Doğuma Hazırlık Park Yatak

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

edolina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.029
15
Kızlar bu hafta içinde internetten park yatak sipariş etmeyi düşünüyorum.Jenny Kraft park yatakları çok hoşuma gitti.Ara katı,cibinliği,alt açma katı,pille çalışan oyuncağı var.Uzunluğu 125,genşliği 65 imiş.Dar olmasından ötürü kapılardan rahatça geçirip,odadan odaya taşınabiliyormuş.Rengarenk olanın resmi:
my.php

Yalnız başka bir yerde daha ucuza bilmediğim bir marka park yatak buldum:Maxima deluxe XL.Yapılan yorumlar pozitif.Boyutu dışındaki özellikleri aynı.Sadece ekstradan yanında çocuğun girip çıkabileceği fermuarlı bir bölümü var.Bu da kafamda soru işareti.Bu bölümü gerekli olur mu olmaz mı?
Bunun ölçüleri de125'e 80.Yani 15cm daha geniş.Sizce bu avantaj mı dezavantaj mı?Evdeki kapılarım 80cm'den daha geniş.Bunun da kırmızısı kalmış sadece ben karar verinceye kadar.Beş farklı rengi vardı.Kırmızının resmi:
my.php

Ben hem bilinen bir marka diye Kraft'ın yatağını almak istiyorum.Onun da daha geniş olan modelleri var.Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?Park yatak alan var mı aranızda?

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bu hafta içinde internetten park yatak sipariş etmeyi düşünüyorum.jenny kraft park yatakları çok hoşuma gitti.ara katı,cibinliği,alt açma katı,pille çalışan oyuncağı var.uzunluğu 125,genşliği 65 imiş.dar olmasından ötürü kapılardan rahatça geçirip,odadan odaya taşınabiliyormuş.rengarenk olanın resmi:

yalnız başka bir yerde daha ucuza bilmediğim bir marka park yatak buldum:maxima deluxe xl.yapılan yorumlar pozitif.boyutu dışındaki özellikleri aynı.sadece ekstradan yanında çocuğun girip çıkabileceği fermuarlı bir bölümü var.bu da kafamda soru işareti.bu bölümü gerekli olur mu olmaz mı?
Bunun ölçüleri de125'e 80.yani 15cm daha geniş.sizce bu avantaj mı dezavantaj mı?evdeki kapılarım 80cm'den daha geniş.bunun da kırmızısı kalmış sadece ben karar verinceye kadar.beş farklı rengi vardı.kırmızının resmi:

ben hem bilinen bir marka diye kraft'ın yatağını almak istiyorum.onun da daha geniş olan modelleri var.siz ne düşünüyorsunuz kızlar?park yatak alan var mı aranızda?

canim bende park yatak alcam hatta cuma günü baktik eşimle 60*120 ve sanirim 70*120 olanlar varmiş ebat olarak 60*120 olan benim gözüme küçük geldi yani hani 4-5 yaşina kadar yatiyor diyorlar ya mümkün değil bence. Ayrica en kismi dar olursa çocuk orda sikilir diye düşünüoum yani 60 lik olanlar bana dar geldi. Kapidan geçmesi demişsin ya ne kadar park yatak olursa olsun süreklki taşlimasi zor olur diye düşünüyorum. Ayrica bide fermuar var o daha ii çünkü büyüdüğünde eğer orda oyun oynarsa her defasinda sen koyup çikarmak yerine kendi girip çikar yani benim fiktim bu. Bide piyasada ne kadar fark ediyo görerek almak daha ii değil mi

hayatım ben yaklaşık 2 hata önce chicco nun park yatağını aldım fiyat belirtmemişsin ama ben bu markaya güvendiğim için aldım.Ayrıca yatak çanta şeklini alıp istediğin yere götürebiliyorsun bence sen onada bir bak.

ben de kraft ın park yatagını almıştım canım bir ay falan oldu pembe renkte titreşimli müzikli falan çok estetik duruyor ve kullanışlı da gibi..ilerde de oyun parkı oluyor işte içinde oyun oynayabilyor..

bizde düşündük park yatağı ama sonra vazgeçtik.
alacağımız yatak ilerde büyüyüp tek kişilik olan yataklardan olcak.komidinli a.s.

kesinlikle park beşik almanı tafsiye ederim güzelim ben kızım doğduğunda aldım ve üç yıl kullandım oğlumda almadığıma çok pişman oldum taşınması çok rahat temizliği kullanışı çok rahat olan bir beşik kapılardan geçip geçmemesini dert etme hangisini beyendiysen al çünkü bunlar şemsiye gibi çok rahat toparlanıp açılabiliyor rahatlıkla yer değiştirebilirsin ayrıca çok hafiflerde ikinci bir kişiye ihtiyacın olmuyor

ya benim bir arkadaşım bu jenny modelinden almış. lacivert turunculu.. eltim de chicco lullaby modelini kullandı.. ikisi kıyaslanamaz bence.. kraftınki plastik poşet gidi geldi bana.. ne bileyim yine de siz bilirsiniz tabii ama bana pek sağlıklı gelmedi..

Kızlar resmini koyduğum ilk model 115YTL,İkincisi se indirimde 93YTL.Fiyat olarak da uygun olsun istedim.Chicco'nun herşeyi tabii ki çok kalitelidir ama benim istediğim özelliklere sahip olanları 250YTL'den başlıyor.

Kızlar bu hafta içinde internetten park yatak sipariş etmeyi düşünüyorum.Jenny Kraft park yatakları çok hoşuma gitti.Ara katı,cibinliği,alt açma katı,pille çalışan oyuncağı var.Uzunluğu 125,genşliği 65 imiş.Dar olmasından ötürü kapılardan rahatça geçirip,odadan odaya taşınabiliyormuş.Rengarenk olanın resmi:

Yalnız başka bir yerde daha ucuza bilmediğim bir marka park yatak buldum:Maxima deluxe XL.Yapılan yorumlar pozitif.Boyutu dışındaki özellikleri aynı.Sadece ekstradan yanında çocuğun girip çıkabileceği fermuarlı bir bölümü var.Bu da kafamda soru işareti.Bu bölümü gerekli olur mu olmaz mı?
Bunun ölçüleri de125'e 80.Yani 15cm daha geniş.Sizce bu avantaj mı dezavantaj mı?Evdeki kapılarım 80cm'den daha geniş.Bunun da kırmızısı kalmış sadece ben karar verinceye kadar.Beş farklı rengi vardı.Kırmızının resmi:

Ben hem bilinen bir marka diye Kraft'ın yatağını almak istiyorum.Onun da daha geniş olan modelleri var.Siz ne düşünüyorsunuz kızlar?Park yatak alan var mı aranızda?

canım bende aldım park yatak. Markası babiess (öyle hatırlıyorum albiminiden aldık) biraz kazıklandık oda eşimin tez canlılığı yüzünden oldu. 185 YTL verdik. 70-120 boyutlarında iki katlı, titreşimli, müzikli, alt açma katıda var ayrıca, ve yanında fermuarlı kapısı var. bu bölümün çok işe yarayacağını düşünüyorum çünkü ilerde oyun parkı olarak kullanacağız ve çocuklar kendileri girip çıkabilirler.

Ben ikiz bekliyorum şimdilik bir tane park yatak aldık. 5-6 ay birlikte yatıracağız sonra iki tane ilerdede ranza olabilecek yataklardan alacağız.

bu yatakları katlayıp küçücük çantasına sığdırabiliyorsun, kapıdan sığmama derdi olmaz.

seyahatlerde de çok iyi olur bence. gittiğimiz yerde yataklarını yabancılamayacaklar :))

Reklamları dinlediniz kaydirigubbakcemile3

gerçekten kalitesi çok farkediyor. bazılarının kumaşı bir arkadaşında dediği gibi poşet gibi ve kırışık kırışık duruyor ve duruşu insana hiç güven vermiyor sanki bebek biraz sarssa devrilecekmiş gibi (Allah korusun) o yüzden dikkat etmek gerekir.

canım bende aldım park yatak. Markası babiess (öyle hatırlıyorum albiminiden aldık) biraz kazıklandık oda eşimin tez canlılığı yüzünden oldu. 185 YTL verdik. 70-120 boyutlarında iki katlı, titreşimli, müzikli, alt açma katıda var ayrıca, ve yanında fermuarlı kapısı var. bu bölümün çok işe yarayacağını düşünüyorum çünkü ilerde oyun parkı olarak kullanacağız ve çocuklar kendileri girip çıkabilirler.

Ben ikiz bekliyorum şimdilik bir tane park yatak aldık. 5-6 ay birlikte yatıracağız sonra iki tane ilerdede ranza olabilecek yataklardan alacağız.

bu yatakları katlayıp küçücük çantasına sığdırabiliyorsun, kapıdan sığmama derdi olmaz.

seyahatlerde de çok iyi olur bence. gittiğimiz yerde yataklarını yabancılamayacaklar :))

Reklamları dinlediniz kaydirigubbakcemile3

bu park yataklar için ortapedik yatak oluyor mu? bildiğim kadarıyla uygun yatak bulmakta zorluk çekiliyormuş. yataksız kullanılıyorsa eğer bebeğimin rahat etmeyeceği korkusuyla bende ahşap klasik asansörlü beşiklerden almayı düşünüyorum...

merhabalr..
ben kraftın jenny modelınin pembesıkullanışlı ve kalıtelı bır urun olduğunu düşünüyorum.kurulumu kolay ve o bahsettiğin fermuarlı bölüm bu modellerde de var.
vekesınlıkle tavsıye edıyorum.
yalnız ıcıne ortapedık yatak alırsan eğer çocuğu üst kata koyduğunda yatak kalın olduğundan üstte cok fazla yer kalmıyor yanı bebk hareketlenmee başladığında düşmesi acısından tehlikeli olbılır.
ben 3 ay fılan yatırıp alt kata yatırıcam sonra ve en az 3 sene kullanırım heralde.60*120 benımkının boyu ve bır arkadas 4 yasa kadarsığmaz demiş.mümkün mü böyle birsey koskoca yatak 5-6 yasına kadar bıle yatabılır.yada 3 yasına kadar fılan yatırırsın sonra oyun poarkı olartak kullanırsın.
kapılardan da rahat gecıyor.tekerleklerı sayesınde suruyorsun ohh rahat..istediğin zaman kılıtlıyorsun tekerleklerı.sallanma aparatı da mevcut istersen takabılıyorsun alta.
yalnız yatak üst kattayken ıcıne uyku etı olmuyor soylıyeyım. alt kattayken olabılır.
almaya karar verırsen.
benım aldığım sıte xxxxxxx du.
orada 109 lıra fılandı.daha uygun fıyatı.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu park yataklar için ortapedik yatak oluyor mu? bildiğim kadarıyla uygun yatak bulmakta zorluk çekiliyormuş. yataksız kullanılıyorsa eğer bebeğimin rahat etmeyeceği korkusuyla bende ahşap klasik asansörlü beşiklerden almayı düşünüyorum...

ortopedik yatak değil (onlar çok kalın park yatak için) ama daha ince yatak aldık, bende aslında bu konuda çok rahat değildim. ama aldığımız yatakda güzel kaliteli, bide zaten annem yün yorgan yapacak altına, onuda kullanmayı düşünüyorum ben.

asansörlü beşiklerde çok güzeller ama malum bizim iki tane almamız gerektiği için biraz ekonomik ve uzun vadeli düşünmek zorundayız kaydirigubbakcemile3

Ben oğlumda park yatak kullanmıştım ve çok rahat ettim. Gerçi sizlerin düşündüğü gibi 5-6yaşına kadar yatırmak mümkün olmuyo. Çünkü sevimli cüceler çok çabuk büyüyüp park yataktan inmeye başlıyorlar. Tabi ki park yatak normal yataktan daha derin olduğu için daha tehlikeli bir durum ortaya çıkıyor. Ama yine de park yatak normal yataktan çok daha rahat ve kullanışlı. Ben oğlumu anneme 1 geceliğine bile götürürken yatağını da götürüyordum. Ayrıca tatile gittiğimde de otellerin verdiği bebek yatakları hiç sağlıklı olmadığından geçen yıla kadar park yatağını götürdüm. Öyle çok kullandık ki kardeşe yenisini alıcaz. Ayrıca 2 arkadaşım ilk bebeklerinde büyüyen yataklı oda takımı aldılar ama şimdi odalarda yeni bebek için yer yok ve benim gibi yapmadıklarına pişmanlar. Ben de oğluma park yataktan sonra genç odası aldım. Böylece 2 kez masraf etmek zorunda kalmadım.

ilk modeli göremiyorum bi türlü edolina çikmadı, ama ikincisini gördüm, hiç güzel değil arkadaşım:1no2:
onu alma bence birazdaha araştır,aslında istanbulda olsan keşke asıl yeri burda istoç'ta bu park yatakların,internetten bi baksana istoç diye,belki kargo falan vardır

istoç park yatak diye yazınca adresleriyle çıkıyo arkadaşlar,şimdi baktım,

aslında gerçekten çok kararsızım. park yatakların portatifliği dışında bebeğin rahat uyuması için beşik kadar kullanışlı olduğunu düşünmüyorum. ama bi tarfaftanda bir beşik en az 300-400 ytl iken park yatak çok ekonomik. benim düşüncem park yatak yada beşik aldıktan sonra çocuk oda takımları düşünmüyorum. çocuğum 3-4 yaşına gelince çift kişilik ranza alıcam çalışma masası dolabı derken oda tamamlanmış olur. alttaki resimde eşimle beraber beğendiğimiz bir beşik ama dediğim gibi fiyatıda güzel ! :1no2:

my.php

benim odam da ikinci bir çocuğu kaldıracak kapasite değil.. o yüzden 2 kapılı bir gardrop ve 80e 130 karyolasını almayı düşünüyorum.. karyolayı ilk aylar yatak odama koyacagım.. sonrasında odasına taşıyacağım.. 3-4 yaşına kadar odasında yatar.. ikinci bebek oldugunda yatak gene benim odama taşınacak ve çocuk odasına da ranzalı bir model alacagım.. park yatak bana pek sağlıklı gelmiyor.. bir de istediğim yere taşırım diyorsunuz ya arkadaşlar.. hadi yatağı katladınız içine koyulacak ortopedik yatağı nasıl taşıyacaksınız.. yani onun sevkiyatı da sıkıntılı. ne bileyim işte bunları düşününce karyola almakta karar kıldım ben..

benim odam da ikinci bir çocuğu kaldıracak kapasite değil.. o yüzden 2 kapılı bir gardrop ve 80e 130 karyolasını almayı düşünüyorum.. karyolayı ilk aylar yatak odama koyacagım.. sonrasında odasına taşıyacağım.. 3-4 yaşına kadar odasında yatar.. ikinci bebek oldugunda yatak gene benim odama taşınacak ve çocuk odasına da ranzalı bir model alacagım.. park yatak bana pek sağlıklı gelmiyor.. bir de istediğim yere taşırım diyorsunuz ya arkadaşlar.. hadi yatağı katladınız içine koyulacak ortopedik yatağı nasıl taşıyacaksınız.. yani onun sevkiyatı da sıkıntılı. ne bileyim işte bunları düşününce karyola almakta karar kıldım ben..

f.a.scııım öncelikle aramıza hoşgeldin, sende gece kuşlarımızdan olduğundan karşılaşamadık şimdiye kadar kaydirigubbakcemile3

park yataklarının yatakları ayrı oluyor. yarı ortopedik ve rulo haline getirilebiliyor. kullanışlı bişey yani. bakalım aldım deneyeceğim, baktım bebişlerim rahat etmiyor o zaman yataklarını alırız artık napalım, ama ben 5-6 ay odalarına koymayı düşünmüyorum kendi odamda yatıracağım. e iki tane yatakda sığmayacağına göre park yatak iyi bir çözüm oldu benim içinkaydirigubbakcemile5

X