Cilt Bakımı Ürünleri acnelyse nin gözeneklere etkisi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
arkadaşlar 1 haftadır acnelyse kullanıyorum belli bölgelere sürüyodum çok büyük sorunlara gzöeneklerimde var bu arada ama sadece çukur şeklinde olan bi bölge vardı oraya sürüyodum 1 haftada farkettiğim sürdğüm bölgedeki göznekleride sıkılaştırması bunu görünce artık tüm gözenekli yerlere yani t bölgesine sürüyorum farkedilir derecede sıkılaştırdı hele yeni yıkayınca neredeyse yok oluyorlar umarım uzun süreli bi etkidir cildimdeki değişimi görünce çok sevindim paylaşmak istedim devam edicem ayrıca sürdüğüm o büyük çukurlarıda yüzde 50 oranında küçülttü sabah bepantene akşam acnelyse kullanıyorum arada hafif bi peeling yapıyorum soylma var ama bepanteneden sonra soyulmalar geçiyor güneş koruyucuda kullanıyorum

acnellyse bende kullanıyorum ama bana pek yaramadı cildim kusma yaptı sivilceler arttı ve soyulmaya başladı kızraıklar oluştu şimdi bıraktım ama yine devam etmeyi düşünüyoum sana ii geldigine göre her cilde farklı tepki yapıyo demekk

arkadaşım, çukur dediğin ne acaba..benim de yanaklarımda iğneyle delinmiş gibi delikler var..eskisine oranla azaldı ama yine de tam anlamıyla geçmedi...hem bu ürün nasıl birşey, nerde satılır? ilk defa duydum...

sizden yanıt gelmeyince ben de netten araştırdım ama şu iki çarpıcı yorum dikkatimi çekti, buraya da ekleyim....bu kremi sürünce güneşten korunmak gerekiyormuş..
yorum 1 :iki gun ust uste cok ama cok az miktarda yuze surulmesi ile yuzu piril piril eden krem. ama sakin olaki ucuncu gun gaza gelip devam etmeyin, tekrarlamak icin aradan en az 2 hafta gecmesini bekleyin yoksa birinci derece yanikla karsi karsiya kalirsiniz.. tabi cildinizin hassasliginida hesaba katin.
yorum 2: sevgili okurlar, 3-5 siyah nokta için kullanmamaya davet ettiğim ilaç. yüzünüzü galapagos'un fiziki haritasına çevirmekle kalmıyor, bildiğiniz kimyasal yanık vakasına sebep veriyor. bunu kullanmayınız, gidiniz sevgilinize sıktırınız, hem gönlü de olur.

sizden yanıt gelmeyince ben de netten araştırdım ama şu iki çarpıcı yorum dikkatimi çekti, buraya da ekleyim....bu kremi sürünce güneşten korunmak gerekiyormuş..
yorum 1 :iki gun ust uste cok ama cok az miktarda yuze surulmesi ile yuzu piril piril eden krem. ama sakin olaki ucuncu gun gaza gelip devam etmeyin, tekrarlamak icin aradan en az 2 hafta gecmesini bekleyin yoksa birinci derece yanikla karsi karsiya kalirsiniz.. tabi cildinizin hassasliginida hesaba katin.
yorum 2: sevgili okurlar, 3-5 siyah nokta için kullanmamaya davet ettiğim ilaç. yüzünüzü galapagos'un fiziki haritasına çevirmekle kalmıyor, bildiğiniz kimyasal yanık vakasına sebep veriyor. bunu kullanmayınız, gidiniz sevgilinize sıktırınız, hem gönlü de olur.

mesajı şimdi gördüm eczanelerde satılan bi ilaç tretinin bi benzeri soyucu bi ilaç dedikleri gibi yüzü haritaya çevirmesi çok kolay ama tamamen bilinçsiz kullanımdan
geçen sene öylesine sürdüm sanki nemlendiriciymiş gibi hiçbir ek koruma yapmadan ve yüzüm haşat oldu sanki yanmış gibi yıkayamıyordum bile acıyordu
ama bu sefer ne yapmam gerektiğini biliyorum oyüzden hiç bir sorun yaşamıyorum
1.yüksek faktmrlü güneş koruyucu kullanıyorum eğer kullanmazsam hassas olan cilt güneşin olumsuz etkilerindan kat kat daha fazla etkilenir ve leke ve benzeri sorunlar yaşanır
2. aksam acnelyse sürüyorum sabahta bepantene krem sürüyorum böylece yüzüm tahriş olmuyor soyucu yakıcı etkisini en aza indiriyorum hemde bepantenenin doku yenileyici özelliğinide kullanmış oluyorum dedikleri gibi bi iki günde ciltte değişikliği gördüm ama sivilce lekeleri gibi derin izler için biraz daha beklemem gerek
3. çukurluklar derken göznekler haricin da dediğiniz gibi sanki iğne batırmışsında delik açmışsın gibi ama benimkiler sanki iğne batırmışsında iğneyi çevirmiş çevirmiş iyice büyük bi delik açmışsın gibi eskiden yoktu ama yaş gidiyo herhalde ondanmıdır çıkıverdi
4. valla siyah noktaları sıkmak benim içinde büyük zevkti iz falan kalmazdı sivilcede sıkardım her türlü iğrençlüğü yapardım cildimde parlardı üstüne ama o zaman 20 yaşındaydım şimdi azıcık bi denim diyorum izi geçirmek için yapmadığım kalmıyo gördüğünüz gibi hala geçirmeye çalışyorum artık yüzüme hiç bir şekilde dokunmuyorum
5.yüzüme haftada iki kere çok narin peeling yapıyorum ölü deri için zaten cilt soyulup duruyo ama asla abartmıyorum zaten derisi yenilenen bi cilde bu kadar kötülük yapılmaz diye

anladım canım sağol..ama ben yine de kullanmayım bu ürünü...çok bilinçli bir kullanıcı değilim ve beceremezsem korumayı cildi berbat etmeyim...benim de en büyük korkum o iğneyle delinmiş gibi olan yerlerin ilerde iyice büyümesi..uğraşıyorum aslında, bir bakıyorum kayboluyor gibi oluyor bir bakıyorum yine dikkatimi çekiyor, anlamadım gitti, umarım bir çaresini bulurum

zaten cildin hassiyetine göre kremin dozajı falan değişiyor doktorlarımız boşuna okumadı herkesin cilt tipine göre değişir tabi benim karma öyle pek hassas kızaran bi tipte değil

bende kullandığım için bu ilacın etkilerini biliyorum fazla sürmemek gerekiyor hassas ciltlerde tahriş oluşuyor çünkü.onunda geçmesi 1haftayı buluyor akşamları yatmadan önce sürün ertesi gün kızarıklık tahriş olursa ara verin sonra devam edin.a.s.

bence bu ilacı yüzünüz sivilceliyken kullanmayın.ciddi anlamda azdırıyor.bende olduğu gibi.şimdi sivilce tedavisi görüyorum tamamen geçsin kullanmayı düşünüyorum

gerçekten her cilt farklı ben özellikle sivilce cıkınca üstüne sürüyorum tamamen yok ediyor iki günde bide bepantene acaip yatıştırıyor cildi asla tek başına kullanmam bundan sonra cildim sadece küçük küçük soyuluyor okadar bepanteneyi sürüncede hemen gidiyo o soyulma yatışıyor.bugün yüzümü yıkadıktan sonra bepanteneyi sürmeyeyim dedim denemek için noluyo diye cildim öyle bi gerildiki hemen sürdüm tekrar

evet arkadaşlar artık bugün itibariyle uyguladığım acnelyse ve bapantenenin işe yaradığını söyleyebilirim bugün işe gittiğimde iki kişi ayrı zamanlarda cildin ne güzelmiş senin dedi vede sadece pudra sürmüştüm fondötensiz dışarı çıkmazdım artık fontodten kullanmama gerek kalmadı ama hala pudra sürüyorum hafiften zamanla umarım onuda sürmem

ah ah bu kremi ilk kullandığım anı hiç unutmayacağım.Derinin soyulması bayram sabahına denk gelmişti ve o kabuklar yüzünden makyajımı yapamamıştım kötükedihüso ama kızarıklıklar filan geçince sonuç güzel:lepi:

bu kremi bende bir aydir duzenli bi sekilde kullaniyorum ve cok memnunum:kahve: cildi soyuyor ve lekelerimde azaldi:teytey:

arkadaşlar bu krem bende de var, tüm yüzünüze mi sürüyorsunuz yoksa sorunlu bölgelere (sivilce ya da kızarıklık üzeri) mi sürüyorsunuz? dün gece sadece sivilcelerin üzerine sürdüm, şimdilik böyle devam edeceğim. normalde imex kullanıyordum fakat bulamıyorum evde şuan:)

arkadaşlar bu krem bende de var, tüm yüzünüze mi sürüyorsunuz yoksa sorunlu bölgelere (sivilce ya da kızarıklık üzeri) mi sürüyorsunuz? dün gece sadece sivilcelerin üzerine sürdüm, şimdilik böyle devam edeceğim. normalde imex kullanıyordum fakat bulamıyorum evde şuan:)

ben orta sondayken yanaklarımda yeni çıkmaya başlayan sivilceler için doktora gitmiştim o da bana bu merkemi vermişti :mymeka: şimdi anladım ki bu sadece lekeler içinmiş :1closedeyes: demek bilinçsizlikten baya sürmüşüm yüzüme, derim kızarmış dehşet derecede soyulmuştu, aksilik bu ya, bayrama denk gelmişti, onla öpüş bunla öpüş derken yüzüm alev alev yanmıştı. her gören :1shok: noolmuş yüzüne diyorlardı :kızgın: halbuki o ilacı sürmeseydim de olurdu, kaymak gibiydim 1-2 sivilce dışında mafoldumben ondan sonra düzelmedim zaten :sinifsinif: şimdi mi, yaşım 26 ve sivilce tedavisi görüyorum. tedavi bitiminde bu tür şeyler kullanmam gerekecek. altını çizmek istiyorum bu sadece lekeler için. aktif sivilceye hasar oluşturur ve bakteri üremesi sonucu sivilceler artar. dikkatli kullanmak lazım

günaydın arkadaşlar.bana da dr. acnelyse ve kerasal yazdı, bunları kullanan varmı yazarmısınız lütfen..sabah kerasal akşam acnelyse dedi ama detaylı açıklama yapmadı...biraz araştırdım soyulma yapıo falan demişler korktum detaylı bilgi istiyorum ne olur..bi de bacaklardaki siyahlıklara yararmı

günaydın arkadaşlar.bana da dr. acnelyse ve kerasal yazdı, bunları kullanan varmı yazarmısınız lütfen..sabah kerasal akşam acnelyse dedi ama detaylı açıklama yapmadı...biraz araştırdım soyulma yapıo falan demişler korktum detaylı bilgi istiyorum ne olur..bi de bacaklardaki siyahlıklara yararmı

az ve 2 gunde bır sur canm cıldın alısması lazım yoksa tahrıs edersın.. kullnmaya basladın mı baslayacakmısın daha..ona gore tavsıyelerde bulunayım =) belkı sen benden eskısındr ben senden tavsıye alırım:eek:

gözenekleri geçirmek için google da yaptığım araştırmalarda bu başlığı buldum,her girdiğimde yeniden okuyorum başlığı açan arkadaş bana çok umut verdi benim sivilce sıkmamdan dolayı oluşan gözeneklerim var onlar için acnelyse kullanmaya başladım cildim soyuluyor yavaş yaval inş. izler geçer ve bende burdan herkese duyururum :KK70:

X