Saç Bakım Ürünleri Saç için bakım yağları - açıklamalı

princesslilykins

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
71
0
37
KARDEN DİYE BİR MARKA

YAĞLAR VE AÇIKLAMALARI

ardıç yağı : saçın dökülmesini önler

biberiye yağı : saçın dökülmesini ve kepeği önler

buğday yağı : yıpranmış saçları onarır

ceviz yağı : saç diplerini ve saçları besler

çam terebentin esansı : saçı besler , dökülmeyi önler , kepeği giderir

çörekotu yağı : saçı besler dökülmesini önler

defne yağı : saçı uzatır

hint yağı : saç ve kirpikleri güçlendirerek , dökülmesini önlemeye yardımcı olur

ısırgan tohumu yağı : saç dökülmesini durdurur

jojoba yağı : saçı uzatır güçlendirir

menekşe yağı : kuru saçları parlatır nemlendirir

okaliptüs yaği : saç dökülmesinde ve kepeği karşı önerilir

saf zeytin yağı : saçları besler saç diplerini güçlendirir

sarımsak yağı : saçı uzatır , dökülmesini durdurur

susam yağı : saçın kırılmasını önler

tatlı badem yağı : saçı besler dökülmesini önler

tatlı elma yaği : saçlara yumuşaklık ve parlaklık verir

yılan yağı : saçı uzatır besler gürleştirir

benimde saç bakım yağımın içinde hemen hemen hepsi var ve müthiş bişey yanmış saçlarımı bununla toparladım ve kısa olan saçlarımıda aynı zamanda bununla ayda 4cm uzattım herkes mutlaka kullansın her aktarda vardır ayrı ayrı almak yerine bu daha avantajlı oluyor...

benimde saç bakım yağımın içinde hemen hemen hepsi var ve müthiş bişey yanmış saçlarımı bununla toparladım ve kısa olan saçlarımıda aynı zamanda bununla ayda 4cm uzattım herkes mutlaka kullansın her aktarda vardır ayrı ayrı almak yerine bu daha avantajlı oluyor...

aktara ne deyip alacaz markası ne adı ne fiyatı ne kadar şişe ya da kutunun boyu ne kadar

ne diyecez ismini yazarsanız en azından yoksada istetiriz şimdiden tşkler

Ben de dün KARDEN Defne Şampuanın içine 7 çeşit yağ karıştırttım aktarda. Kendileri bakım için özel hazırlıyorlarmış. 19 milyon verdi. Bugün yıkadım saçlarımı hemen sonuç için biraz beklemem lazım sanırım :1rolleyes:

anam bide bu cıktı simdikÇok üzgünüm çoook bu arada incircim resmimi istemiştin turplu su kullandıktan sonra koydum sac uzatmak için uyulması gerekenlere bakabilirsin az sonra arkadan çekip koyucam diğerini acele cekmiştim cünküyerimseniben

Tamam canım şimdi bakıyom benim buklelerim nasıl ama kaydirigubbakcemile5

kusura bakmayın kızlar benim aldığım aktardaki tüm ürünler kendi imalatları yani yaşadığınız şehirdeki her aktarda vardır mutlaka saç bakım yağı derseniz verirler yada mecitefendinin kullanabilirsiniz onuda kullanan arkadaşlar var çok iyi olduğunu söylüyorlar zaten bu saç bakım yağlarının içinde hemen hemen aynı yağlar var..

Ben de dün KARDEN Defne Şampuanın içine 7 çeşit yağ karıştırttım aktarda. Kendileri bakım için özel hazırlıyorlarmış. 19 milyon verdi. Bugün yıkadım saçlarımı hemen sonuç için biraz beklemem lazım sanırım :1rolleyes:

sen şaka yapıyor olmalısın !!!! şampuanın içersine bu kadar yağ karıştırırsan saç diplerin derin neyle temizlenecek bakım kürünü banyo öncesi uyguluyoır sonra saçtan şampuan ve bol suyla arındiriyoruz yani yokszo gözenekler tıkanır dökulme artar vu hiçbir uzama,canlanma gözlemlenmezkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

Herkese merhaba;

saçımla ilgili problemim var çok döküldü ve beyazlardan dolayı saçlarımı boyadığımdan aşırı yıprandı. bugüne kadar kullanmadığım ilaç kalmadı. Rogaine, bioxcin, çeşitli vitaminler...günaşırı bepanthene iğne vurulduğumda oldu ama saçlarım hala dökülmeye devam ediyor ve çok cansız. ben de en son saç bakım yağlarını denemeye karar verdim. dün kadıköyde bir aktara girdim bana kendi üretimleri olan "awc" adında bir yağ gösterdi. içinde lavanta yağı, yılan yağı vs varmış. ayrıca şampuan olarak da sarımsak şampuanı diye bir şampuan önerdi ama almadım. hem hiç bilgi sahibi olmadığım bir konu hem de direkt kendi üretimleri olan bir ürünü göstermesi, hiç alternatif sunmaması rahatsız etti. ayrıca yılan yağının son derece zararlı olduğunu zehirleyebildiğini duymuştum. bu arada 200 ml yağın fiyatı 59 TL. faydasını göreceğimi bilsem hiç düşünmeden alacağım. bugüne kadar ilaçlara çok fazla miktarda para harcadım zaten. çok kararsız kaldım.
konu hakkındaki düşüncelerinizi, bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim

yardıma ihtiyacım var :)

help me:KK70:

:Saruboceq:

X