sizce bi zararı olurmu

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
slm kızlar 25 haftalık hamişim sizce maden suyunun bi zararı olurmu? asitli içeceklerin zararlı olduğunu duymuştum gewçenlerde bi tanıdık ara sıra asitli içmem gerektiğini söledi fazla değil arada bi bardak içsern iyi olur dedi sizce doğrumu cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar

canım bende hamişim maden suyu çok faydalıymış hele bulantısı olanlar içine limon sıkıp içseler bulantılarına ii gelir.maden suyundaki mineraller bebeğin kemiklerinin gelişiminde çok faydalı oluyomuş.benim bildiğim bu canım :)

Bana da hamile bir arkadaşım söylemişti...Maden suyunun yararlı olduğunu hamileyken..Ona doktoru hergün bir şişe içmesi gerektiğini söylemiş...

evet canım günde 1 tane maden suyu çok faydalı gebelere...

valla canım ben ilk hamile kaldığım zamanlarda ki normalde sodayı felan pek sevmem ama o kadar çok içtimki canım istedi resmen içimin yandığını hissediyordum ve bana soda ii geliyordu günde 3 belkide 4 tane içmişimdir yani.şimdi dr ise sodanın faydası olduğunu sölüyor.hatta normal tuz tüketmeyip soda içmeyi öneriyor.çünkü sodanın içindeki mineraller çok faydalıymş canım.....

ben de sodanın bebeğin gazını aldıgını duymuştum..zaman zaman içiyorum ve çok rahatlatıyor midemi..

X