Aldatan eşler

balikesir10

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
53
2
51
merhaba arkaaslar ben 17 senelik evligim ve aldatildim esim tarafindan 3oglum biraz ayri kaldik ve sonra cocuklar yuzunden ozur diledi baristk ve gecen bir yazi okudum yazida aldatan bir daha aldatir yaziyodu asli varmi acaba:kızgın::kızgın::kızgın::teselli:

SEN BİZDEN DAHA TECRÜBELİSİN AMA eşin eger sana söz verdiyse tutacagını düşünüyorsan aldatmaz bence ama bunları kendi aaranızda iyice konuşmalısınız. sen oturup düşün bence acaba beni neden aldattı diye kendine sor ilk önce kendinle yüzleş ve sonra eşinle paylaş niçin ne gerek duydun başkasına gitmekle diye oturup konuşmalısın . İNŞALLAH BÖYLE BİRŞEY NE SENİN NEDE BİR BAŞKA BAYANIN BAŞINA GELMEZ....a.s.

tesekkur eederim cevabina ama sessiz kaliyor neden ncin diye soruyorum sessiz tamaam bir htayadi gecti diyor sadece tel gorusmesi olmus guya:jeyyar: san bende inanadim ama o guveni nasil birdaha geri geirecem esim evden ciktimi hep acaba acaba diyor cim laelaelaelaelae

valla kesinlikle haklısın böyle düşünmekle ama senişn yapcagın bişiy yok artık eşin sana güvenin saglayacak şeyler yapması lazım ALLAH yardımcınolsun a.s.

ne yapim sana diyo ama aklima bir sey gelmiyo ama xyasadigi olaylar gercekten cok kotu allah dusmanima b ile vermesin

mesafe ver ama kontrolü asla bırakma.yani istediği herşeyi yapabilsin ama sen bunları mutlaka bil.nasıl deme çünkü sen bilirsin.onu sıkma ama kontrol sende olsun.

canım inan bana tekrar yapıcaktır.bunu göze alarak geri dönseydin keşke.eşinin yapması gereken tek şey var,uzun bi süre senin sorularına cevap vermek zorunda,senin takiplerine ses çıkarmamak zorunda,attığı her adımdan seni haberdar etmek zorunda.sadece bu şekilde gelir güvenin tekrar ama hiç bi erkek bu kadar zorlamaya gelemez.Allah sana sabır versin eşine de akıl

Güvenmiş evliliğine şans vermişsin. Çok ta iyi etmişsin. Ne araştırıp duruyorsun bir daha olur mu, olmazmı. Kafanı karıştırmaktan başka bir işe yaramaz. Allah korusun sözünde durmaz sa kendi bilir.
Hep birlikte bedelini ödersiniz. Yaşadıklarınızı tekrar tekrar gündeme getirip tadınızı kaçırmayın.
Mutlu kalın canım.

ben de yapıcı olmaktan yanayım...
evlilik uzmanı da öyle söylemişti.kısa süreli ilişkiler yaşanmışsa ve
tekrarlanma ihtimali yüksek değilse affedin diyordu.kendisi de kaç yıllık evliymiş.
kolay bişey değil tabi ama yaptığı bir hatadan dolayı bence onsuz da kalmaya değmez.
sizi seviyorsa pişmanlık duyar ve tekrarlamamaya çalışır diye düşünüyorum.inş murlu olursunuz...:jeyyar:

bence aslinda kendince kapatmaya calistigin bir konuyu burada actigin icin anlasiliyor ki sen icinde kapatamamissin. haklisinda, elbette seni tekrar aldadir aldatmaz bilemem bu esinin karekterine bagli.icindeki korkulari kesinlikle anlat esine bundan sonra böyle birsey yasamak istemedigini söyle aksi takirde ayrilacagini bunu tekrar sana yapmasina izin vermyceni söyle. ben bastan kesinlikle affetmezdim bunuda yazmadan gecemiycem.

sen eşinle tekrar barışmışsın onu tekrardan kabul etmişsin zaten... bu soruyu onu kabullenmeden önce sorsaydın, sana kendi çapımda cevap verebilirdim belki... ama bence bu soru şuanki durumda mantıksız kalıyor... tekrar aldatabilir desek, yine mi küseceksiniz? hayırlısı olsun senin için...

BU DAHİL ,BÜTÜN GENELLEMELER YANLIŞTIR...bu özdeyişe baylırım, bi yaptı diye hep yapacak demeyelim...artık affetmişsin zaten aklını karıştırma emin ol bi daha yaptığında anlarsın canım..kocanı tanıyan sensin.her adama ynı değildir ki...

nacizane fikrimi belirmek gerekirse aldatan tekrar aldatmaya meyilli oluyor tabi istisnalar olabilir ama benim eşim beni aldattı seviyodum kabul ettim.Sonra tekrar aldatıldım mesaj muhabetleri sordum geçiştirdi saçma bahanelerle sesim çıkmadı ama ne oldu yine aldatıldım cigeri 5 para etmez birini tercih etti.Olan çocugumuza oldu ve ayrılık vakti geldi çattı .Belki suçu biraz kendinde ara diceksiniz belki sende hata vardı diceksiniz ama ben hatayı tekrar tekrar kabul ederk ve o bu iyi niyetimi su istimal etmesini sağlayarak yaptım.

Doğru genelleme yapmamak gerekir. Sonuçta 3 çocuğu var. Ama sen affetmişsin zaten. İleriye bak böyle şeyler düşünme inşallah olmazzz.

aldatan erkek tekrar yapar bence çünkü aldatma tadını almışsa birdaha yapar
ama kendine sahip bir erkekse yapmaz sözünün eriyse
kısacası kendi bilir baktın sana sözünde sadık değil bırakırsın
baktın olmuyo yapacak başka birşey var mı
evde sen cariye ol dışarda başkası cariyesi olsun
oh ne güzel demi sakın bu duruma düşme

benimde 2.evliliğim 1.5 senelikken öğrendim aldatıldığımı hemde eski eşiyle,hemde eski eşinin ağızla...
evet doğru aldatan bir kere aldattımı bir kere daha yapar...çok pişman oluyorlar ama HARAM TATLIDIR. dimi bir kere daha aldatırsa s.....çekerim gider olurda biter..bana bişey olmaz kendisine olur...ben sadece 2.kocasından boşanmış bir kadın olurum...o kadarcık...kendisi maddi manevi sıfırlarda oynar..ben kendime yeni ev yeni eşyalar alarak başlarım hayatıma bir de yeni araba çekerim altıma hayatımı yaşarımmm..kendiside pisliklerin arasında kaybolur gider işteee....

senin hatan LİSAYNE gerçek bir kadın ve anaç duygularınla birgün herşey düzelir,,,bazı şeyler zamanla oturur,herkes bir gün hatasını anlar ümidiyle affetmek olmuş ..Allahım senin ve çocuğunun yüzüne baksın..eski eşin için de hiç iyi dileklerim yokk.allah bildiği gibi yapsın..kızlar ha bir haaaa 10 ha 1000 hepsi aynı be arkadaşlar bir kerede kırılmıyor mu kalp incinmiyormu duygular,,,yıpranmıyormuyuz..ha bir ha on...ama ilkinde ayrılmak en iyisi en temizi,şüpheyle yaşamaktansa

canim tekrarinda kesinlikle geri donusu olmayacagini iyice kafasina sok. ayrica her soruna cevap vermek, her sozunu dinlemek zorunda.

cnm merhaba bende aldatılanlardanım ama affettiğimi asla söylemedim.evliliğim sürüyor ama o boşanmak istemedi bana kalsa hemen boşanıcaktım.evladım için düzenimi bozmadım.onada asla güvenimi geri kazanamayacağını boşuna uğraşmamasını artık karşısında dört dörtlük bir eş bulamayacağını ve tekrar aldatmak isterse en azından bundan sonra aldatmak için bahanesi olacağını söyledim.başka bir kadına dokunmasını başka bir kadına seni seviyorum demesini affedecek kadar saf değilim.ben onu artık kuşlar gibi özgür bıraktım.sadece bir kere daha yakalarsam.dünya aleme rezil edeceğimide ekledim.daha bişey duymadım.ama yapan illaki birdaha yapar.tadını aldılarmı vazgeçmeleri zor.ama bunu değiştirsem yenisi farklımı olacak hayır.o yüzden kendimi enayi yerine koydurmadan lafları geçirip geçirip rahatlıyom.zoruna giderse mahkemeler bunun için var.seni hiiiççç uğraştırmam diyorum.sinirden kuduruyor.kötükedihüso

benimde 2.evliliğim 1.5 senelikken öğrendim aldatıldığımı hemde eski eşiyle,hemde eski eşinin ağızla...
evet doğru aldatan bir kere aldattımı bir kere daha yapar...çok pişman oluyorlar ama HARAM TATLIDIR. dimi bir kere daha aldatırsa s.....çekerim gider olurda biter..bana bişey olmaz kendisine olur...ben sadece 2.kocasından boşanmış bir kadın olurum...o kadarcık...kendisi maddi manevi sıfırlarda oynar..ben kendime yeni ev yeni eşyalar alarak başlarım hayatıma bir de yeni araba çekerim altıma hayatımı yaşarımmm..kendiside pisliklerin arasında kaybolur gider işteee....[/QUO

canımçok şaşırdım okuyunca beynime kaynar sular döküldü....

ben eski eşimle üç yıl oldu ayrılalı...kaynanam ve görümcem de ayrılmamızda ana sebep...

mümkün mertebe eski eşimle bırak görüşeyi konuşmuyorum bile.karısı etkilensin istemiyorum çünkü o kadına çok acıyorum..
birkaç kez telde konuştum kızımla ilgili bir problem yüzünden "bana karşı hala ilgi duyuyor" diye düşünmeye başladıydı..

erkekler olayları olduğu gibi değil görmek istedikleri gibi görüyorlar...

kızımla buluştuğunda benim eve gelip çay içmek istediğini söylemiş çıldırdım delirdim....

insan boşandığı kadına bir daha nasıl yaklaşabilir??? aklım almıyor

Eşinize bir şans vermişsiniz, öyleyse ona güvenmek zorundasınız. Ben öyle bir aldatan bir daha aldatır gibi kesin yargılara inanmıyorum. İnsanlar çeşit çeşit, kimse için böyle yargılarda bulunulamaz.
İnşallah bir daha gelmez başınıza, belkide gerçekten pişman olmuştur. Bunu en iyi siz anlarsınız.

X