Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin sağlıklı ve güzel büyümesi için..

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
göğüsler küçük olduğu zaman haliyle yukarıda oluyo
sırtın üst kısmı da daha kalın olduğu için sütyen sıkı gelio
bu yüsden göğüsleri en az 75 hatta 80 bedeni doldurcak kadar olmadıkça sütyen takmasın
sütyen sıkılığında cuplardan çok lastiklerinin sıkmaması gerekiyo gelişimi asıl engelleyen bu
yarım atlet engellemes heralde genede bilmiom ama bişe takmasına gerek yok bence

hııımmm mantıklı a.s yarım atletin gelişimdeki etkisi konusunda fikirleriniz varsa beklerimsengözlerimebaksanab cevaplar için teşekkürler...

..................................................................................

canım senin yaşın kaç bugüne kadar hiç sütyenle atletle ilişkin olmamış gibi konuşuosun valla

:1rolleyes: yani 19 yaşımdayım aslında ama bu tip şeylerden çok uzak büyüdüm südyeni bile 85 olmasına rağmen yeni takmaya başladım:eek:

ahh ah nerdeee keşke deniz kızı olsaydımhihoyyyt yaa şimdi şöle oldu ben göğüslerim çıkmaya başladığında aynaya bile bakamk istemiyodum kambur ürüyodum südyen tak falan diyenlere kızıyodum garip bi şekillede kabullenemedim göğüslerimi:1shok: işte bi arkadaşım sağolsun kafamı kaldırı aynaya bakmamı sağladıhihoyyyt

yok ondan diil benim geç çıktı senağlamaöle alunca gıcık oldum moralim batan bozuk gibi oldu bende inat ettim çok salakça ama bende pek mantıklı şeyler yapan biri diilim şakkıdızaten lavanta şampuanı aklımda bulunsun yinedekaydirigubbakcemile2

bende sutyen takmıyordum ve bayağı büyümüşlerdi.birazda kilom vardı ama şu an 80-85 arası.sarkmasın diye arada taksın ama evde takmasın bence daha rahat gelişmesi açısından

ben çıktığı günden beri sütyen takıyorum ve göğüslerim çok güzel hem dik hemde büyük çok büyük değil ama zayıfım 80 beden sütyenin içini dolduruyo kilo alınca 85 takıyorum bence ideal çok güzel duruyo ayrıca sütyenim dolgulu ve kalın süngerli değil ve hep öyle olduğunu iddaa ederler. sütyen takmasaydım sarkık olurdu die düşünüyorum. yatarken bile çıkarmam sütyenimi banyodan banyoya çıkarıyorum

Yatarken sutyeni cikarmamak gogus kanserine yol acabiliomus, goguzlerinizinde dinlenmeye ihtiyaci var kan akimi rahat olur hem yatarken cikarmamanin cok zararli oldugunu duymustum ben cikarmaya calisiyorum zaten yatarken sarkmasi biraz zor bence :) birakin rahat etsinler :)

Buarada su fincan kapatmanin sag ve sol gogus arasindaki simetri icin yapildigini duymustum dikliklede mi alakasi varmis, bilmiodum..

nasil yapildigini acablirmisiniz biraz daha??? Detaylarla :)

ya o kapama olayları küçükken yapılıodu sanırım eğer illede yapcaz derseniz büyük boy bi kase ile yapın yoksa benimkiler gibi minik kalırlar:çok üzgünüm:

kendimden örnek vereyim,
ilk göğüslerim çıktığında kalıpsız sütyen kullanmaya başladım. sporcu sütyeni gibi yani. şu anda göğüslerim bence çok çok güzel, övünmüyorum yanlış anlamayın da. her gece sütyenle yatarım. kötü bir alışkanlık olabilir ama göğüslerim 90 (ölçü 88 aslında ama 85c bulamadığımdan 90 kullanıyorum) olduğu için sütyen olmadan hayatta rahat edemiyorum.

belki ailesel birşey de olabilir, misal ablamın göğüsleri de güzeldir.

geçen sene bir tv programında göğüs estetiği uzmanı çıkmıştı.ve bayanların göğüslerini küçük göstermek için çok sıkı südyen kullanmaları sonucu daha büyük göğüslü olduklarını söylemişti.bedenine uygun südyen kullanabilir bence.tas yada fincan kapamak batıl inanç.birde genetik yapısı önemli iri yada ufak göğüslü olmak için...

nası yaanii yani bu işe yarıyorsa şuan 30a ilerliorum sıkı sütyen takabilirim,alkisalkisalkis

X