Erkek İnfertilitesi Keçi boynuzu pekmezi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

nry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2008
66
0
37
KIZLAR SPERM PROBLEMİ OLAN HERKES EŞİNE KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ YEDİRSİN EŞİMİN 6 AY ÖNCE SIRF ÖNLEM İÇİN YAPTIRDIĞIMIZ SPERMİYOGRAMINDA HEREKETLİ SPERMİNİN PEK YETERLİ OLMADIĞINI ÖĞRENMİŞTİM GEÇEN AY KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ ALDIK VE HER SABAH AÇ KARNINA 1 ÇORBA KAŞIĞI YEDİ ŞİMDİ 1 AYLIK PEKMEZ YEMESİ SONUCUNDAKİ

TEST SONUCUNU YAZIYORUM

ESKİ---SPERM SAYISI 29 MİLYON YENİ--SPERM SAYISI 44 MİLYON
ESKİ--HAREKETLİ %40 YENİ--HAREKETLİ %65
ESKİ--HAREKETSİZ %60 YENİ--HEREKETSİZ %35
ESKİ--İLERİ HIZLI %22 YEİLERİ HIZLİ %50
KIZLAR SONUÇLAR BÖYLE NASIL AMA DENEYİN VALLA SÜPER SÜPER :nazar::nazar:

evt kecıboynuzu pekmezı daha bı cok seye faydalı araştrrsanız ögrenırsınzz...kansızlık yaşayanlara tavsıye edrım cok akn yapıyoo

evet katılyorum arkadaşlar benımde eşiin sperm sayısı cok azmış bıze bır bitlki ci 5'li set halınde macun verdı benların ıcınde kecı buynuzu pekmezıde vr tabı baska seylerde var bıtkıcı 100%100 farkını gorceksınız dedı bızde aldık e:emir_bebek:şim kullnamaya başladı umarım ıyı sonuclar alırız allah hepimızın yardımcısı olsun

canım biz her ay bi kavanoz tüketiyoruz , bebek için uğraşıyoruz. henüz başarılı olamadık. bakalım hayırlısı artık

biraz geç bir yanıt olacak ama keçiboynuzu pekmezinin yanında propolis ve polen takviyesi de yapın

Merhaba Arkadaşlar,

biliyorsunuz artık her şeyin yapayını yapar oldu insanlar. Peki gerçek keçiboynuzu pekmezini nereden bulabilirim. sizlerin önerisi nedir?

Merhaba Arkadaşlar,

biliyorsunuz artık her şeyin yapayını yapar oldu insanlar. Peki gerçek keçiboynuzu pekmezini nereden bulabilirim. sizlerin önerisi nedir?

canım, marketlerde bulunuyor ama tabi değişik kalitelerde. benim bildiğim kadarıyla keçiboynuzu özü, keçiboynuzu pekmezine göre daha yoğun ve etkili oluyormuş. Aynı problem maalesef eşimde de vardı, keçiboynuzu özü kullanın dediler kaybedecek birşey yok deneyelim dedik, sperm testi yapıldı 2 hafta önce sonuçlar harika çıktı. bence bir deneyin sizde isterseniz kaybedecek birşey yok, biz atışeri mersin isminde bir marka kullandık tavsiye ederim.

slm arkadaşlar bizde yaklaşık 1 senedir çocuk için uğraşıyoruz eşimde sperm sayısı sıfır(0)çıktı yarından itibaren keçiboynuzu kürüne başlıyoruz aynı zamanda pekmezinide kullanacağız bunu 3 ay kullanmamız gerekiyormuş bir umut işde kullanacaz ama bazen acaba zaman kaybı mı olur diye düşünmüyo değilim ya hiç fayda göstermezse 3 ay boşa giderse diyorum bi tarafdanda ya faydaalı olursa ya çok kafam karışık sizinde bilgilerinize başvurmak istedim deneyen gören yapan duyan birileri varmı acaba yardımcı olabilirmi yada başka yöntemler fln bilen varsa ve baylaşırsaa çok sevincem şimdiden çok tşk.ler

arkadaşlar ben keçiboynuzunun pekmezinden ziyade özütünü tavsiye ederim,ayrıca keçiboynuzu çayı pekmezinden çok daha etkiliymiş,bu kürü her hastasına tavsiye eden bir prof söylüyor:pekmezin etkisi çayına göre ancak %20 kadarmış.bence hem özütü yada pekmezi yedirin hem de çayını içirin.

Arkadaşlar okuyunca bilgilendirmek istedim,bende de kansızlık var ve keçiboynuzu pekmezini sürekli kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor. Nivalin diye bir marka var tamamen doğal ve macun gibi bir pekmez tavisye ederim tadı çok güzel içinde keçiboynuzu parçacıkları da var. internetten sipariş verilebiliyor.

akdenizde oturan varsa pazarlarda kadınların yaptığı pekmezlerde satılıyo..
iç bi katkı maddesi olmayan..
oralardan da bulabilirsiniz...
gerçi arık pek çok aktarda var...

Merhaba Arkadaşlar,

ben perşembe günü aldım cevahirde en alt katta organik ürünler satan bi standdan bi kavanoz hemde 10tl. denemekte fayda var:)

Pekmezini mi aldınız yoksa özünü mü? Bende ve eşimde de kansızlık varda o yüzden istiyoruz.

arkadaslar aranizda hamile kalmakta zorluk cekipte agnucaston tb yada hayit yada herhangi bir yontemle hamile kalan varmi sizlern yorumlari daha öemli yumurta buyumeme sorunum varbenim ilglen$nz cok mutlu olurum birde eşimin spermleri % 62 hareketsiz ne yapmamız lazım tecrübeliler lütfen yazın pekmezmi kürmü

Arkadaşlar okuyunca bilgilendirmek istedim,bende de kansızlık var ve keçiboynuzu pekmezini sürekli kullanıyorum gerçekten çok işe yarıyor. Nivalin diye bir marka var tamamen doğal ve macun gibi bir pekmez tavisye ederim tadı çok güzel içinde keçiboynuzu parçacıkları da var. internetten sipariş verilebiliyor.
arkadaşlar bısde keçi boynuzu pekmezi yemeye başladık 4 aydır korunmadığımız halde hamıle kalamadım .doğal bıtkılerı araştırmaya başladım nivalis dıye bı marka var arkadaşın dediği gibi netten uye oldum bıttıkçe sipariş verıorum ayrıca sarımsaklı şampuanı var saç dökülmesine karşı bırebır ben kullanıorum saçlarımda dökulmeler azaldı çok şukur :) bende ınanamamıştım ama :) bı de kokusu benı tedırgın etmişti sarımsak kokusundan eser yok çok guzel kokuyor. bu akdar uğraşıoruz bu ay karnımıza düşer inşallah bebişlerımız linki de verıyım ıstersenız bı bakın derım http://www.czsalus.com/id/zynp

Bende bu markayı aldım eşime ama hep bi tereddütte kaldım acaba doğal mı diye biraz çikolatamsı tadı var araştırdım çoğu yerde doğal yazıyo inş. öyledir.

arkadaslar aranizda hamile kalmakta zorluk cekipte agnucaston tb yada hayit yada herhangi bir yontemle hamile kalan varmi sizlern yorumlari daha öemli yumurta buyumeme sorunum varbenim ilglen$nz cok mutlu olurum birde eşimin spermleri % 62 hareketsiz ne yapmamız lazım tecrübeliler lütfen yazın pekmezmi kürmü

arkadaşım takviminde gördüğüm kadarıyla hamilesin gözünüz aydın bebeğini kucağına almak nasip olsun inş.sen nasıl kürler yaptın neler işe yaradı bize de bahsedersen sevinirim.

Merhaba Arkadaşlar,

çok araştırdık bir çok marka var ama firmanın tarihçesine kadar inceledik türkiyede ilk yapan firma bu imiş tavsiye ederim

X