Sayfa: 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Park Yatak

1. Konu Sahibi : edolina #101
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    Alıntı ZeaMays kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ortopedik yatak değil (onlar çok kalın park yatak için) ama daha ince yatak aldık, bende aslında bu konuda çok rahat değildim. ama aldığımız yatakda güzel kaliteli, bide zaten annem yün yorgan yapacak altına, onuda kullanmayı düşünüyorum ben. kaydirigubbakcemile3
    aynen ben de anneme incecik bi yün yatak yaptırdım ve de yorgan onu kullanacağım sadece kendi yatağı çok ince

2. Konu Sahibi : edolina #102
    bizde kızl<ar eşimle bugün baktık kraftın bir modeline 220 peşin dediler kanz indirimdeydi 150 olur dediler ama kraft daha hoşuma gitti kullanan var mı kraft iyi de kanz nasıl acaba

3. Konu Sahibi : edolina #103
    Alıntı tugba kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bizde kızl<ar eşimle bugün baktık kraftın bir modeline 220 peşin dediler kanz indirimdeydi 150 olur dediler ama kraft daha hoşuma gitti kullanan var mı kraft iyi de kanz nasıl acaba
    cnm ben kanzı bilmiyorum bizde kraft 504 dönenceli modelini alıcaz.bizede 239 taksitli 210 peşin dediler ama 200 e bırakırlar.seninkide bu modelmi.

4. Konu Sahibi : edolina #104
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    arkadaşlar dün gitiğim bi arkadaş bana sakın kraft alma biz çok pişman olduk bi sürü para verdik ama sonradan gıcır gıcır ses çıkarmaya başladı dedi ay ne yapcam ben şimdi ne güzel karar vermiştim ben de kraft almaya.chicconunkiler bana sevimsiz geliyor başka markalar da sanki çok kalitesiz ya kraft iyiydi işte modeli bile seçmiştim off offfmafoldumben

5. Konu Sahibi : edolina #105
    Giriş tarihi
    Apr 2007
    Kızlar park yatağı düşünüyorsunuz da hani bunun içine konacak olan ortopedik yatağı? hani uyku seti?
    Annemin torunum geldiğinde yatsın diyerek internetten park yatak + ortopedik yatak+ uyku seti şeklindeki takımı bu.. Toplamda 250 ödendi herşeye bilginize..

6. Konu Sahibi : edolina #106
    Alıntı Ela82 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm ben kanzı bilmiyorum bizde kraft 504 dönenceli modelini alıcaz.bizede 239 taksitli 210 peşin dediler ama 200 e bırakırlar.seninkide bu modelmi.
    tatlım benim istediğim bu inş ya ben de 200 e indiririlerse çok sevinirim ama bakalım artık
    Alıntı kurabi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar dün gitiğim bi arkadaş bana sakın kraft alma biz çok pişman olduk bi sürü para verdik ama sonradan gıcır gıcır ses çıkarmaya başladı dedi ay ne yapcam ben şimdi ne güzel karar vermiştim ben de kraft almaya.chicconunkiler bana sevimsiz geliyor başka markalar da sanki çok kalitesiz ya kraft iyiydi işte modeli bile seçmiştim off offfmafoldumben
    ya bende kraft sevmiştm diğreleri muşamba gibi duruyo acaba herkes için gerklimi ben kraft için iyi şeyler duydum hep

7. Konu Sahibi : edolina #107
    evt bizim alacağımızda bundan.ben kraftın gıcırtı yaptığını duymuştum ama ne yapıyım o zaman hepsi yapıyodur zamanla.çünkü kraftta kötü bir marka değil.yapmıyosa bir chcoo yapmıyodur oda sallanmıyo çünkü ve biraz daha sağlam duruyo.onunda boyu küçük maleseff.

8. Konu Sahibi : edolina #108
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    arkadaşlar ben bugün kraftın 821 modelini aldım rengi krem galiba memnun kalacağım chicconunkiler hem daha küçük hem de fermuarlı oyun penceresi yok fiyatı da çok farklı o kadar paraya değmez gibi zaten kaç sene yatacak.biz haşim işcan geçidine gittik gezdik diğer markalardan beğendiklerim de oldu ama kraft ne bileyim daha kaliteli gibi.gıcırtı olayını da kafama takmadım sallama kısmını fazla kullanmayı düşünmüyorum çok lazım olursa ayağımda sallarım ya da hamak kullanırım eltim gibi

9. Konu Sahibi : edolina #109
    arkadaşlar bizde chicco lullababy lx modelini aldık.indirimle 300 e bıraktılar.doğuma 1 hafta kadar kaldığı için kurduk,gayet büyük ve oyun penceresi de var.chicolarda sallama özelliği değilde titreşim özelliği varmış.henüz kullanmadığımız için artı eksilerini söyleyemeyeceğim ama malzemesinin oldukça kaliteli olduğu belli.

10. Konu Sahibi : edolina #110
    Alıntı kurabi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar ben bugün kraftın 821 modelini aldım rengi krem galiba memnun kalacağım chicconunkiler hem daha küçük hem de fermuarlı oyun penceresi yok fiyatı da çok farklı o kadar paraya değmez gibi zaten kaç sene yatacak.biz haşim işcan geçidine gittik gezdik diğer markalardan beğendiklerim de oldu ama kraft ne bileyim daha kaliteli gibi.gıcırtı olayını da kafama takmadım sallama kısmını fazla kullanmayı düşünmüyorum çok lazım olursa ayağımda sallarım ya da hamak kullanırım eltim gibi
    cnm nekadara aldın yazabilirmisin.

Sayfa: 11/16 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon