Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar çok teşekkürerl özellikle kullannan arkadaşlardan yorumların devamını bekliyorum.

arkadaşlar benım 18 aylık bir oğlum bar yurt dışında yaşıyoruz dıye park yatak aldım benımle her yere götürdum hiç bişey olmadı benımkı dar olanlardan değil gayet genış şimdi alt katını açtım her gittiğim yerde içine yatak uydura biliyorum çok kullanışlı ve rahat ben alt açma kısmını kullanmadım hiç ama yan tarafdakı ceplerı kullanıyorum belis mobilyadan aldım.150 falandı herralde üzerinde sun baby yazıyor çok kalıtelı çıktı...
ayy bende almak istiyorum hem kullanışlı hemde katlanıp çantasına koyulup her yere gidebilmeside güzel bende geniş istiyorum en azından 2 3 yaşına kadar yatsın içinde sonra odasını hazırlıcaz daha bakmadık olmadı netten siparis vercez

güle güle kullanın.fakat ben hiç sizin aldığınız ebatlarda bu yataklardan görmemiştim.130x110 baya büyük ve geniş olmalı.şimdi netten baktım ama ebatlar için 80x 113 filan diyor hep.sizin ebatlar için eminmisiniz acaba??çünkü bende ebatı büyük bi yatak istiyorum o yüzden soruyorum..teşekkürler şimdiden.

canım haklısın ben bayaa uçmuşum. gecenin bi vakti laf yetiştirince böle oluyo.katalogdan bakmıştım yanlış bakmışım ölçülerine kusura bakmyın.
ölçüleri dediğin gibi 80 cm x 113 cm. ama kraftın en geniş oyun parkı. chiccoyada baktm ama kraftınki daha genişti ve kaliteli diye tercih ettim.

canım haklısın ben bayaa uçmuşum. gecenin bi vakti laf yetiştirince böle oluyo.katalogdan bakmıştım yanlış bakmışım ölçülerine kusura bakmyın.
ölçüleri dediğin gibi 80 cm x 113 cm. ama kraftın en geniş oyun parkı. chiccoyada baktm ama kraftınki daha genişti ve kaliteli diye tercih ettim.

Evet cnm araştırmalarıma göre en büyük ebatlar senin aldığın gibi..daha büyüğünü görmedim ben.kraft ve chicco güzel ve kaliteli geldi banada.hayırlısı olsun.bebeğiniz sağlıkla ve mutlulukla yatsın :))

kraft sallanıyor ve gıcırdıyor bence chicco daha sağlam mağazada ikisine de bakıp chicco lullababy lx almaya karar verdim

kraft sallanıyor ve gıcırdıyor bence chicco daha sağlam mağazada ikisine de bakıp chicco lullababy lx almaya karar verdim

evet sana katılıyorum.Önce bende kraft daha geniş ve sallanıyor diye düşünmüştüm ama mağazada inceleyince chiccoya karar verdim.Chicconun kullandığı kumaş ve kalitesi diğerlerine göre çok daha güzel.:KK66:

ben pierre cardin park yatak aldım.alt açma bölümü hariç 4 kademeli olarak kullanılıyor.çok güzel birşey bence mutlaka inceleyin derim.fiyatı 350tl

ben pierre cardin park yatak aldım.alt açma bölümü hariç 4 kademeli olarak kullanılıyor.çok güzel birşey bence mutlaka inceleyin derim.fiyatı 350tl

Nasıl bişey cnm seninki.tam adı nedir,ebatları nasıl?titreşim,müzik,dönence,beşik özellikleri varmı diğer markalardaki gibi? bi foto koyman mümkünmü acaba?

ben visco yatağı ayrı aldım aldım 40 tl gibi bir ücreti vardı.

mrb,ben de günlerdir park yatak için visko yatak arayışındayım.
siz visko yatağı 40 liraya çok ucuz almışsınız normalde sünger yataklar 40lira.markası nedir acaba? netten mi aldınız?

Nasıl bişey cnm seninki.tam adı nedir,ebatları nasıl?titreşim,müzik,dönence,beşik özellikleri varmı diğer markalardaki gibi? bi foto koyman mümkünmü acaba?

2010 model pierre cardin park yatak V-132-L şeklinde google yazarsan ayhançocuk ta karşına çıkar.
titreşimi var.müzik var,beşik özelliği var sallanabiliyor yani.ama dönencesi yok.
çok sağlam birşey ben diğerlerine de bakmıştım kendim sallayıp denemiştim ama sarsılıyor diğer markalar bunun iç kısmı sarsılmıyor ve çok sağlam.mutlaka görmelisin görmeden olmaz.fotoğraftan anlaşılmaz canım.
ayrıca foto eklemeyi beceremiyorum :KK43:

Evet cnm araştırmalarıma göre en büyük ebatlar senin aldığın gibi..daha büyüğünü görmedim ben.kraft ve chicco güzel ve kaliteli geldi banada.hayırlısı olsun.bebeğiniz sağlıkla ve mutlulukla yatsın :))

benim aldığım park yatağın ebatları 80-125

mrb,ben de günlerdir park yatak için visko yatak arayışındayım.
siz visko yatağı 40 liraya çok ucuz almışsınız normalde sünger yataklar 40lira.markası nedir acaba? netten mi aldınız?

:) netten almadım bulundugum ilde bi toptancıdan aldım ama markası aklımda değil eve gidince bakmam lazım o zaman markasını da yazarım.
Ben bebişimin yatağını ,sungerini ve aklına gelebilecek bir çok seyi ordan aldım ondan epey bi indirim oldu.

benim aldığım park yatağın ebatları 80-125

Ben de tam diyecektim ki herkes chicco ve kraft diyor ama acaba kimse pierre cardin tavsiye etmiyor mu diye, gunayderi görünce içim rahatladı. Ben de aynı modelin turkuaz-gri renkli olanını aldım ve kurulumu çok kolay. Hamile halimle bile ben tek başıma çok rahat kurdum kaldırdım.
İnternette ve eskişehir piyasasında çok araştırdım. Fiyatlar arasında 100 liraya yakın fark oluyor. içinin visco yatağıyla ve nevresimiyle buradaki bir mağazadan 290liraya aldım.

Özellikle temizliği çok pratik. Çok geniş gerçekten. İçi sert ve sağlam.

Henüz miniğimle kullanmadım ama yatağı baya kurcaladım. Çok sağlam kesinlike. kraftın yataklarındaki naylonumsu koku bunda yok. Kokulara karşı hassassanız yeni olan şeylerin kokusu önemli geliyor :) bayanssulusmile

ben de park yatak alıcam galiba ama bir türlü karar veremedimm

park yatak konusunda kraft derim sadece canım. bende kraft stadıum parkını kullandım ve kullanıyorum gayet memmunum. arkadaşlarımda kraftın parklarını kullanıyor. şu ana kadar ne benim ne de arkadaşlarımın bi sorunu çıktı gayet kaliteli çıktı park yatakları tavsiye ederim.

X