Düğün borcunu ödeyenler...

meltemgalli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
218
0
arkadaşlar bazen diyorumki allah kötü(kötü huylu), çirkin şansımı vermeli.Daha 17 yaşındaydım yahhh yapılırmı bu kadar olanca düğün borcunu üzerimize yıktı onların taraftan zırnık gelmedi bana gelen altınları bozdurdu eşimin arkadaşlarından gelen paraları altınları aldı geldim gurbet ellere borç ödemekten canım çıktı ama bişiy demityorum onu Allaha havale ediyorummm Allahından bulsun şiimdi bana yağyakıyo_Oysa severekde diil görücü usulü evlendik çekemedi beni eşimin aldığı maaşı kızı işsiz biri ile evlendi sevberek bizden 5 ay sonra nr olduu neyi var neyi yoksa aldılarrr oturttularr tokmak görümcemi. allahım affet yardım et ne olur birde emeklilik aylığı almıştı yapılırmı bu yahhh tek oğluydu eşim 2 de kızı var.şimdi arkamdan diyorki (meltem çok ukala,aklıllı zeki ve güzel olduğunu biliyor bunuda çok güzel kullanıp bizi aşşağlıyor) beter ol kalitesiz insanlar görmemiş sefiller size zerre değer veren sizin gibi ... olmasın yağğğ yazıkk nereden bilecekler düzenbazın gerçek yüzünüüüü :eek:klava: :teytey:

X