denizli de tüp bebek yaptıranlar

S

sepselo

Ziyaretçi
slm kızlar aranızda denızlıde tup bebek yaptırıpta hamıle kalanlar varmı lutfen bana yardımcı olun cok kararsızım kafam cok karısık:çok üzgünüm:

slm canım ben de denızlıde oturuyorum ve tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ama denızlıde yaptırmadım izmirde yaptırdım 2 denememıde 2 denememde ıkız bebeklerıme hamıle kaldım ve gecen cuma bırının kalp atıslarının durdugunu ogrendım

merhaba canım bende denizliliyim ama denizlide ki yüp bebek merkezini pek beğenmiyorlar.yaptırmışken iyi bir yerde yaptırmanı tavsiye ederim.emegine yazık olmasın...

slm canım ben de denızlıde oturuyorum ve tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ama denızlıde yaptırmadım izmirde yaptırdım 2 denememıde 2 denememde ıkız bebeklerıme hamıle kaldım ve gecen cuma bırının kalp atıslarının durdugunu ogrendım

merihciğim slm senin ne problemin vardı?? yazarsan çok sevinirim kaç aylık hamilesin bende ankarada olmayı düşünüyorum 2.aşılamamı erpada oldum malesef oda tutmadı biras ara vermek istiyorum tedaviye kendime geleyim şuan tüp bebek e hazır deilim bendeki problem polikistik over sendromu eşimde de varikosel var sende problemini yazarsan çok sevinirim canım hayırlı hamilelikler sağ salim kucağını alırsın inş.

selam canım burda yaptırma demıssın ama mecburen burda yaptıracağım cunku esım dısarda ıstemıyor kac aylık hamılesın canım::CüvCüv:

merhaba canım bende denizliliyim ama denizlide ki yüp bebek merkezini pek beğenmiyorlar.yaptırmışken iyi bir yerde yaptırmanı tavsiye ederim.emegine yazık olmasın...

slm canım ben tavsıyen ıcın tesekür ederım ama mecburum burda yaptırmaya cunku esım dısarda ıstemıyo

slm kızlar aranızda denızlıde tup bebek yaptırıpta hamıle kalanlar varmı lutfen bana yardımcı olun cok kararsızım kafam cok karısık:çok üzgünüm:

sepselo burda yaptırcanı sölemişsin merak ettim tüp bebek yaptırdınmı bende denilide oturuyorum ve bende eşimden dolayı burda yaptırmak istiyorum ama pek olumlu şeyler duymuyorum cvp yazarsan çok sevinirim tşk

X