bursada tavsiye edebileceğiniz jinekologlar lütfen yardım

xsxekerkxixzcandy

İyi ki geldin pamuğum..
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.069
4
arkadaşlar ben hesabıma göre 4+5 günlük hamileyim bayramdan sonra doktora gideceğiz ama kafam okadar karışıkki, Doğumevini iyi diye duydum ama gittiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz doktorları yazar mısınız? a.s.

canım tebrık ederım ıyı bir uzman doktora git ilk bebışin dımı devlet hastanelerıne gıtme fazla ilgilenmıyorlar

canım bende 16 haftalık hamileyim.ablam doğumunu mithat bursalı yaptırdı.bir insan bu kadarmı mükemmel olur.bana sorarsan hiç arama.direk mitet bursalıya git.belki lazom olur.tel vereyim muayhanesinin 222 14 21

:emir_bebek:öncelikle bebişini hayırlı olsun bende sana yılmaz çetin'i tavsiye etmek istiyorum. ilgi alaka istiyorsan tavsiye ederim.

canım hayırlısı olsun bende 11 haftadayım hayat hastanesi nigar hanımı tavsiye ederim çok ilgili bi doktor

canım ben sana diğer başlıktada yazdım yine yazayım ben doğum evinden dr özer kutluya gidiyorum. tavsiye ederim. sen gerçi bayan istiyorum demişsin ama erkek dr lar daha nazik ve ilgili. ayrıca özer bey karından bakıyor. zorunlu olmadıkça vajinal i pek tercih etmiyor. o konuda için rahat olsun. ben de senin gibi eskiden kesinlikle erkek dr a gidemem illa bayan dr diyordum ve ilk dr um bayandı ama erkek drlar daha iyi inanki. tabi senin tercihin. özer bey riskli gebeliklerde de çok bilgili. ben de sitede birkaç arkadaşın tavsiyeleri ile gitmiştim. çok memnunum şu an için.

bende pembe mavıde nedret hanıma gıdıyorum cts zübeydede dogumum var çok memnunum herkese tavsıye edıyorum çok korktugumu soyledım ve ılla normal dogum ıstıyorum dedım ıçın benı kendı nöbetçı oldugu gun sunı sancıyla dogutturcak doktorum orada olcagı ıçın hıç korkmuyorum

ssengun arkadaşım, birtek sen nigar hanımı tavsiye etmişsin, ordamı doğum yapacaksın, ben 1 kez gittim ama emin değilim, nasıl hayat hastanesinde doğum?

X