Cilt Bakımı Ürünleri Yağlı ciltler için SET olarak kullandığınız ürünler var mı??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

mnrygc

Guru
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
92
0
ben Vichy'nin Normaderm serisindeki ürünleri kullanmıştım temizleme jeli losyonu ve kremi. Jel ve losyon hiç bi işe yaramadı ama kremi çok güzeldi pürüzsüzleştirmişti sivilcelerimi de biraz olsun azaltmıştı. Ondan sonra Biotherm'in bi setini kullandım mavi renkli o kadar para verdim o hiçç bir işe yaramadı benneyaptımki
Benim istediğim kullandığım bütün ürünler aynı markanın olsun ki cildim çok fazla yorulmasın her birine adapte olmaya çalışırken ayrıca etkili olsun ki uzun süre kullanayım. Sizin de yağlı karma ciltler için kullandığınız set halinde ürünler varsa paylaşır mısınız? İşinize yaradığını veya yaramadığını söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler a.s.

bu arada böyle bi konu açıldı mı bilmiyorum aratmama rağmen bulamadım açıldıysa özür dilerim :enbuyukkk:

Ben Dermalogıca yaglı coltler için olan seriyi kullanıyorum ve cok cok memnunum cnım ama biras zor bulunuo:KK43:

rapunzelim ben de clean&clear ın bi temizleme jelini kullanmıştım çok ferahlatıyodu ama ben de çok etkisini göremedim
ezoy cnm o serideki ürünlerin adlarını söyleyebilir misin ve sen nerden almıştın bu seriyi?

aslında set değil ama çok memnun olduğum 2 ürün var. asla değiştirmem. sebamed likid ve dermologica active moist nemlendirici

ben la roche posay ın setini kullandım sivilcelerimim uzun bi süre geçirdi..adet döneminde dahi çıkmıyodu ve yüzüm parıl parıl parlıyordu şuan bitti setim..ama tekrar almayı düşünüyorum ..okadar kozmetik temizleyicilere para wermişim sokaga atıos resmen ..loreal clean clear nivea diadermine nutrigina vs vs hepsini kullandım ama artık dermokozmetik olması çok önemli benim için..tavsiye ederim kızlar

hayatım hemen solıım, dermal clay cleanser,multı actıve toner,oıl control lotıon ve 2 gunde bır de yatmadan once cıldı temısledıkten sora superr bişi kullanıorum onun adı da daıly mıcrofolıant,bi arastır canım ben kısılayda cagdas fazılet guzellık salonunda bı de ankamalldekı eczanede bulabildim Ankarada...

johnson & Johnson ın yeşil renkli serisi var parlama karşıtı kremini kullandım hiç bir rahatsızlık vermeden nemlendiriyor..Toniğini de kullanıyorum güzel bence..:KK54:

1753.png

Acnecinamide yüz temizleme jeli,yine aynı markanın gel cream ve gel kullanıyorum..
çok ama çok memnunum..

Dediğiniz gibi cilt yorulmasın diye sadece yağını temizlemek ve günlük kirlerden arındırmak için La Roche Posay'ın;

Effaclar Temizleme Jeli

Effaclar K ya da Duo

Anthelios 30 spf yağlı ciltler için güneş kremi

'ni kullanıyorum sadece. Çok memnunum. Bioderma da denemiştim ancak LRP'den daha memnunum.

bnde suan nuxe aroma-perfection setini kullanıorum yanında da 3 güllü maskesini ve inanılmaz memnunum .:21::21:

X