hamilelikte idrar rengi değişir mi

İDRAR YOLU ENFEKSIYONU HAMILE OLDUGUN ANLAMINA GELMIYOR ÜŞÜTTÜGÜNDE DE OLABILIRSIN DIKKAT ET AYAKLARINI SICAK TUT VE BOL SU İÇ ADETIN GECERSE O ZMAN SÜPHEYE DÜŞ CNM GEÇMİŞ OLSUN

bugün kasık ağrısı şikatiyle acile gittim idrar yolu enfeksiyonu başlangıcı varmış kan tahlili sonucum da 9.32 çıktı hamile de olabilirmişim ilaç vermedi kadın doğuma gidicem inşallah hamileyimdi yaa :))

bugün kasık ağrısı şikatiyle acile gittim idrar yolu enfeksiyonu başlangıcı varmış kan tahlili sonucum da 9.32 çıktı hamile de olabilirmişim ilaç vermedi kadın doğuma gidicem inşallah hamileyimdi yaa :))

İNSALLAH CANIM HABER ET BEBİŞ ÇIKARSA :)

İNSALLAH CANIM HABER ET BEBİŞ ÇIKARSA :)
sabahtan beri içim içime sığmıyor öğleden sonra hastaneye gidiyorum 2 günden beri gözüme uyku girmedi :)) bakalım mübarek cuma gününün hürmetine inşallah sevndirici haberlerle gelirim canımm. hani salıncakta sallanırken falan böyle için bi tuhaf olur ya öyleyim şuan da :))

canım ilişikinin üstünden 5 ay geçmiş ve düzenli olmuş adetlerin yani hamile değilsin. üstüne görme denilen şey adet gibi olmuyo zaten
kızlar ben de aylardır üye olmadan takip edip aklımdaki soru işaretlerini sizlerin yazılarıyla çözmeye çalışıyodum 4 aydır deniyoruz cocuk için eşimle geçen ay dr gittim kist var dediler ve korkulacak bişey değil dediler kısaca anlatıyorum bende ilaç kullanmak istemedim için soğan suyunu içtim sabah aksam 1 hafta ve geçen hafta kontrol için gittim kistin yok gitmiş bi yumurtanda büzülmüş çatlamak üzere bu hafta dene bakalım olacakmı dedi ve 5 gündür alt kasıklarımda ince ince agrılar ve sızılar var ama adetimde 8 kasımda daha onada var ve 5 gündür normalde beyaz olan idrarım sapsarı üşüttümü düşünmüyorum çünkü kendimi iyi koruyorum acaba hamilemiyim diye düşünüyorum sonucun negatif çıkmasındanda korkuyorum kendimi umutlandırıp sonunda üzülmekte var

kızlar ben de aylardır üye olmadan takip edip aklımdaki soru işaretlerini sizlerin yazılarıyla çözmeye çalışıyodum 4 aydır deniyoruz cocuk için eşimle geçen ay dr gittim kist var dediler ve korkulacak bişey değil dediler kısaca anlatıyorum bende ilaç kullanmak istemedim için soğan suyunu içtim sabah aksam 1 hafta ve geçen hafta kontrol için gittim kistin yok gitmiş bi yumurtanda büzülmüş çatlamak üzere bu hafta dene bakalım olacakmı dedi ve 5 gündür alt kasıklarımda ince ince agrılar ve sızılar var ama adetimde 8 kasımda daha onada var ve 5 gündür normalde beyaz olan idrarım sapsarı üşüttümü düşünmüyorum çünkü kendimi iyi koruyorum acaba hamilemiyim diye düşünüyorum sonucun negatif çıkmasındanda korkuyorum kendimi umutlandırıp sonunda üzülmekte var

canımm heveslendirmek istemem ama hamile olabilirsin. benmde kasıklarımda flan öyle batmalar oluyodu sonra idrar rengi koyulaştı ve kötü kokuyodu. adetine bir iki gün kala kan testi yaptırırsan da çıkar ama idrarda çıkmaz adetin geçmeden benim adetim geçtikten bi gün sonra bile çıkmamıştı hatta ama kanda adetime 4 gün varken çıkmıştı. dediğin gibi kendini umutlandırma sen yine de sonradan üzülmemek için adetina 2-3 gün kala kan testi yaptır :)

Arkadaşlar bu ay klomen kullandım adetime 15 gün varken catlatma ignesi vurulmustum şimdi adetime 6 gün var ama idrarım çok koyu geliyor vebugün farkettim ki kokusu keskinlesmis. Bunun da hamilelik belirtisi olduğunu okudum aynı zamanda sağ kasigimda ağrı ve seyirme oluyor arada kısa süreli adet sancısı vuruyor. Tutmuş olabilir mi. Idrarinda böyle değişiklik yaşayan var mı

Ben 5 gün varken idrar testi yapicaktim bardağa bi baktım mat ve içinde beyaz putur putur bişeyler vardı bir sürü toz gibi tortular, sonra yaptım pozitif çıktı bir hafta kadar sonra da parlak kokulu sariya döndü fosforlu gibi şimdi hala öyle devam ediyor

Ben yeniyim burda bi sorum var benimde idrarim koyulasdi bide kopuk kopuk kokuda oluyo ama bazen cok merakediyorum acaba hamilemiyim .ya cok isdiyorum cocuk sahibi olmayi 1.5 yildir evliyim adet duzensizliyim var iki gundur adetim gecikdi adet belirtilerimi yasiyorum ama farkli olarak idrar kopuklenmesi bide karnimda sislik oldu uc gun acayip sisdi karnim .bide akintim oldu 3 4 gun once sefaf su gibib gerci onuda anlamis dilim ama :) ya lutfen bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olsun lutfen ...bide en onemli bisey sormayi unutdum kizlar ben yaklasik 15 gudur afedersiniz iliskiye girmedim yani hamile kalma sansim varmi buna ragmen umutlanmaliyiyim?

Hoşgeldin HRA test yapsana hem adetin gecikmiş de tabi cikmayabilir de yani kan testi versen daha iyi olur. Ben birsürü yerde okudum idrar da köpüklenme oluyormus hamilelikte inşallah vardır bize de haber vermeyi unutma :)

Hoşgeldin HRA test yapsana hem adetin gecikmiş de tabi cikmayabilir de yani kan testi versen daha iyi olur. Ben birsürü yerde okudum idrar da köpüklenme oluyormus hamilelikte inşallah vardır bize de haber vermeyi unutma :)
Hosbulduk yapmaya korkuyorum acikcasi cunki cok yapdim artik negatif gormekden bikdim hem o kadarda gecikmem olmadiki 4 yada5 gun biseyde var benim adetim geciyo co zaman onuncin kendimi umutlandirmak isdemiyorumnbitarafdanda heyecanliyim :) bakalim yayirlisi canim allah isdeyen herkese hayirli saglikli ovlat nasib etsin insallah ....

Amin canım benim o zaman tam bir hafta olmasını bekle 8. Gün test yap çok iyi anlıyorum seni insan korkuyor tek çizgi görmekten. Benimde yarın adet günüm keşke olmasak keşke bu sefer çift çizgiyi görsek ama adet sancim da var o yüzden yine umudum yok. Hayırlısı insallah. Sen bekle bir hafta dolsun öyle yap o zaman canım hayırlı haberlerle insallah

• Beğen
Reactions: HRA
Coksaol canim insallah sende adet olmazsin insallah ikimizde hamile kaliriz en sonunda ...allah nasib etsin ...benim adet arilarim gecdi iki gundur bisey yok....hayirlisi bakalim ne olucak

Amin canım ezan okunuyor şimdi dua ettim bize bizim gibi bekleyen herkese Rabbim bu mutluluğu bize de yaşatsin inşallah :)

• Beğen
Reactions: HRA
Merhabalar tüp Bebek yapan bayanlara bir sorum olacak bugün transferim in 8 günü idrarda bir değişiklik olurmuş idrarimi kullanmadigim cam bir bardaga yaptım ilk yaptığım da sefafti sonra bulanıklaştı acaba hamile miyim diye merak ediyorum

Arkadaşlar benim de idrarım bir kac gündür yeşil gibi anlamadım hamilelik belirtileri olabilirmi

X