D&P açık parfüm kullananlar

ayy ewet kanka dorudur.. hadi o erkek bitiyodur da sana ne oluyo kız... daha kalıcı olması için nabızın attıgı heryere sık.. saçlara parfüm zararlı ama kalıcı olması için deneyebilirsin.. kısa saçlıysan saç diplerne.. eger benim gbi UZUN SAÇLIYSAN saç uçlarına sık canım... yada saç fırcana sık.. ay nasıl hava attım saçlarımla....kaydirigubbakcemile5

Yau açık parfüm tene sıkınca zararlı. Ben de olumsuz etkileri oluyor.Saçıma fln sıkamam. Artık almıcam d&p ben de. Napalım. Okulumdan mezun olup kendi paramı kazanınca gerçek parfümler aliciimm inş.bayanssulusmile Şimdilik avonunkilerden kullanıyorum. Onu herkes farkediyor.bayanssulusmile

Ayyy kardeşime sordum yaaa cidden çok doğru bir tespitte bulunmuşsunuz.kaydirigubbakcemile3
Geçen gün yanına bir kız gitmiş ayy ne güzel kokuyorsun diip koklamış bunu bayaakaydirigubbakcemile3
En sonda da Osman gibi kokuosun diince kardeşim de yaaa de gettt demişş..kaydirigubbakcemile3 Kızlar eski sevgililerinin kokusunu buluyor kardeşimde.:bbo:

Son düzenleyen: Moderatör:
avonda ne kullanıyorsun tatlım..bende avon kullanıyorum......

Far away canım. Sanırım çok kişi kullanıyormuş bunu. Ama etrafımda hiç kullanan yok rahatım o konuda.Herkesle aynı kokmak hiç hoş değil ki zaten far away beyaz tenlilerde çok iyi kokuyor. Bende de çok güzel kokuyormuş.bayanssulusmile

kızlar bende mersindeyim zaten zemuszemus hadi bana d&pden parfum bulun tamam deniz kokusundan vazgeçtim şekerlide olmasın bana koku bulunnnnn ikinizide öptümmmm Şeniz

kızlar bende mersindeyim zaten zemuszemus hadi bana d&pden parfum bulun tamam deniz kokusundan vazgeçtim şekerlide olmasın bana koku bulunnnnn ikinizide öptümmmm Şeniz

Benim çok beğendiğim bir koku var. Armani Night.Bunu önerebilirim.
Çok kaliteli ve çoğunluğun kullandığı kokulara benzemiyor. Farklı. D&p gayet güzel yapmış bu kokuyu.
Ayyy hatta alıcam ben de bi tane. Miss gibii çok seviyorum o kokuyu. Özlemişim hem dee..:asigim:

ayyyy o bnm kokum bende beyaz tenliyim tatlım ve 4 yıl önce kullanmaya basladım.. sewğilimle yeni tanışmıştık bayılıyordu kokuma o kadar parfümüm arasından gene bu kokuyu begeniyor ben seni bu kokunla sewdim diyor. bska kullanmayacaksın diyo bana ya ... bittikce bana alıyor hatta kendindede var gece yatarken sıkıyormuş benm kokumla uyuyormuş aşkım bnm ya...evet esmerlerde çok kötü duruyor.. beyaz tenlilerde çok güzel oluyor ya.. ayyyzemuszemus

ayyyy o bnm kokum bende beyaz tenliyim tatlım ve 4 yıl önce kullanmaya basladım.. sewğilimle yeni tanışmıştık bayılıyordu kokuma o kadar parfümüm arasından gene bu kokuyu begeniyor ben seni bu kokunla sewdim diyor. bska kullanmayacaksın diyo bana ya ... bittikce bana alıyor hatta kendindede var gece yatarken sıkıyormuş benm kokumla uyuyormuş aşkım bnm ya...evet esmerlerde çok kötü duruyor.. beyaz tenlilerde çok güzel oluyor ya.. ayyyzemuszemus

Evett şekerimm...şakkıdı
Ayy ne hoş..Bir de aynısından almış kendi de kokluyorr...Vayy beeaa.Maşallah:nazar:
Belki bir gün benim sevgilim olurr..ben de yazarım buralara aşkımm fln diyee..:nazar:

Yaaaa melankolimisinizzzzzzzz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr bugünnnnnnnnnnn....Yapmayınn ilk aşk falann bakın yukarıdaa srcnn fellik fellik parfüm arıoo ...Ondan dertlisimii warr..yahuuuopuyorumnanaktan

umarım canm üzüldüm ya gerçekten .. been dayanamıyorum böyle şeylere ya.. of keşke demeseydim üzülme tamam mı bak sakın üzülme ... ay çok kötü oldum ben ya..

umarım canm üzüldüm ya gerçekten .. been dayanamıyorum böyle şeylere ya.. of keşke demeseydim üzülme tamam mı bak sakın üzülme ... ay çok kötü oldum ben ya..

Ayyy uzun zaman sonra ağladım az önce. ıyi geldi aslında. Olur böyle şeyler. ınş sen hep mutlu olursun.:1hug: Bir problem yok.

Yaaaa melankolimisinizzzzzzzz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr bugünnnnnnnnnnn....Yapmayınn ilk aşk falann bakın yukarıdaa srcnn fellik fellik parfüm arıoo ...Ondan dertlisimii warr..yahuuuopuyorumnanaktan

Yauu melankoli halindeydim ama parfüm ismi de vardim yukarda. Her şeye rağmen yaşıyoruz iştee..Önemi yokk..sempatiksalakcinni

X