Lekeler, Çiller ten rengini açmak

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
merhaba,
ben beyaz tenliyim ama annem hafif esmerdir ve o rengini acmak için niyaderma diye bir krem var onu kullanıyor...gercekten etkili oldugunu düşünüyorum.cünkü annem iki gün üstüste bu kremi sürse hemen rengi açılıyor..bu krem aslında sivilceler için yapılmış bir krem..erkek kuzenim hatta su anda o kremi sivilceleri için kullanıyor svilcelerine etkili oldu gibi renginide inanılmaz actı...tabi o sivilceleri için kullandıgından düzenli kullandı...annemlerin aldıgı niyaderma-gece kreminormalde eczanelerde 8.5 ytl falan olmalı...ama daha ucuza almak istersen ulus saman pazarının orda derman eczanesi var o kremi gercekte bulan üreten eczane orda bırkac ytl daha ucuzdur...
sivillce problemin varsa onun cilt temizleme suyu var onunla birilkte kullanmanı da tavsiye ederim...niya dermanın zararını hiç görmedim duymadım da ama sonucta dogal değil kullanırsan beyazlamak için çok uzun süre devam etme ara ara kullanmanın daha iyi olcagını düşünüyorum..

niyaderma-gece kremi bu kremin resmi falan varmı üzer,nde ne yazıyo bize bilgi verebilirmisin canım

ya krem mrem kullanmaaaaaa.. boşver uğraşma öyle şeylerle nolur nolmazz. ben gerekmedikçe yüzüme krem bile sürmem. paraya kıyıp açık renk kaliteli kalıcı bi fondoten al hem kusurları kapatır hem daha beyaz görünür yüzün bebek..azar azar kullanırsın.epey bi gider sana o. bi arkadaş estee lauder'ın double wear'ını tavsiye etti.. 75ytl civarında bişeymiş sanırım.

verebilirim sanırım o parayı..
ama makyaj yapmayı öğrenmeliyim sanırım bunun için:nazar:
rimel ve rujdan başka bişe sürmeyi bilmiyorum:mymeka:

peki bu senin dedigin fondoten krem gbi olanlardan mı..

evet sanırım likit.. gidersin kozmetiğe bakarsın. denersin hatta denetirsin orda kadın bi sürer yüzüne.. nası kullanman gerektiğini falan anlatır.. açık renk almak istediğini belirt ama. sonra buraya gel. sacımızı maviye boyayalım:KK70:

evet sanırım likit.. gidersin kozmetiğe bakarsın. denersin hatta denetirsin orda kadın bi sürer yüzüne.. nası kullanman gerektiğini falan anlatır.. açık renk almak istediğini belirt ama. sonra buraya gel. sacımızı maviye boyayalım:KK70:

zaten güzeliz daha da güzel olucaz yaa:lepi:
süperiz bi zbebeğimm:1hug:

peki neden denemeyeceksin zararı olur diyemi çünki ben denemeyi düşünüyorum ama sen böyle deyince merak ettim şimdi. olumsuz bişeyler mi duydun bu maske ile ilgili

ben denedim bakalım. ne zaman etkisini gösterir bilmiyorum. haftada 1 yaparım sonuçlarını yazaım

canim niya derma diye bir krem var eczanelerde satiliyor tabi sahteleride cikti onlara dikkat etmek lazim mavi kücük bir kutu onu sürmeni tavsiye ederim gercekten farki anlayacaksin...kapaganda sivilcesiz düzgün bir cilt icin yaziyor...bunun suyuda var ama suyunu 15 gune bir kullanacan temizliyor yani pamuga döküp silecen ama almasanda olur onu...
sanirim bi kremin fiati 8-9 milyondur canim ben yurt disindayim o yüzden para birimini karistiyorum..birde eskisehirden bi krem getirtiyorduk oda pembe bi kutuydayi ismi kutay di o da baya bi güzel kremdi onu bulamayabilirsin ama niya derma yi dene...
canim türkiyedesin sen eczanelerden kutay diye krem var mi sorarsan burayada yaz hala varsa alirim bende

arkadaşlar beyaz olmak istiyorsunuz ama inanın çok zor beyaz tenle uğraşmak ben çok beyazım bi sivilce çıkar hemen belli olur güneşe 50 spf siz güneş kremsiz dışarı çıkamıorum yaz kış kullanıorum .güneşten heyecandan stresten soğuktan sıcaktan kızarırsın domates gibi olursun .gerçekten insana en yakışan kendi ten saç göz kaş rengi ben hep buna inanırım.yani uğraşmak gerçekten zor hoş duruo diyosunuz hak veriorum bende beğeniorum ama kireç beyazıyım inanın bacaklarım görünücek diye aklım çıkıo :eek: çok beyaz.bence hepiniz doğal güzelsiniz eminim hep güzel kalın:enbuyukkk::nazar:

ah o kızarmalar deli edio beni.. bende çok beyazım.alerjim de var güneşe hiç bronzlaşamıyorum :çok üzgünüm:

slm kızlar sizlere bir şey diyim bu beyazlama işi artık canımı sıktı yaa .. ben esmer:KK43: bnm ailem beyaz tenli :S ama ben esmerim ya krem vs kulan kulan nereye kadar? biz böyle kaldık kızlar off çok çirkinim bare kumral olsaydım yaaa :KK43: ama esmerim kokenm arabistan mısır da değilki ben siyak tene yakınm olim avrupaya gidersek eğer bize zenci diyeceklerinden dolayı yurt dısına cıkmıyorum gorunuse her zaman onem veren bir insnaımdır :KK70: domates suyunu ve un yapıp macun hale geitdim denedim ama olmadı :S offf başka bşr klaıcı yol olsa keske ama beyaz ten liler hep cilt kanseri oluyorlarmış o yuzdu biz biraz bu kobnuda sanslıyız ama her ırkta bir esmer veya beyaz ten var :S ama türkiye ırkında bugdarlık ve esmerlik var biz istersek 20 sene camasır suyuna girsek genede beyazlasamayacaz offff offfff

off kızlar kullanıp meymun kalan lar var mi nerede nerde ne kadar tarifi ne soyleyin içinizde patlamasın be off :KK70:

slm beyhan..beyaz olma tutkunu anlıyorum :)
bende de aynısı var :KK70: sana bi öneri.. chicco nun 50 faktörlü kremini al cnm yüzüne ince bi tabaka sürsen bile beyazlatıyo bikaç ton açıyo ve sanki fondoten gbi bebeksi bi ten oluyo .. ben öyle yapıyorum ..ayrıca bu krem bebekler için :) hassas ciltlere iiyi yani..fiyatı da sanırım 10-15 civarı
kesinlikle tavsie ederm

canım ben sana kesin çzöüm vereyim salyongoz kremi ben esmerdim tatlde yanadım bide birz açıldm üztne duznli salyongoz kremini südüm ve mucize ne leke kaldı ne svlce ve suan beyazım gerçi tatlde yandım ama gtmeden önce beyazdım mukkemmel bi krem..!! 35 ytl fıyatına göre çoook şey yapıo

Bence tenin rengiinden çok sağlıklı,pürüzsüz ve canlı görünmesi önemli.Ne renk olursa olsun

X