hamilelikte idrar rengi değişir mi

kızlar idrar rengindeki koyuluk özellikle hamilelikte yeterince su içmediğinizin göstergesidir 2 lt üstünde su için normale dönecektir

ya arkadaşlar ben iltihap iöççn ilaç kullandım yeni bitti daha ilaçları bitmesine 3 gün kala falan idrarım çok koyu gelmeye başladı bay hemde ilk defa bu kadar koyu gördüm ilaçlardanmı acab yoksa hamile olabilirmiymama adetim biteli 1 hafta oldu adet bitiminde ilşkiye girdim sonra bikaç kere daha acaba tutmus olabilirmi.cvp yazın lütfen bekliyorum.

hamilelikte idrar rengi koyulaşır ve kokusu keskinleşir
vücudunuzun ihtiyacı olan suyu yeterli alıp almadığınızı idrar renginizle anlayabilirsiniz
eğer idrar renginiz koyu ise vücudunuzun suya ihtiyacı var demektir.
ayrıca ilaç kullanan arkadaşlarda dikkat etmeliler ki bazı ilaçlar idrarın rengini ve kokusunu etkileyebiliyor. adet gecikmeniz olduktan sonra kanda B-HCG testi ile kesin sonuç alabilirsiniz.

koyu olup olmaması su içmeyle alakalı çok su içen bi hamilenin idrarı daha açık renk olabiir ama 100 de 90 koyu oluyo

ya arkadaşlar ben iltihap iöççn ilaç kullandım yeni bitti daha ilaçları bitmesine 3 gün kala falan idrarım çok koyu gelmeye başladı bay hemde ilk defa bu kadar koyu gördüm ilaçlardanmı acab yoksa hamile olabilirmiymama adetim biteli 1 hafta oldu adet bitiminde ilşkiye girdim sonra bikaç kere daha acaba tutmus olabilirmi.cvp yazın lütfen bekliyorum.

çok erken daha herhangi bir belirti için

kıslar benim gün içinde idrarım acık renk ama sabah ilk idrarım gerçekten çok koyu

6 haftalık hamileyim su içmediğim zamanlar çok koyulaşıyor içtiğimde rengi berrak oluyor. ama çok garip bi koku alıyorum ben idrarımdan, folic asit içtiğim için mi, yoksa iltihap mı var acaba diyordum ama burda okuyunca rahatladım biraz.

evet canım oluyor ama bol su içince o kadar koyu olmaz ben günde 2 3 litre su içiyodum 2 dünde bi damacan suyu bitiriyodum ve idrar rengimde acıktı sudan su içince açılıyo

benimkide sarı ama önceki ayda sarıydı hamile değilmişim inş bu ay olur allah her isteyene nasip etsin inş

ben hamileyim..benimkide çok koyu..ben günde 1 litre falan içiom suyu..kokusuda çok kötüüü:S..renkten deilde kokudan daha ii anlaşılır hamilelik bence

Sanırım asit düzeyi hormon salgısı nedeniyle artttğı için rengi daha koyu oluyor.Ama suyu çok içince yine rengi açılıyor.

genelde koyu
su içimine göre açılıyo renk ama genlede koyu

evet sarı oluyo doktor bana bol bol su iç dedi.

Arkadashlar ben 15 haftalik hamileyim,bir kaç gündür idrarimin rengi kırmızı.
Acaba yiyeceklerden ola bilirmi?

:CüvCüv:Herkese merhaba yeni katıldım aranıza ilk mesajım ..:) ben 9 aylık evliyim henüz bir doktora görünmedim ama bebek istiyoruz ve deniyoruz ben adet günümü hatırlayamıyorum ama idrarımda dediğiniz gibi bir koku ve koyulaşma fark ettim umarım hamileyimdir allah bebek isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ..

Bu ay yumurtlama gününde ilişkiye girdik ayrıca klomen de kullandım. Adetime 1 hafta var ve 1 hafta dır geçen hafta yani idrarım acayip sarı galiba olabilir bakalım inşallah:)

evet koyulaşıyor sarı oluyoorve ne kadar su içersem içeyım rengi hep koyu.sanırım kullandığımz hapların da etkısı vardır.

X