Adet Öncesi Baş Ağrısı

Bonus

Ahlar ağacıyım gibisi fazla.
Pro Üye
11 Nisan 2007
77.051
445.647
Önceden böyle bi sıkıntım olmazdı 5-6 aydır oluyo :çok üzgünüm: adetten önce olduğunu son iki seferde daha iyi anladım.
Acaba neden olur bi bilgisi olan var mı ?
Bi de böyle adet öncesi ağrı çeken var mı?

benim baş ağrısı değilde 2aydır fazlaca kasık ve bel ağrısı çekiyorum daha önce yoktu galiba üşütmeden oldu.canım adet olmadan önce bazılarımız gergin ve stresli olur bunlar sendede varsa başın o yüzden ağrıyor olabilir

benim de baş agrım oluyor arada sırada
nedenini anlamış değilim
sanki adet dönemim çok sancısız geçiyomuş gibi bi de bu çıktı başıma
bahtsız bedevi yanımda lucky luck kalır :nazar:

Ben migren hastasıyım...
Adet öncesi, ilk günü baş ağrım olur, başında olmazsa bitiminde mulaka olur... Başağrısı olmadan adet olduğumu bilmem...

benimde 1 yada 2 gün önceden başım ağrır anlarım gelceğini onun dışında çok rahat geçiririm eskiden ahhhhhhhhhh ahhhhhhhhhh ne zordu sancıdan 2 büklüm kalır her ay acile zor yetiştirirlerdi geçti çok şükür

Ben migren hastasıyım...
Adet öncesi, ilk günü baş ağrım olur, başında olmazsa bitiminde mulaka olur... Başağrısı olmadan adet olduğumu bilmem...

Sanırım bendede migren var :çok üzgünüm: annemde de var adet öncesinde başlamıştı benimde dedi

migren ağrısının nasıl olduğuna bakınca daha iyi anladım tarifi aynı benimçektiğim ağrı :çok üzgünüm:

benim de baş agrım oluyor arada sırada
nedenini anlamış değilim
sanki adet dönemim çok sancısız geçiyomuş gibi bi de bu çıktı başıma
bahtsız bedevi yanımda lucky luck kalır :nazar:

vah yavrum :teselli: seni çok iyi anlıyorum

kızlar benımde adetımın olcagı gece sıddetlı bır agrı oluyo adetımın olacagını bıle burdan anlıyorum ramazanda bıkacgun hayıt tohumu kullanmıstım ve ılk defa bu ay basım hıc agrımadı hatta sancı belırtısı bıle olmadı adet olacagımı bıle anlayamadım hayıt tohumu adet oncesı olan agrıları ve gergınlıgı aldıgını duymustum
belkıde onu kullandıgım ıcın olmadı allahıma da yalvarıyorum bıdaa olmasın dıye cok kotu bısey hepınızı anlayabılıyorum
allah herkeze sıfalar versın

Benim baş ağrılarım hem öncesinde başlar hemde içinde ara ara olur bana arkadaşım kan şekerin düşüyor ondan olabilir dedi ve gerçektende ağrım olduğunda tatlı bişeyler yiyince ağrım duruyor ilaca gerek kalmıyor inşallah sanada ii gelir.

bende migren hastasıyım.özellikle adetten bir gece önce deli oluyorum.yani adet migrenide var bende.bende hiç baş ağrısız adet olduğumu hatırlamıyorum.

Önceden böyle bi sıkıntım olmazdı 5-6 aydır oluyo :çok üzgünüm: adetten önce olduğunu son iki seferde daha iyi anladım.
Acaba neden olur bi bilgisi olan var mı ?
Bi de böyle adet öncesi ağrı çeken var mı?

Ayneen canımm yaa bende son iki seferdirr anlıyorumm, adetten önce başımın ağrıdığını ağrı gibide değil başımın içi zonkluyo sankii :bbo:

ya kızlar adetteyken baş ağrısı yaşanırsa hangi ilacı almak lazım? ağrı kesiciler kanı sulandırır ve kanama artar diye korkuyorum.

X