hamilelikte idrar rengi değişir mi

eğer imkanın varsa bi test al ve sabah ilk idrarla yap ama eşine söyleme süpriz olsun yoksada üzülmemiş olur ve rica etsem bana da sonucu haber verirmisin heycanlandım senin adına bende şu an 2 ci bebeğime hamileyim 8 haftalık darısı başına inşallahhhhh......

canım testı yaparsam haber verecgımı soylemıstım.daha testı yapmadım hastada olmadım ama yapamıyorum. sanırım sonuc konusunda psıkolojım gercekten cok bozulmus.ne yapacagımı sasırdım:KK43:

kızlaaaarrrrr :18:
Son 1 haftadır biricik idrarım, çok keskin kokuyor, çok koyu sarı, mideniz bulanacak belki ama asitli gibi, köpüklü gibi, bira gibi, gibi gibi :18::18:
n'olur bişey deyin! var mı bu durumu yaşayan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı soru bende de vardı neyseki herkesde sarı kokulu ıdrar olmuş kışın çok su icemiyorum inşallah herşey yolunda gider de evlâtlarimiza kavuşurüz :KK16:

Çok merak ediyorum gamzeli06 arkadaşımız hamile mi? durumu nedir?

bu arada ben de 2 gündür idrar rengini farkediyorum yumurtlama tarihim bitmek üzere adetime 10 gün var ama umutlanmıyorm ve umutlanmıcam :KK50:

kızlar ben de hamile olduğumu öğrenmeden önce idrarım çok koyuydu ve karnım çok ağrıyordu hamilelik şüphem vardı ama böyle olunca herhalde üşüttüm dedim çok üzüldüm karnım ağrıyınca da ağladım iltihap var hamile kalamam diye sonra çok su içtim günde 3lt.falan idrarımın rengi açık renge zor dönüyordu. biraz daha sabrettim hamile olduğumu öğrendim.

Slm arkadaslar Ben uzun zamandir takip ediyorum sizi ama yeni uye oldum bugun embro transferimin 11.gunu kizlar yardima ihtiyacim var benim karnimda cok fazla guruldama var ve bu 9.gunden beri var bunu yasiyan varmi lutfen yardim

Adetim 2 gun gecti sol kasigimda agti olduğu için test yaptim dayanamadim idrarimin baya koyu sari hatta neredeyse kirmiziya yakindi sizce ne olabilir kızlar sonuç negatif cikti:KK43:

bayanlar ben hamile olmaktan korkuyorum pek su içen biri değilim sık idrara çıkıyorum kötü bi koku var ama çok açık renkte su gibi nerdeyse usutmus olma ihtimalim yok uzun zamandır evden çıkmadım yani sizce hamilemiyim LÜTFEN CEVAP YAZINN...

Bnm 1 haftadan fazla koyu sarı geliyor ve sol kasığım çok ağrıyor göğüslerim o kadar sık agrimıyor ama çok şiş hasta olmama 7 gün var bulantı çok hafif 2 3 gündür bacaklarm agryo yaşlanms gbi hissettim kindimi :) kasklarmda yaşadgm ağrı en fazla 10 saniye falan sürüyor geçiyor bna bişiler söyler misiniz gebelik olabilir mi :KK17::KK17::KK68::KK39::KK34::KK34::KK34:

Degisiyor canim koyulasiyor ..
_benimde idrarım sapsarı normalde idrarını çok tuttuğun zamanlarda sararır ama ben zaten her yarım saatte bir idrara çıkıyorum buna rağmen koyu ebe hemşire normal olduğunu söylüyor...

X