çin takvimi

ange_et_demon

melegimiz yolda
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
50
0
38
Selam bayanlar çin takvimine göre hamile kalmak dogru sonuç veriyor mu sizce?? Yani takvime bakarak bebek cinsiyetini bilmek mümkün müdür?Lütfen hamile ve bebeklerinin cinsiyetini ögrenen bayanlar kontrol edip de cevap yazsinlar.
http://gebelik.org/dosyalar/cinsiyettahmin.html
Bu bir çin takvimi örnegi.
Paylasimlariniz için simdiden sizlere tesekkür ediyorum!

Selam bayanlar çin takvimine göre hamile kalmak dogru sonuç veriyor mu sizce?? Yani takvime bakarak bebek cinsiyetini bilmek mümkün müdür?Lütfen hamile ve bebeklerinin cinsiyetini ögrenen bayanlar kontrol edip de cevap yazsinlar.
http://gebelik.org/dosyalar/cinsiyettahmin.html
Bu bir çin takvimi örnegi.
Paylasimlariniz için simdiden sizlere tesekkür ediyorum!
benim ve çevremdeki arkadaşlarımın hepsinde tutuyor.bir kişi hariç.20 kişide bir yani.teyzem bile almanayada arkadaşları arasında bakmışlar hepsinde tutmuş.çoğunluk tutuyor yani.

benimde tutuyor canım çin takviminde kız görünüyordu inş kızımı dünyaya getireceğim

bende tutmadı ilk çocuğum erkek kız çıkıyodu bu da kız erkek çıkıyo ablamlardada tutmadı

ya kızlar benim sat 24 ağustos ve 83 doğumluyum yani ekimin 24 ünde 25 i doldurucam yani çin takviminde hangi yaşa bakmam gerekiyo 24 mü 25 mi bilemedim bi yardım ediverin bakalım:sm_confused:

ya kızlar benim sat 24 ağustos ve 83 doğumluyum yani ekimin 24 ünde 25 i doldurucam yani çin takviminde hangi yaşa bakmam gerekiyo 24 mü 25 mi bilemedim bi yardım ediverin bakalım:sm_confused:
24 yaş eylül erkek olucak takvime göre canım.hayırlısı olsun.:emir_bebek:

Kızlar takvime göre benim erkek başka bir hamile arkadaşımın da kız görünüyordu ama tam tersi olacak.Benim kız,arkadaşımın da erkekmiş bebeği.Bizde doğru çıkmadı.Şartlandırmayın sakın kendinizi.

Benim oğlum var..Geriye dönük baktım.Erkek çıkıyor gerçekten..Bilemiyorum tesadüf müdür nedir?

kızlar iki seçenek ikiside %50 yani.biri olmazsa diğeri muhakkak olucak ama benimde tuttu diyelim.erkek görünüyor allahın izniyle oğlum olucak

arkadaşlar benim ve tanıdığım herkesin tutuyor. tutmayan da çıkabiliyor ama. zaten takvim de %90 diyo. birde yıla göre bakmak gerekiyo benim bildiğim, yani içinde olduğunuz yaşla doğru çıkıyor. tivitide bence 25 yaşın eylülüne göre bakmak lazım, erkek deil kız çıkyo.

Selam Gizem.Hiç üzülme insallah bir daha hamile kalirsin.
çin takvimi bizim çevrede hep tutuyor ilginç ama yani mantigini anlamakta güçlük çekiyorum dogrusu.Yani bu nasil bir gözlemlemeyle ortaya çikmis ki!!
Paylasan arkadaslara tesekkürler ediyorum...öpüldünüz hepiniz sevgi kelebekleri...

kızlar peki neye göre bakmak lazım bu takvime,içinde olduğumuz yaşa göremi yoksa dooldurduğumuz yaşa göre mi...

X