hamilelikte grip

chatlak_4180

serap
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
535
6
43
canlarım arifeden beri çok kötü grip oldum.öksürük aksırık valla hepsi bir arada bide gözlerime vurdu valla beş gün oldu geçmedi ilaçta alamıyorum doktorumada ulasamadım kızlar gribi geçirmenin bir yolu var mı bol bol c vitamini alıyorum banamısın demiyo bebegime bir etkisi olurmu gribin nasıl atlatıcam bir akıl verin canlarım yaa bu grip geldim mi gitmiyo doktorumda pazartesi gelicekmiş napıcam ben yaaa....senağlama

ahhh canımm yaaa cokkk gecmıs olsunn ben daha yenı ıyılestım halen oksuruk devam edıyor tabı
yapacak bısey yok bol bol dınlen vucut ısının degısmemesıne dıkkat et bol mandalına vs.ye benım bu sekılde gelctı allahım tez zamanda asıl sıfa versın sana

ahhh canımm yaaa cokkk gecmıs olsunn ben daha yenı ıyılestım halen oksuruk devam edıyor tabı
yapacak bısey yok bol bol dınlen vucut ısının degısmemesıne dıkkat et bol mandalına vs.ye benım bu sekılde gelctı allahım tez zamanda acıl sıfa versın sana

yapacak bısey yok bol bol dınlen vucut ısının degısmemesıne dıkkat et bol mandalına vs.ye benım bu sekılde gelctı allahım tez zamanda acıl sıfa versın sana

tşk ederim canım yaaa çok illet bişey bu valla ilaç almayınca çok uzuyo inş geçer canım benim çok tşk ederim....hamile olmasam takmam böyle seyleride bebeğime bişey olcak diye eklım çıkıyo....:çok üzgünüm:

X