince ilgiliydi ama o kadar çok hastası varki,kime ne söylediğini,ne ilaç verdiğini unutuyor,zaten dediğim gibi aşırı yoğunluktan sezaryen sonrası yanıma gelmedi bile,bu hastanın şikayeti varmı ,durumu nasıl diye insan hastasının yanına gelmez mi? Şaşırdım kaldım ben bu işe! Taburcu etmek için hastanede fellik fellik dr.aradık,gelsinde biran önce evimize gidelim diye.Ayrıca hemşirelerde çok ilgisiz,özellikle gece nöbetine kalanlar.Şahsen bir daha doğum yapsam ,asla tercih etmem,asla!

ewet nil hanım çok yoğun ama ben alıştıüım için ayarlıyorum bi şekilde gdiyorum çok beklemiyorum bi kere çok bekledim o kadar faruk beyi nedense gözüm tutmadı hiç:) ama nil hanım o yoğunluğa rağmen çok ilgili ondan yoğun zten hastasını baştan savmıyor...
bid eben nil hanımda doğu yapmış olanlarla konuştum çok memnun kalmışlar

valla sanırım hastanede doktorlarda hata hemşirelerde şans bende kesinlikle büyük konuşmuyorum ama avcılar hospitılda doğum yapmamaya karar verdim bile bile de gitmem yani medicana avcılar hakkında bir de yorum yapan çıksa çok memnun olucam enemine çok üzüldüm şahsenn doğum senin hayatında geçirdiğin çok güsel özel bişi ve böyle sinir bozucu olması hiç hoş değil

bakalım kızlar ben bu saatten sora hastanemi değiştiremem eli kulağında artık heran gelebilir o yüzden değiştiremem hastanede yaşadıklarımı mutlaka yazıcam umarım kötü anılarım olmaz

enemine hayırlısı olsun canım inş herşey yolunda gider yazarsın artık bizede hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına canım

slm,temmuz ayında avcılar hospital da doğum yaptım ve rezillikti resmen kesinlikle tavsiye etmiyorum...normal doğum diye gittim sun sancı verdiler4 saat sancıdan sonra sezeryana aldılar,sonrası facia idi, siz siz olun avcılar hospitalda doğum yapmak için 2 kere düşünün,ben çok çektim siz çekmeyin.....

hastaneye lafım yok arkadaşım,ben personelden şikayet ettim.Dr. çok yoğun (Nil hn.aşırı yoğun zaten,bir kere muayene olmak için saat 11 den 16.30 a kadar beklemiştim ve bayıldım odasında,alkolle falan kendime getirdiler) Dr.Faruk beyde hamilelik süresince ilgiliydi ama o kadar çok hastası varki,kime ne söylediğini,ne ilaç verdiğini unutuyor,zaten dediğim gibi aşırı yoğunluktan sezaryen sonrası yanıma gelmedi bile,bu hastanın şikayeti varmı ,durumu nasıl diye insan hastasının yanına gelmez mi? Şaşırdım kaldım ben bu işe! Taburcu etmek için hastanede fellik fellik dr.aradık,gelsinde biran önce evimize gidelim diye.Ayrıca hemşirelerde çok ilgisiz,özellikle gece nöbetine kalanlar.Şahsen bir daha doğum yapsam ,asla tercih etmem,asla!

selmacım aynı konudan muzdaribiz canım,benim dr. faruk bey idi 9 ay boyunca sorunsuz gittim geldim çok ilgiliydi ( ya da bana öyle geldi ) doğum zamanı geldiğinde yanımda yoktu ebeler ilgilen di sonra telf. ile dr. u çağırdılar,apar topar bebeğin kalp atışları zayıfladı bahanesiyle sezeryana aldılar sonrası benim için kabus idi... çok hırpaladılar beni çok kan kaybettim hemen ayağa kalkamadım 2 ünite kan aldık , faruk bey sonradan yanıam geldi ama sanki 9 ay boyunc ben onn hastası değilmişim gibi gayet ilgisiz bi şekild 2 dakikalığına geldi gitti... demem o ki bir daha asla ve asla avcılar hospital da doğum yapmam yapma isteyenlere de şiddetle HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR diyorum.SİZ SİZ OLUN AVCLAR HOSPİTAL DA DOĞUM YAPMAYIN...CANINIZIN KIYMETİNİ BİLİN.RESMEN CAN PAZARI.yasakkelime

kızlar aklıma gelmısken dogum berbat ama cocuk doktorlarıda farklı degıl.para alsınlar dıye oglum bır haftalıkken kalca ultrasonu ıstedı bızden.halbukı her yerde bır aylıktan ıtıbaren yapılıyor.cektırdık doktor ıstedı dıye bıde dogustan fizyolojık gerılık dedıler bıze bır ay uzulerek bekledım.tekrar cektırdım hersey normaldı.bosuna uzuntu ve para,

kimse medicana avcılarda doğum yapmadımı arkadaşlar veya medilife ta

X