Doğuma Hazırlık Cinsiyet Belirleme (biraz eğlence yerimseniben)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

aycatekin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
989
0
48
öncelikle selam herkese..

bu konuyu açtığım halde benim için cinsiyetin hiç bir önemi yok, önemli olan bebişlerimizin sağlıklı ve hayırlı evlatlar olması.. çoğumuz için de elbet böyledir. ama hem sağlıklı, hem hayırlı, hem de çeşit olmasını kim istemezki :) belki etik olarak çok da doğru olmayan "cinsiyet belirleme"yi araştırmış bilim adamları..

linkteki siteye bir gözatın bakalım..çok uzun uğraşamam diyosanız şu kopyaladığım çıkarımlara bir bakın ki bunlar sayesinde ben oğlumun olacağını dr dan önce tahmin etmiştim, bakalım size de uyacak mı :KK66:

http://www.e-gebelik.net/gebelige_hazirlik/cinsiyet_belirleme.asp

Shettles Metodu

 Bu teoriye göre yumurtlamadan 2 gün önce ilişkiye girilirse kız , yumurtlamadan sonra ilişkiye girilirse erkek olacağı iddia edilmektedir.
 Yine bu yönteme göre yüzeyel ilişki ile kız ,derin cinsel ilişki ile erkek olma ihtimali artmaktadır.
 Shettle yöntemine göre ilişki sırasında kadın orgazm olmaz ise kız ,orgazm olur ise erkek olma ihtimali yüksek olmaktadır.

valle bu ikinci bebeğim birincisi kız..ikincisi erkek olsun diye biz bütün bu metodları uyguladık :eek:.çin takvimine görede erkek çıkıyo.. bakalım haftaya görücez kızmı erkekmi.. tabi öncalikle sağlıklı olsunlar..:ecrin_bebek:

benim de ilk bebegim.cinsiyeti belli olana kadar ben de bu tur seylerle cok ugrastim hep erkek cikiyordu cin takvimine gore de erkekti...ama kizim olacak insallah....cinsiyetleri cok da onemli degil,kiz da olsa erkek de olsa onlar bizim canimiz....yeter ki saglikli olsunlar....

çin takvimi çok uyduruk geldi bana, bilimsel dayanağı yok gibi..bana da kız gösteriyodu ama oğlumuz olucak hayırlısıyla..

giznur merakla bekliyoruz bebeğinin cinsiyetini, tutarsa 2. nin kız olması için deneriz biz de :)

giznur mrb belli oldumu cinsiyet erkek için ne gibi metodlar uyguladın cnm benimde bir kızım var 2ci erkek olsun istıyoruz araştırıyorum ama kulaktan dogma bilgi dışında bişi yok çin takviminde benim kızım tuttu bir kaç yabancı site var ordada baktım ordada tuttu bu ayda hamıle kalırsam hepsinde erkek cıktı kızıma baktıgım yerlerden baktım bu ay erkek cıktı bakalım hayırlısı metodlarını bana yazarsan sevinirim giznur

Öncelikle bebişlerimiz sağlıklı ve hayırlı olsunlar ama benim eşimde kızz bebek takıntısı var illa kız olcak diyo şimdiden kızım diye seviyo erkek olurse sevmez mi :KK43: sever değilmi neden sevmesin evlat sonuçta

nazcım ne kadarlık hamilesin dogum tarihini ve adet gününün son tarihini yazarsan bi kaç siteden bakabilirim benimde bir kızım var 2ciyi erkek istiyoruz bakalım nasip hayırlısı olsun eşin sevmez olurmu oda evlat sonucta allah yinede gönlünüze göre verir inşlh

Öncelikle bebişlerimiz sağlıklı ve hayırlı olsunlar ama benim eşimde kızz bebek takıntısı var illa kız olcak diyo şimdiden kızım diye seviyo erkek olurse sevmez mi :KK43: sever değilmi neden sevmesin evlat sonuçta

hele bi doğsun,oğlum der başka bişey demez o zaman da..hem de nasıl sever,merak etme sen..a.s

ne farkeder ki bakmıyorum ben hiçbir yere.. sabırla doktorun söylemesini bekliyorum..sağlıklı olsunda hiç farketmez.. burda ki herkesin aynı şeyi düşündüğünden eminim.. ama ilk çocukları erkek olup kız isteyenler yada ilk çocukları kız olup erkek isteyenler için de umarım çeşitlilik gerçekleşir..

benım bütün belirtilerım yazılanlara göre hep erkek bebeğe işaret dr 12. haftada erkeğe benziyo ddı 16 da gittim kıza benziyo dedi şimdi ayrıtılı ultrason günümü beklıyorum o zaman daha net ortaya çıkacak ama herşeyden önemlisi sağlıklı olması tabıkı allah herkese nasip etsın inşallah

X