Mutfak Püf Noktaları Zeytinyağı hakkında aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz

tulinserpil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2006
12
1
Bir Akdenizli olarak bebekken yapılan mamalarımda bile zeytinyağı kullanılmıştır, aynı şekilde ben de evimde asla zeytinyağı dışında yağ kullanmıyorum ve artık diyebilirim ki
zeytinyağı uzmanıyım. Aklınıza zeytinyağı ile ilgili takılan soruları sorabilirsiniz kızlar.

Düzeltme Not: Elif arkadaşımın uyarısı ile düzeltme yaptım, düzeltme yaptığım yer koyu harfle yazılmıştır. Teşekkür ederim.

zeytinyağı uzmanısın ama bu kadar şifalı olduğunu biliyoruz neden kullanmıyosun:uhm:

zeytinyağı uzmanısın ama bu kadar şifalı olduğunu biliyoruz neden kullanmıyosun:uhm:

Elifcim çok teşekkür ederim uyarın için, kullanmaz olur muyum tabiki kullanıyorum yazarken yanlış yazmışım hemen düzelttim, çok teşekkür ederim uyarın için.

kızlar zaytinyağı her derde deva ben doğduğumdan beri zeytinyağı kullanıyorum desem yalan olmaz beni zeytinyağı ile büyütmüşler ve ben hala kullanmaktayım saçlarım için cildim, ellerim,ayaklarım aklınıza gelebilecek heryerde çok faydalı herkeze tavsiye ediyorum önemli bir konu daha selülitlerime bile kullanıyorum yok denecek kadar az vazgeçmem :teytey:

X