Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Nevila Bakım Yağı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

SerserXIX

susarak özlüyorum.....
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
367
0
slm kızlar yaklasık 4 senedir saç dökülmesi yasıyorum ilk döküldüğünde baya seyreklesti saclarım o zamanlar marketten NEVİLA adında bi bakım yağı aldım ve gerçekten ise yaramıstı saclarım toparlamıstı kendini fakat 2 sise almıstım bittikten sonra gittiğimde ise kalmamıstı.Nette aradım ama bu isimde bi ürün bulamadım.İçinde saç için faydalı biçok yağ var.Acaba aranızda bu ürünü duyan kullanan var mı???CADIARZU

slm kızlar yaklasık 4 senedir saç dökülmesi yasıyorum ilk döküldüğünde baya seyreklesti saclarım o zamanlar marketten NEVİLA adında bi bakım yağı aldım ve gerçekten ise yaramıstı saclarım toparlamıstı kendini fakat 2 sise almıstım bittikten sonra gittiğimde ise kalmamıstı.Nette aradım ama bu isimde bi ürün bulamadım.İçinde saç için faydalı biçok yağ var.Acaba aranızda bu ürünü duyan kullanan var mı???CADIARZU

maalesef canım hiç duymadım.ama içinde pek çok yağ karışımı olan talya,mecirefendi,lokman hekim gibi saç yağları mevcut.
birini deneyebirsin belki işe yarar :)))

saolun arkadaslar umarım aranızda duyanınız olmustur bekliyorum acaba kullanan olmus mudurrrr??:uhm::uhm:

X