hamilelikte idrar rengi değişir mi

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
39
kızlar hamile olduğunuzda idrar renginizde değişiklik oluyor mu yani koyulaşıyor mu

ben de hep merak ediyordum sadece bende mi oluyor yoksa herkeste mi oluyor diye
o zaman sık sık teste falan gerek yok
gün geçince idrar rengi de farklılaşınca yapmak lazım

evet canım rengi baya koyulaşıyor hatta ben hamile kalmışım alla allah dedimm 'benim idrarım baya koyulaştı acaba üşüttüm' diye bile düşünmeye başlamıştım yani.birde sanki bana köpürüyormuş gibi geldi.

evet canım rengi baya koyulaşıyor hatta ben hamile kalmışım alla allah dedimm 'benim idrarım baya koyulaştı acaba üşüttüm' diye bile düşünmeye başlamıştım yani.birde sanki bana köpürüyormuş gibi geldi.

allahım bunları banada yasatsın :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

Yaaa ama ben 4 haftalık hamileyim ve benim hiçte sarı değil, ama çoook su içiyorum ondan mı aceba:uhm:Yoksa düşürdümmü :uhm::uhm::uhm: Allah korusun:Saruboceq: Ama düşürsem herhaled kanamam olurdu dimi:uhm::uhm::uhm:üfff yaaa

benim de hamileliğimi öğrenmeden önce bile koyulaşmıştı idrarımın rengi.ama sanırım bu her hamilede yaşanmak zorunda değil.her vücudun fizyolojisi farklı oluyor.

canım ben de yeni öğrendim hamile oldugumu.koyu sarı falan degıl.her zamanki renginde.ama idrar testi yapacakken dikkatimi çekmişti.kokusu farklıydı sanki.limon gibi ekşimsi bir koku vardı.

ya benim de kafam karıştı bak şimdi
düşük yaptığım hamileliğimde koyu sarıydı şimdi de günüm geçti
ayın 2 sinde olmam gerekiyordu 3 ekim de yaptım test ama negatif çıktı
idrar renginde değişiklik yoktu hala da yok hamile değilim herhalde diyordum ama kafam karıştı

bende fark etmedim değişmedi rengi çok su içtiğim için genelde renksiz oluyo yani ama koku var gerçekten tuhaf bi koku belki o bi belirtidir bilemem..inş hamişsindir tsti 2 gün de bir tekrarla cnm bende öyle çıktı 2 günüm geçti çıkmadı 4. gün çıktı

sağol gamzeli bakalım kendimi psikolojik olarak ne zaman hazır hissedersem o zaman yapacam testi
ööyyle hiçç acele etmicem
sonra hayal kırıklığı oluyor yaf

Arkadaşlar doktor bilgisidir bu altını çiziyorum...çünkü bende bu konuyu merak etmiş ve doktoruma sormuştum.....eğer hamilelikte suyu bol içerseniz-ki içmek gerekiyor idrarın rengi açık oluyormuş ama az su içerseniz-ki bu iiyi bir şey değilmiş idrarınızın rengi koyu olurmuş....

mrb arkadaslar.evlenelı tam 1 yıl oldu
ama cocuğum olmadı beyınden amelıyat oldum ılaç kullanıyorum son 15 gundur dıkkat edıyorum ıdrar rengı cok sarı hamıle olabılırmıyım
yardımcı olurmusunuz

X