Lekeler, Çiller Kararan diz kapaklar

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

esmeriimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
20
0
30
arkadaşlar ben esmer biriyim bacaklarımda öyle fazla kara değil(güneşi pek görmüyolar)
ama diz kapaklarım aynı dirseklerde olan kararma gibi kararıyor..rengini açmak için kese falan yapıyorum vazalin sürüyorum olmuyor ne yapmam gereklı acaba????????

herhalde doğru bu ben yumuşaması için sürmüştüm devamlı hiç kullanmadım
bilen paylaşsın lütfen

vazelin içine toz haline getirdiginiz aspirini karıştırıp en az 15 gün akşmları sürüp iyice yedirin ve bir sargı bezi ile sarın 2-3 saat kalsın.arada da limonla ovabilirsiniz

bu aspirin bebe aspirini herhalde...çok sağol yarın başlıyorum inşallah..güzel bacaklarımın olacak olması mutlu edici

vazelin içine toz haline getirdiginiz aspirini karıştırıp en az 15 gün akşmları sürüp iyice yedirin ve bir sargı bezi ile sarın 2-3 saat kalsın.arada da limonla ovabilirsiniz

kaç tane aspirin gerekli?hergün bir taneyi mi toz haline getirmeliyim?aspirinin rengi pembe mi?sositosositoŞeniz

bu bendeki sertleşme gibi değil kararma.baya siyah duruyorlar..umarım bu vazalin işi karamaya iyi gelir yumuşatma gibi dursada ban bugün denedim şim dizlarim sarılı duruyor

limonu ortadan ikiye kes iyice ovala
sonra al keseyi eline kesele sıcak suyla iyice bir yıka
havluyla iyice bir kurula sonra ya vazelin yada bildiğin nemlendiricileri sür
bunu arka arkada haftada 2 -3 kez bir iki hafta yaparsan açılır rengi yerimseniben
tarafımdan denendi ve onaylandı şekerim şakkıdı

bunu arka arkada haftada 2 -3 kez bir iki hafta yaparsan açılır rengi yerimseniben

aynen katılıyorum ben de dudak üstüme yaptım

şekerim limonun suyunu sıkacağım dimi?ortadan kes ovala demişin.kabuğunu da sürsem ne olur acaba?:nazar:

Ben de beyaz tenliyim ama dizlerim koyu renk,herhalde ne yapsam gecmez,.ünkü ben cocukken de böyleydi...

Allah ım iyiice umutsuzluğa kapılıyorum.annemin bacakları ne güzel dizi hiç belli değil ağlamak istiyorum ve annem gibi bacak istiyorumm:KK43:

damlaa bu limon olayını deneyelim ne kaybederiz ki zaten ve de sonuçlardan birbirimizi haberdar edelim

Son düzenleme:
kızlar limonla ovalayıp kese yapmak gerçekten işe yarıyor.. ayrıca dirsekler için de birebir, 50 yıllık babamın bile limon sayesinde bebek gibi dirsekleri var ^_^

X