D&P açık parfüm kullananlar

slm kızlar bende d&pden cacharel noa almak istiyorum nasıl kalıcı mı kokusu benzio mu kullanan varsa tavsiye eder misniz?ya da gucci rush 2 veya armani mania düşünüorum hangisini tavsiye edersiniz?

slm kızlar bende d&pden cacharel noa almak istiyorum nasıl kalıcı mı kokusu benzio mu kullanan varsa tavsiye eder misniz?ya da gucci rush 2 veya armani mania düşünüorum hangisini tavsiye edersiniz?

ben noa kullanmıştım lisedeyken canım.güzel bir kokudur.hafif kokulardan hoşlanıyorsan kesinlikle tavsiye ederim

bazı kokuları gerçekten çok ucuz taklit kokuyor ama tutturdukları da oluyor..very irresistable da mino diye bir sakız vardı hani küçük küçük renkli renkli onun kokusuna benziyor çoook şeker çok tatlı bir koku anlıcanız.. :sm_cool:

c 21 bayanmı erkektemi anlamadım.çünki d&p de euphoria nın erkeğide var.bilen varsa yardımcı olsun.ikisinide aldım karıştırdım hangisi erkek hangisi bayan:)

kızlar ben şunu soracağım. şimdi ben biiir sürü parfüm ismi aldım. Tam 18 tane :) gidip dp'den 5 tane alıp çıkmak istiyorum. Uzun zamandır bu anı beklemekteyim :) :teytey: Parfümler şunlar:

1) jessica parker lovely
2) gucci rush3) noa cok ıddalıdır agır cıcek kokusu ama asırı kalıcı
4) bvulgari (omnia amethste)5) tommy hilfigerbuda kalıcı tatlı odunsu
6) coco maemoiselle kıslık agır tatlı
7) jadore8) lift cok hafıf cıcek
9) tommygirl buram buram cıcek kokusu yasemın
10) armani code cok turuncgıl kokuyor 5 saat sonra degısıyor 5 saat turıncgıl kokarım dersen al degısınce hos oluyor
11) armani she
12)ralp loureni sampuanımsı freh hos
13)christion dior poison cok agır gece kokusu
14)irresistible cok kısılıklı hos ıddalı gunuzde gecede
15)miracle tamamen sabun beyaz sabunumsu ama cok kalıcı
16)escada collection seker sadece seker
17)escada magnetism oda seker agır seker
18)lolita lempicka
oda sekerlı agır

yani önerilerinizi beklemekteyim, ama ben şöyle bir şey yapmak istiyorum. 1 tanesi meyve kokusu olacak hafif tatlı gibi, bir tanesi çiçek kokusu. Bir tanesi ağır, bir tanesi ise serin yazlık bir koku. önerilerinizi bu doğrultuda beklemekteyim. Biraz matematik sorusu gibi oldu ama :)
idare edin kızlar.

gunduz tomi gırl
gece omnıa derım

canım agır ya kıslık sen bılırsın

acik parfümleri tercih edersin hangileri orjinaline yakin ve kalici isimlerini yaz arkadasa siparis verCanim sen acik parfüm konusunda bilgilisin sana özel msjla mail adresimi yazdim benim pazar günü arkadasim istanbula gidiyor ne olur bana ozaman kadar hangi ecegeim bekliyorum canim yazarsan memnun olurum veya kullanan arkadaslar varsa onlarda buradan cevap verebilirler....

dp kullaniyorum bende hemde günboyunca kokusunu yitirmiyor
tabi teninize ve secmis oldugunuz parfüme göre degisir bu..
ben chanel chance kullaniyorum..

Şekerler ben parfümümü açık alıyorum d&p değil ama mısır çarşısının arkasında bir yer var oradan alıyorum.parfüme asıl kokuyu veren ana maddesini istediğiniz yoğunlukta koydurabilirsiniz fazla koydurursanız kalıcı oluyor.ben çok memnunum 5-10 tl istediğiniz kadar alabilirsiniz.bir sürü koku var oradada ben bir bakın derim.arkadaşlarıma tavsiye ettim kapış kapış oldular.

Misir carsinin arkasi derken tam olarak nerde birde adini verebilirmisin bu yerin arkadas istanbula gidiyor ona siparis verecegim arkadasim be yerin adini bana yazarmisin'?

d&p den davidoff cool water kullanan var mı ben cool water freeze me kullanıyorum acaba d&p de mevcut mu kokusu benziyo mu orjinaline akıl verin bana nolur...

ilk başta kolonya gibi kokuyor ben denemiştim canım 30 dk sonra falan benziyor kokusu ama başarılı mı dersen bence değil :1no2:

kızlar bende açık parfüm kullanıyorum dp değil.ama açık parfümlerden bazı markalar varki gerçekten gercek gibi.edel die bi mrka var açık parfüm için önerebileceğim markalardan bi tanesi:)candy kullanıyorum ben harika tek kelime ile.gün boyu kalıcı hatta daha fazla:KK66::KK66::KK66:

evde ailecek d&p salgını başlattım, herkes d&p ye geçti çünkü kokular orijinale çok yakın, çok keskin koku duyusu olan belki anlar farkı ama parfümler hem kalıcı hem kokuları kolonya gibi değil. açık parfümde tek geçerim d&p yi

X