Yüzümdeki su çiçeğinden kalan izleri nasıl yok edebilirim?

shakirahilal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
10
0
30
benim sorunum şu:

küçükken su çiçeği geçirdim ve çok kaşınması sonucu yaralardan bir takıma patladı ve iz bıraktı.şu anda 16 yaşındayım ve hala duruyor.tıpka shakira nın alnında ki yara gibi.aynısı

shakira759345fq1.jpg

ne yapmam lazım lütfen yardım edinbenneyaptımkibenneyaptımkibenneyaptımki

aynı yaralardan ben de de var..ama bi caresi olduğunu sanmıyorum..:1no2:.sivilce izleri bile ne kadar zor geciyor..fisfisfis
ayrıca bi caresi olsa shakira nın izi kalmazdı diye düşünüyorum kaydirigubbakcemile5

Kızlar bu izler geçer ama çok sabırlı olmanız gerekiyor benim de burnumun tam üstünde ve yanağımda var su çiçeği izleri. 3-4 aydır acnelyse, tretin exfoliac, contractubex, oht peptide karmakarışık olarak kullanıyorum izlerin derinliği azaldı ve pürüzsüzleşti ama daha çok yolum var. Ama bu süreçte cilt ciğer gibi olabiliyor ben yazın başladım güneşin en bol olduğu zaman aslında çok zararlı ama insanın gözü dönünce...heralde 1 metre filan daha soymam gerekiyor oraları.

Kızlar bu izler geçer ama çok sabırlı olmanız gerekiyor benim de burnumun tam üstünde ve yanağımda var su çiçeği izleri. 3-4 aydır acnelyse, tretin exfoliac, contractubex, oht peptide karmakarışık olarak kullanıyorum izlerin derinliği azaldı ve pürüzsüzleşti ama daha çok yolum var. Ama bu süreçte cilt ciğer gibi olabiliyor ben yazın başladım güneşin en bol olduğu zaman aslında çok zararlı ama insanın gözü dönünce...heralde 1 metre filan daha soymam gerekiyor oraları.

ne yapıyorsun sen yazdıgın kremlerın,merhemlerin hepsi RETİNOL(saf ve aktif avitamini) içerir temel amaçları cildi soymaktır ;ama bu arada gün içinde yenilenen güneş koruyucularla cilt korunmazsa tekrar güneş lekeleri oluşur cilt soyuldukça çıplak kalır we yaşından ileri bir görüntü kırışıklıklara erken hoşgeldin olurkötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso
shakiradaki gibi bir iz hoş bile durur bazı şeyler karakteristik özellik veiri yüzümüze yani gülse Birsel'e bakın burnunda eşsek kadar ben var sildirmiyor parasımı yok imkanı mı ??? tek tıp olmamak için bazı leke,ben,iz,çizik bırakın oldugu gibi kalsın

benimde çiçek izim war aynı shakira nınki gibi bence kötü durmuo alıştım artık çaresi olduğunuda düşünmüyorum cnm. ayrıca yaprak dökümündeki sedeftede war aynısı :KK70:

X