Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin sağlıklı ve güzel büyümesi için..

kkbb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
39
0
arkadaşlar benim bir iki ay sanra 13 yaşına giricek bi kuzenim var benden başka ablası böle büyük kız kuzeni falan da yok bende onun gözünde önemli yim herneyse sadede gelelim

kuzenim 70 beden bi sütyen almış ama göğsleri içini tam dolduramamış buda arkadaşlarından bardak fincan gibi bişey öğrenmiş yapmış sonrada pişman olmuş zararlıdır falan diye geldi benimle konuştu bende böle şeylerden anlamam bişi diyemedim :sm_confused:geçiştirdim ama en kısa zamanda bişeyler söylemem lazım o yaşta bi kız napabilir gögüslerinin güzel ve sağlıklı çıkması için lütfen en kısa zamanda cavaplayın...kaydirigubbakcemile5

bu ilk paragrafta yazdıklarımı kızı hüsrana uğratırsam olabilecekleri anlamanız için yazdım:ecrin_bebek:

13 yasında ne gogsu ya cok erken degıl mı?
bence en guzelı aksamları yatmadan evvel 5 dakıka masaj yapması ve kol kaslarını gogus kaslarını calıstıracak egzersızler yapmasıdır.

ama dedıgım gıbı bna erken geldı sanırsam yenı nesıl daha gelıskın oluyor..

aslında o küçük bile olduğunu idda ediyo:eek: ama naapsın kız bütün arkadaşları 75 takıyomuş ondan küçüklerde bile varmış şakkıdı yeni nesil gitdikçe daha erken olgunlaşıyo hakkatenkaydirigubbakcemile3 cevap için teşekkürlerrr:dance:

ewt nadide kalar kulübü üyeleri herzaman cevaparınızın devamını bekliyorum

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
valla canım bana ufakken bi komşumuz gögüslerim yeni yeni çıkmaya başladıgında fincan kapa demişti bende yaptımkaydirigubbakcemile3.ama hiçte şikayatçi değilim gayet güzel görünüyolar.ben ilk yarım atlet kullanmıştım o da büyümesine neden oldu ufak gögüs istiyosa sütyen taksın bencehihoyyyt
benim aktarabiliceklerim bu kadara.s.

bana birisi kendi gögüsleri çok büyük olduğu için fincan kapatmıştı ben çektim sen çekme diye biraz zaman geçince aman olmuşken büyük olsunlar diye ben tas kapatmıştım hihoyyyt
vallahi ilk zamanlar küçüktü ama sonradan baya büyüdü bilmiyorum tesadüf mü ben inanmıyorum sonuçta genetik yapıyla alakalı
bence çıkmaya başladıysa sütyen taksın çünkü ben takmayı sevmiyordum annemler zorla büyüdün artık diye büstüyer taktırıyordu.şimdi diyorum keşke taksaymışım daha dik olurlardı.
bencede masaj yapsın ama çokta uğraşmasın sarkık filan olur bide ilerde

kesinlikle!!!! sütyen takmasın!!!!
benim dışımda sülalede herkesin gögüsleri normal değil bakın dikkatinizi çekerim büyüktür. bi ben. ablam daha çıkmaya ilk başladığında özenmiş bana sütyen almıştı ve daha çıkmadan sütyen takmaya başladım. şimdi de büyütmek için çırpınıp duruyorum ama nafile.. bazıları alakası yok dese de kesinlikle var, bunu doktorlar bile söylüyo. özenip sütyen almaya kalkmasın yaş geçtikçe bin pişman olur.
hurma yesin bol bol nar suyu falan tüketsin. ama bence sen ona onu yap bunu yap demekten öte kendisini bu kadınlık psikolojisinden kurtarması gerektiğini anlat.

cnm ama o zamanda sarkık oluyor yani sütyen toparlıyor bende keşke taksaymışım diyorum.
çok sımsıkı olursa büyümesini engelleyebilir ama en azından alttan kaldıran bişiler taksın bence
benim kuzenimin daha ilk okulda çıkmaya başlamıştı ve takmaya mecburdu çok belli olıyordu çünkü hele ki küçücük çocuk olunca. ama şimdi maşallahı var küçülttürsem mi diye düşünüyor hep küçük gösteren çamaşırlar kullanıyor.yani büyüyecekse zaten büyüyor bir şekilde..

geçen sene bir tv programında göğüs estetiği uzmanı çıkmıştı.ve bayanların göğüslerini küçük göstermek için çok sıkı südyen kullanmaları sonucu daha büyük göğüslü olduklarını söylemişti.bedenine uygun südyen kullanabilir bence.tas yada fincan kapamak batıl inanç.birde genetik yapısı önemli iri yada ufak göğüslü olmak için...

13 yaşında başlaması hiç erken değil. göğüslerinin gelişmesine engel olmamak ve sarkmasını önlemek için en ideal yöntem bir beden büyük sütyen kullanmak. ama şöyle olacak: göğüsleri alttan sıkı kavrayıp üstten boşluk bırakan büyüklükte bir sütyen. içini doldurmayacak cinsten yani. ideal kıvama geldiği zamansa kendi bedenini kullanmalı. spor ve masajsa her yaşta herkesin uygulaması gereken iki önemli şey bence.

evt bu bardak kapamayı ben de duydum yengem küçük kase kapatmıştı bana ve o kadar kaldı.bilseydim tencere kapardım=((

cevaplar için herkese çookk teşekkürler :içelim:yani şimdi tüm cevaplara bakıp genel bi özet çıktığında ya 70in içini tam doldurunca takcak yada bi beden büyük alıp onu takıcak:smiley-cool:
ha gayret azkaldı sonuca yaklaştı gibiyiz:icecream: paylaşımın devamını bekliyorum:eek:

hiç bişey anlamadıysam affola internet iletişimim biraz zayıftırgamyoncuiremsu

13 yaşında başlaması hiç erken değil. göğüslerinin gelişmesine engel olmamak ve sarkmasını önlemek için en ideal yöntem bir beden büyük sütyen kullanmak. ama şöyle olacak: göğüsleri alttan sıkı kavrayıp üstten boşluk bırakan büyüklükte bir sütyen. içini doldurmayacak cinsten yani. ideal kıvama geldiği zamansa kendi bedenini kullanmalı. spor ve masajsa her yaşta herkesin uygulaması gereken iki önemli şey bence.

öle yapınca bi beden büyüğü yani 75 e kadar büyüp öle kalmazmı*fisfisfis yoksa 75 i doldurduktan sonra yine ne kadar olcaksa olurmu*CADIARZU

yani öle bi bilgim olduğundan iilde öle gibi geldi birden açıklığa gavuşturalım lütfennn:eek: cevap için teşekkürler

yaa bi ben kadınlar klubünü çok sevdimhihoyyyt normalde yazdığım yazılara haftalarca anca bikaç yazı gelirdi:1shok: şimdi 12 mesajı görünce çok şaşırdım:sm_cool: süper bi site üyelerde çok aktif herkese teşekkürlerŞeniz

vallahi şimdiki kızlar o kadar iri ki ben 12-13 yaşında olduklarına zor inanıyorum yüzlerina bakmayıp vücutlarını baz aldığımda, yeni nesil daha çabuk gelişiyor..

o yüzden dedim sarkmasın diye ama daha anca belli olmaya başladıysa o zaman tabiki gerek yok zaten içi boş kalır o kadar küçük çamaşır yoktur herhalde..

yani öle yeni pörtlemiş:ecrin_bebek: gibi diil daha büyük ama çokta diil neyse anladım ben sizi sonsuz teşekkürler hepinize :eek:hihoyyyt

aman sakın sutyen kullanmasın heleki sıkı sutyen
bende daha ilk çıkmaya başladıklarında onun kadarken takmaya başlamıştım aynen öyle kaldılar. bilseydim birileri uyarsaydı hayatta takmazdım.

aman sakın sutyen kullanmasın heleki sıkı sutyen
bende daha ilk çıkmaya başladıklarında onun kadarken takmaya başlamıştım aynen öyle kaldılar. bilseydim birileri uyarsaydı hayatta takmazdım.

teşekkürler süpersininz kaydirigubbakcemile2Şeniz

X