Süt sağma makinesi hangisi iyi?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Süt sağma makinesi almıştım manuel olanlardan..Aldım ama hiç bir işe yaramıyor çekmecede duruyor öylece hem süt çıkarmıyor çıkarsa bile elini çok yoruyor insanın.Kızlar siz hangi elektirikli makineyi kullanıyorsunuz hangisi daha iyi medelanın var bir tane mini sağma makinesi 110 ytl falandı sanırım fiyat uygun ama işe yarıyormudur acaba?

canım ben bu hafta aldım ve 5 gündür kullanıyorum, çok kullanışlı ve rahat..sadece sesi biraz fazla gibi ama onun dışında gayet iyi sağıyor ve acıtmıyor; tavsiye ederim.119a aldım ben mağazadan, ama internetten sipariş verceksen dediğin gibi 110 civarı alırsın.:ecrin_bebek:

bende kullanıyorum çoooooooooooooookkk memnunum hemen al pişman olmassın asla

Kesinlikle medela marka elektrikli pompayı öneriyorum, mükemmel çekiyor...

peki azalma olıuyor mu zmanlar birde benim göğüs ucumu acıtıyor sağdıktan sonra yarımm saat kendine gelemiyorum acısından sizdede oluyor mu ben mi acaba yanlış kullanıyorum :eek:klava:

kızlar hadi ertuğ u biliyorum annesinden emmemiş sizler neden pompaya ihtiyaç duyuyorsunuz çalışacağınız için mi yoksa bebişinizi biberon a alıştırmak içinmi ?gerçekten bilmediğimden soruyorum....

enanim canım önce gögsünü sık biraz sütünle ıslat hayatım direk makineye emdirme memişini kız acır tabi.bide sagdıktan sonrada biraz süt sür makinenin seviyesini hemen hızlıya çıkarma yavaştan yükselt kademe kademe sonra nemlendiricide sürebilirsin çünkü bebegin emişinden çok fazla çekiyo mak canım ondan memiş ucunda hassassa olur benimkide oluyodu ara ara .özlemcim sagdıkça sütün çoğalıyo hayatım ondan sagıyolar sende sagıyodun dimi kız valla stok yapın stok yapabildiğiniz kadar canlarım günde gerekirse emzirmek yerine ek gıda verin o sütü atın dolaba ya ne işinize yara ilerde sütünz bitti an 1 er poşet açar içirirsiniz valla 10 ml süt kaldı çözdürmeye kıyamıyorum 1 ay sonra vereyim diyendüşünün annesütü alsın en azından ayda 50 ml diye ah ah keşke beimkide emseydi eçek emmedi

kesinilkle medela süper bişey 10dk da sağıyorum sütümü ama bu aralar üşeniorum sağmaya işe de başlıycam biraz sağıyım artıkın
yanlız ben bi parçasını çatlatmıştım sinirden yedek parçasını buldum sağlık gereçleri satan biyerden mail atmıştım sümer aş ye onlar bulabilceğim yeri söylemişlerdi.aklınızda bulunsun sizde çatlatırsanız:roflol:

evet kesinlike medela bende tavsiye üzerine aldım çok memnunn kaldımm.

ben işe başladım ondan sağıyorum artık düzenli işyerinde. önceden de arada sağdım hem dışarı falan çıkarken kullanmak için hem de arada geceleri biberonla verdim uykuluyken az emip uyuyakalıyodu. şimdi çok şükür biberondan da alıyo anne sütünü akşam ve gece de emziriyorum, sabah çıkmadan önce bi de. cyıldız canım alacaksan belki medela swing almak istersin, o sanırım yeni çıktı bi bak netten hakkındaki yorumlar baya iyi. belki ben bile alabilirim.

canım hemen bakayım ama benim bebeğim biberon almıyo ne yapabilirim?ya çok üzülüyorum canım ya şubatın10'unda da işe başlayacagım nasıl olacak bana bi msj atar mısın?sen nasıl yapıyorsun?ne kadar süt bırakmak gerek?

Bende hem medela hemde ameda var. Benim bebeğim beni doğduğundan beri emmediği için mecbur hep sağarak verdim o yüzdende her türlü sağma aleti var bende :) Ben her ikisindende memnunum ama ameda çift göğüslü olduğu için vakitte kazanıyorum birde medelaya göre oldukça sessiz o yüzden onu daha çok seviyorum.

merhabalar bence spektra süt sağım makinalarını denemelisiniz.

Hem sütü arttırma Özelliğe sahip. Hiçbir makine ile kıyaslanamaz,Çekiş kuvvetide mükemmel
hem bu makineler o kadar profesyonelki 2 el olarakta geri sata biliyorsunuz.
ben birebir uygulamalalı ve test etmiş biri olarak annelerdende birbir memnuniyet aldım.beğenmeyen bir anne yok gibi %1 gibi sonuç

X