Cilt bakımı yaptırmak gözenekleri genişletir mi?

amon-ra

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
267
12
arkadaşlar ben cilt bakımı yaptırmak istiyorum ama gözeneklerim genişler diye korkuyorum bi yandanda alnımdaki siyah noktalar azdı bende psikopata bağlayıp kanata kanata:eek:klava:-tatlicadiarzu- çıkarıyorum aranızda yaptıran varsa deneyimlerinizi paylaşırsanız sevnirim...:içelim:

evet yaptıran varsa ve bilgi verirse çok iyi olur bende merak ediyorum nasıl olacağını :)

arkadaşlar ben iki günde bir buğday yağı sürüyorum yüzüme,çok pürüzsüzleştiriyo,kesinlikle deneyin

hayur gözenekler genişlemiyor :)) kapatıyorlar onu ampuller serumlarlar.yaptırdım şimdi geldim eve

ben de ayda bir gidiyorum 10 seans anlaştım. 6 seansı tamamladım bi düzelme yok bozulma da yok. iyi bi yerde yapılırsa güzelce temizlerler ama gözenek sıkılaştırma konusunda başarılı değil benim gittiğim yer. ben evde de bakımımı devamlı yapıyorum artmasını önlüyorum. sadece bi iki kere cilt bakımına gitmekle olacak şey değil. siz kendiniz dikkat etmelisiniz. doğru cilt bakım ürünlerini seçip doğru kullanırsanız mutlaka yararını görürsünüz.

X