Çocuk Hastalıkları Göz kayması....

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
Merhaba kızlar;
Benim kızım bugün 26 günlük. İlk günlerimizde biraz kızımın gözleri kayıyordu.Şimdi de biraz oluyor. Sizde de olan var mı? İlk zamanlar bebeklerde olur, daha onlar göremiyor diyorlar. Şimdi daha az kaydığını bazen farkediyorum.Sizce normal mi, geçer mi?

canım benım oğlum 8 gunluk.. cok nadıren 2-3 defa kaydıgını gordum.. ama yenıdogan sasılıgı normal bırsey... daha sonra devam ederse doktora basvurmak gerekıyor dıye bılıyorum..

nuraycım benim bebişimin gözleri de 10 güne kadar çok kayıyordu..
özellikle gözlerini kocaman açıp ; tavanlara, yukarılara bakmaya çalıştığında..
şimdi 17 günlük ve bir haftadır yok gibi..
yine tam hakim olamıyor gözlerine ama sağa sola dönmüyor artık..
yavaş yavaş normale dönecekler sanırım...

Kızlar sağolun;
Evet merve sanırım yavaş yavaş görmeleri iyileşmeye başlayınca geçecek gibi. İlk zamanlar daha çok görüyordum.Şimdi o kadar çok görmüyorum. SAnıyorum zamanlar geçecek.
Dün bi arkadaşla görüştüm.Kızı bir yaşını yeni geçti. Bizde bir yaşına kadar arada kayıyordu yeni geçti dedi. Doktora götürmüşler bir yaşında ve yeni geçti bişeyi yok şimdi dedi. Yeni doğan şaşılığı heralde betülcüm dediğin gibi. İnsan anne olunca kıyamıyor ya, ona hiç bişey olmasın da bana her şey olsun diye düşünüyorum hep. Canım kızım benim.
Herşey için sağolun.:1hug:

ben doktora kontrole götürdüğümde 6aya kadar göz kayması normal dedi. benimkinin de zaman zaman kaydığını görüyorum ama normalmiş endişe etmiyorum

X