eski sevgilim artık başka biriyle birlikte

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar ilişkim biteli nerdeyse bi kaç ay oluyor.5 senelik bir ilişki bitmişti.ben bi kaç hafta önce eski sevgilimin başka birisiyle beraber olduğunu duydum.o gün saatlerce ağladım.böyle bir duyguyu daha önce hiç yaşamamıştım.tamam bilenler bilir internetten bi çocukla tanıştım ama sadece bu.o normal bi ilişkiye başlamış aynı şehirde.ben ona 5 senemi vermişim.ama o beni sevdiğini sölediği halde nasıl unuttuda başkasıyla oluyor.kafaya takmıyorum.normal hayatımı yaşamaya devam ediyorum ama bazen çok zoruma gidiyo aklıma geldikçe.
mutlaka benim gibi olan arkadaşlar vardır.siz neler hissettiniz merak ediyorum ..

Canım erkekler yeni hayata ne kadar çabuk adapte oluyorlar değilmi. Bunlara verilen emeklere yazık ..

kotu bi durum allah sabir versin canim uzulme o bu kadar cabuk unutabiliyosa sende unut duydugun herseyede inanma ama baskalarinin ne niyet besledigini bilemezsin...

eskiden senin olan birini başkasıyla düşünmek gerçekten çok kötü bi durum
geçmiş olsun ne diyelim düşünmemeye çalışıcan
sen de bulmuşun nası olsa birini
yeni bi hayat seni bekliyo geçmiş geçmişte kaldı..

Pişmanlık..pişmanlık..pişmanlık
Evt gökçe pişman olmaya başladın eski ilişkini bitirdiğine
Fakat sen de internetten birisine aşık olduğunu söylemiştin..yürümedi değil mi
Aynı gün hem ayrılıp,hem de int.ten birisine aşık olduğunun konusunu açmıştınCADIARZU
Yanıldın gökçe işte..
Her kötü malın kör bir alıcısı varmış görüyorsun
Ve kimse vazgeçilmez değildir..
Bundan sonra yoluna bakmanı ve sağlıklı bir ilişki yürütmeni dilerim:kahve:

Erkekler boyleler malasef.Cabuk unutuyorlar.Gercekten sevebilme yetisi sadece bizde varolan bir duygu galiba.İcindeki üzüntüyü anlıyorum.Etrafında bu konuyla ilgili konuşup üzüntünün gecebilmesi icin kendilerince yardımcı olmaya calısanlar olacaktır.En cok da; "çivi çiviyi söker.Sende bir birliktelige sıcak bakmalısın"diyeceklerdir.Fakat bu tehlikeli cumleye kapılma hemen.İçindekiler kendiliginden küllenmeden yeni bir birliktelige evet demeye kalkma.Herseyi tamamen unutabilmek icin "madem o başkasını bulmus,ben de başkasını bulayım"diye dusunerek hareket etmek doğru bir yaklasım olmayacaktır.Hırsla kalkıp zararla oturmak da söz konusu.5 senelik bir ilişkiyi bırak,aylarca suren bir ilişkiden sonra bile eski sevgilinin bir başkasıyla birlikte olması insanı üzer.Belki yeniden biraraya gelebilirz gibi kıyıda köşede kalmıs umutlar varsa,öğrenilen bu durum umutların boş oldugunu gösteriyor insana ve insan bir acayip oluyor o zaman.

Evet gerçekten 5 yıl çook uzun bir zaman ne acı tatlı anılarınız olmuştur eminim..Ama nolursa olsun bitmiş bi ilişki için gözyaşı dökmemelisin..Neden ve kim bitirdi ilişkiyi bir fikrim yok ama herşey yolunda olsaydı zaten bitmezdi..Eminim çok zordur 5 yılın ardından bitirme kararı vermek..Boşver ilişki biter herkes yoluna bakar..Yeni bi ilişkiye başlayan adamda seni unutmuş yoluna bakıyor demektir..O yoluna bakarken mutlu olurken sen neden gözyaşı dökesin..Sende yoluna bak..Arada bir aklına gelir,yeri gelir için acır yeri gelir sinirin bozulur ama bunları aşmak senin elinde..Hayat çok kısa ve değerli bence anın tadını çıkar..

cicikız34 ün dediği gibi sende bulmuşsun sonuçta birini,

hani emin ol aşık olan,harbi seven insan! interneti geç yanından geçen dünyanın en yakışıklı adamı olsa ona dönüp bakmaz be güzelim..

o yüzden bence kendini kolay toparlayabilirsin..düşünmeyerek..güç elimizde..

onlar bizden de çabuk unutuyor malesef, ben evlendikten sonra acaba eşimden önce 10 yılımı verdiğim insan ne yapıyor, duysa üzülür mü diye düşünürdüm, duydum ki, o bende çok daha önce evlenmiş. inanki onların sevgisi bizimki gibi değil, kısa sürede çok yollar katediyorlar.

Sen de şu an karsına böle cok ıyı bı talıp kısmet cıksa belkı gıdıp onla cıkmak gorusmek ıstıyceksın o yuzden cok alınma hem zaten5 yıllık tamam ama bıtmıs bı ılıskınız var haa devam edecektı gözuyle bakıyorduysan ozaman tammen ıpler kopmus dıyebılırım ama dıger turlu zaten bıtmıs be şekerım salla gıtsın işte hayatına yön vermen daha kolaylasmıs olmustır..

aman ALLAHım senağlama
5 yıl süren bi ilişki :nazar:
sana kesinlikle dönmek isteyecek adım kadar eminim (sana söylemesede içten içe çok pişman olacak) :çok üzgünüm:

ya hep unutmak içi nbaşka insanlarda sevgi aranıyor...bi ilişkin bitmiş üzerinden vakit geçsin saygın olsun onca şey yaşamıssın iyi kötü...hemen başka insanın yanında soluğu buluyolar :kızgın:
insanlara gereğinden fazla değer verirsen ya karşındakini kaybedersin ya hayatını mahverdersin :nazar:

canım gerçekten zor bir durum.ama belkide bu olayda senin onu untmana vesile olur.erkekler daha kolay ayak uyduruyolar.inşallah daha çok mutlu olursun:1hug:a.s.a.s.:nazar:

zor gercekten 5 yıl cok sey paylasmısınızdır ama sende ınterneten bırıne asık olmussun hanı sende beklememısın onu kafana takma uzme kendını canım gecer zamnla hersey duzelır

erkekler bizim gibi değiller canım.
bugün sen yarın başkası. gitmen onun için çok ta önemli değil yani

erkekler ayrılığın ardından malesef yas tutmuyorlar.hem sizde yeni bir başlangıç yapmışsınız ama yürümemiş.daha çok bu koydu galiba size.onun yeni ilişkisi sürüyor ama siz yürütemediniz.gerçekten istiyorsanız bir ilişki yaşayın.sırf birine inat yada birini unutmak için atılan adımlar çok sağlam olmuyor.biraz dinlendirin yüreğinizi.o ne yaparsa yapsın.her uzun ilişki evlilikle sonuçlanmıyor malesef.o yüzden kendinizden fazlaca verip.bazı şeyleri garanti görmeyin.bu zamanda evlilikler sapır sapır dökülüyorki arkadaşlıklar bitmesin.zaman herşeyin ilacı yeterki gücünüz olsun.a.s.

işte bunları okuyunca hiçbir ilişkiye emek veresim gelmiyor... en azından şunu yaptım ettim diye üzülmem... sende başka birine duygusal birşey hissedebilmişsin sonra da olmamuş galiba, belki o kişi ile olsaydı böyle takmazdın da, şimdi onun niye oluyor gerçekten çok farklı yollara ayrılmışsınız... ayrıca ben öyle yas tutan erkek modelini de görmedim inanmıyorum da erkek eninde sonunda en fazla bir ay bile ağlamaz... ben kendi ayrılığımda da onun üzüleceğini sanmıyordum , o aksine çok sinirlendi, istediği şey olmayınca burnumdan getirmişti...yani bence düşünme , kendini hayatına adapte et, kahrolmasını felanda bekleme , işte yaşayabiliyorlar sende yaşa o zaman

benım de 5 yıllık ılıskım bıtmıstı, asla gerı dönmez derdım sonra hep aradı benı yıldan yıla aradı, halen ara sıra arar yenı tel aldıgında dogum günlerımde vs vs abuk zamanlarda ustunden 4 yıl gectı arar işte.. ınsan nefret edıyor zaten 1 sene sonra unut gıtsın sımdıden..

Ben de olsam üzülürdüm..insanın aynı yola baş koydugu, canım dediği,hayaller kurdugu insan bi başkasıyla aynı hayalleri kuruyor acı tabi ki..ama biz insanlar nasibe inanmalıyız basımıza neler neler geliyor değil mi kmibilir daha neler yasayacagız canım ve bu da bir şey mi dicez..insanı insan yapan zaten yasadıklarımız..işte bu senin yasadığın da hayatın sadece bir perdesi..daha oyun bitmedi tatlım..canını sıkma hadi yeni rolüne hakkını var..

arkadaşlar çok güzel şeyler yazmışsınız.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.ben şu an alıştım bu duruma.zaten birlikte olduğunu da kendisi telefonda bana bir defa konuştuğumuzda demişti.ben intenetten tanıştığım çocukla hala beraberim çok ta iyi gidiyor.ama işte sonuçta ben sadece konuşuyorum.o göz göze el ele.aslında benim hiiç umursamam lazım çok doğru sölemişsiniz artık önümüze bakıcaz ...

canım madem ilişikin var ve iyi gidiyor ozmaan neden onu düşünüp yaktın ki çıksın yani olay sadece el ele göz göze olmak mıdır kızma ama sen bu neteki çocugu sevmiyorsun canım sadece boşluk doldurmaca yapıyorsun bence...onun da canını yakma belki netteki çocuk seni seviyor iyi düşün hırs uğruna sakın başkasını harcama.

X