Gebelikte grip ve soğuk alginliği yapdimm!

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar 7. Ayin içindeyim çok fena grip oldum boğazim da aciyo napicam ben bi şekilde ilaç almadan dinlenerek geçirebilirim fakat bebeğime bi zarari olur diye çok korkuyorum.nolur yardimci olurmusun.

aynen bende 8.ayımdayım ve cok fena grıp olmus durumdayım. bol bol c vitamini alıyorum (mandalina,portakal,limon vs) ve sıcak süt iciyorum bogazım yumusasın dıye tavsıye ederım sanada

cnm allahın izniyle bişey olmaz inş bol bol meyve sebze tüketin bende 6 haftalık hamileyim ve normalde kışın hep grip olurum kış öyle geçer yani bakalım ne yapcam:)

Bende 7.Ayın içindeyim arife günü çok kötü grip oldm bayramı öyle geçirdim. Ama en son dün doktora gittim hamile olduğumuda söyledi ona göre ilaçlar verdi.evde geçicek gibi değilse tavsiye ederim.

Kizlar 7. Ayin içindeyim çok fena grip oldum boğazim da aciyo napicam ben bi şekilde ilaç almadan dinlenerek geçirebilirim fakat bebeğime bi zarari olur diye çok korkuyorum.nolur yardimci olurmusun.

canım benim yaa bende senin gibiyim feci grip oldum arifeden beri çekiyorum bitirdi beni grip gözüm boğazlarım feci canım sana tavsiyem nane limon kaynat içinede bal kat bak nasıl rahatlıycaksınn valla çok iyi geliyo ben kaç gündür ne çekiyorum valla gel bana sorr vücud ısına dikkat et ateş yoksa bişey olmaz canım bol bol limonn geçmiş olsun canım benim hepimize acil şifalarr..hemen atlat inş a.s.

kızlar bende aynen ,sesim bile kısıldı o kadar ağır geçiriyorum, bol c vitamini alıyorum,ateş çıkmazsa bebeğe hiç bir zararı yok diye biliyorummm

ay ne bu yaaa bende hastayımm ses soluk kalmadıı umarım bebişlere bişi olmaz

X