kaç aylık hamilesiniz hesaplayın :)))

hafta hafta hesaplayıncada buna denk gelıyor zaten..6 aylık hamıleyım..kaydirigubbakcemile2

kızlar cetvellerden de bakabılırsınız mesela ben bır hafta sonra 7.ayımda olacagım ve cetvelımde bır kutucuk atlayacagım tam 9 kutucuk var cetvelde dıkkat edersenız bu hesaplama doru arkadaslar... ozellıkle doktgoruma gosterdım

offf bu yazı taaa en arkalar gitmiş, bulmak için kaç sayfa geriye gittim, şimdi ben 25+2 günlük hamile olduğuma göre 6 aylık mı hamileyim?

ya hafta hesabıyla ay hesabı birbirine giriyor, şimdi kaç aylık hamilesin diye sorana ne diyeceğimi şaşırıyorum yaaaawwww

offf bu yazı taaa en arkalar gitmiş, bulmak için kaç sayfa geriye gittim, şimdi ben 25+2 günlük hamile olduğuma göre 6 aylık mı hamileyim?

ya hafta hesabıyla ay hesabı birbirine giriyor, şimdi kaç aylık hamilesin diye sorana ne diyeceğimi şaşırıyorum yaaaawwww

canın ne isterse onu söyle..
benöyle yapıyordum walla-tatlicadiarzu-
daha 1 kaç gün kalsa bile diğer aya girmeme,girdim diyordum.
içimden öyle geliyordukaydirigubbakcemile3

ilk ay 6 hafta diğer 2. v3. aylarda 3 hafta ..üstelik 16 haftalıkken 4 aylık biliyorum ben ama burda farklı 18.ayda 4 aylık diyo burda bi yanlışlık var galiba benim iyce kafam karıştı .-tatlicadiarzu-

1. aydayım daha.. ay nasıl geçecek bu aylar. daha çok var yaaaaaaaaaaaaaaaaaa....:KK43:(((((((

nasıl kafanız karışıyor anlamıyorum birincisi 1 ay 4 haftadan fazla sürüyor ikincisi eğer 1 ay 4 hafta hesaplansaydı gebelik süresi de 40 hafta olduğuna göre 10 aylık mı doğuruyoruz yani. hafta hesabını ay hesabına çevirirken 2 hafta fazla düşünmek gerekiyor yani 16 haftalıkken 4 aylık değil 18 haftalıkken 4 aylık oluyor:)

nasıl kafanız karışıyor anlamıyorum birincisi 1 ay 4 haftadan fazla sürüyor ikincisi eğer 1 ay 4 hafta hesaplansaydı gebelik süresi de 40 hafta olduğuna göre 10 aylık mı doğuruyoruz yani. hafta hesabını ay hesabına çevirirken 2 hafta fazla düşünmek gerekiyor yani 16 haftalıkken 4 aylık değil 18 haftalıkken 4 aylık oluyor:)

cok saol arkadasım
ya nasıl kafanız karısıyor anlamıyorum hersey ortada işte :)) işte haftalar işte aylar

bu arada bende 7,5 olmak uzereyım :)))

X