Sulu süpürge hakkında...

hanxixmeller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2008
23
0
merhaba hanımlar evime sulu süpürge almak istiyorum evinde sulu süpürge kullanan varsa önerilerini bekliyorum çok fazla markanın sulu süpürgesi çıkmış kararsız kaldım kullanan ve memnun kalanların fikrini almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kıng fakir vs birçok markanın var siz hangini önerirsiniz. teşekkürler.....

6 ay önce Arnica markanın sulu süpürgesini aldık çekişi süper çok memnunum tavsiye ederim arkadaşım

Sulu süpürgelerde en çok dikkat edilmesi gereken içinde tozu suya itecek seperatör olması yoksa alınan toz suya değmeden arkadan tekrar dışarı çıkabiliyor sadece bir kısmı suya yapışıyor. Tabii bu makinalarda biraz maliyetli. Mesela rainbow böyle bir makina. Alma imkanınız varsa hiç başka makina ile ilgilenmeyin derim.

fakir prestige duo nun çok iyi olduğunu duymuştum.

600 ytl civarında ama internet sitelerinde daha uygun da yakalanabilir.

benim süpürgem fakir prestige duo.Makina tozu çok güzel çekiyor ve emiyor.Bunda bir problem yok.Ama çekim gücü çok düşük yerde duran bir kağıt parçasını bile zorla çekiyor. Çekim gücünden memnun değilim

benim makinamda fantom tozu suya hapsedenlerden, çok memnunum yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, az parayla çok ii iş yapıyo, çekiş gücüde çok kuvvetli, almak isteyenlere tavsiye ederimn

Benim süpürgem de Rainbow, yaklaşık 15 senedir kullanıyorum, bayağı para vermiştim o zaman, ama çok memnunum........

X