D&P açık parfüm kullananlar

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
slm kızlar ,

ben şuana kadar hiç açık parfüm kullanmadım,

ama düşünüyorum çünkü heryerde görüyorum çok ucuz

acaba kullanalar anlatabilirmi,ne kullanıyorsunuz kalıcımı ,sıktığınızda soranlar oluyormu

evet arkadaşlar ben de merak ediyorum. özellikle d&p ninkiler iyi diyorlar. kullanan yok mu aranızda?

geçenlerde bir arkadaşımda armani she kokuyordu. d& p den aldım dedi ama inanın orijinalinden hiç farkı yoktu.

canim ben dp nink'ler' kullaniyorum hatta yeni aldim
bulgari aldim cok da memnunum hatta memnunuz

ben kullanıyorum gerçekten güzell gerçi orijinalleri bilmiorum nasıl kokuyolar ama :))) orijinal parfüme okdr para vermek zor geliyo sık sık bitiveriyo parfüm deilmi yaw :))

ben varımm!!! D&P den burberrys britt ve tommy hilfiger kullandım. tabi ki parfümün ne diye soran oluyor, olmaz mı buram buram kokuyor. hatta bekledikçe daha iyi kokuyor derler şarap gibi.

ben kullanıyorum çok güzel oluyo bazıları şu an ralph lauren kullanıyyorum çok hoşuma gidio kokusu orijinal kokusunu bilmiorum ama :)) gerçeklerine okdr para vermeye kıyamam doğrusu 1 tane alcağıma 10 tane alırım çeşit olur :) deneyin tavsiye ederim

ben varımm!!! D&P den burberrys britt ve tommy hilfiger kullandım. tabi ki parfümün ne diye soran oluyor, olmaz mı buram buram kokuyor. hatta bekledikçe daha iyi kokuyor derler şarap gibi.

canim tommy nasil kokuo cicek mi baharat mi yoksa sportif mi?

valla bekarken koymuyorduda şimdi 100-150ytl vermek koyuyor ,
şimdi avona geçtim onda fiyatlar daha iyi ama kalıcı değilya yarısını bitireceksinki şişenin ondan sonra,

bi arkadaşım var o açık alıyordu bana dediki ne gerek varya 100-150 ytl vermen lazım öyle çok kaliteli bişey alman için,

ondan aşağısı hep aynı dedi ha avo almışsın 50ytlye he açık dp almışsın bir farkı yok dedi onun parfümüde hoş kokuyordu gerçekten.

peki dpyi sıktığınızda kokusu ne kadar gidiyor

ben d&p kullandım çok ta kalıcı.gucci rush kullandım birebir aynı ve kalıcı.diorun orjinal hypnotic poisonunu kullanmıştım bir tek d&p de aynı kokuyu buldum. paris diye bi parfüm var annem almıştı güzel değildi onun dışında çoğu güzel ve gerçekten kalıcı.

canim tommy nasil kokuo cicek mi baharat mi yoksa sportif mi?

çiçek baharat karşımı sanırsam. az sıkmak lazım ama bir pıs yeter. fazlası mahalleyi götürüyor ve yazın ağır oluyor. orjinaline baktım da 100ml si 117 ytl D&P de 20 ytl civarıdır. ne gerek var o kadar para baymayakaydirigubbakcemile3

benimde d&p'den çok alışverişim oldu,gercekten işini bilen bi yer.parfümlerininde bence orjinallerinden bi farkı yok.tüm gün kokusu kalıcı oluyo,hatta bazen 2,3 günü bile buluyo..özellikle saclarnıza sıkarsanız,sacınızı yıkayana kadar koku gitmiyo..ve her otobüse bindiğimde mutlaka biri sorar kokumu ve nereden aldığımı..acıkcası 15 ytl verip bi parfümü hergün kullanmaya kıyamam,sadece özel günlerde orjinal kullanırım..her zaman dpden yanayım..hihoyyythihoyyyt

benimde d&p'den çok alışverişim oldu,gercekten işini bilen bi yer.parfümlerininde bence orjinallerinden bi farkı yok.tüm gün kokusu kalıcı oluyo,hatta bazen 2,3 günü bile buluyo..özellikle saclarnıza sıkarsanız,sacınızı yıkayana kadar koku gitmiyo..ve her otobüse bindiğimde mutlaka biri sorar kokumu ve nereden aldığımı..acıkcası 15 ytl verip bi parfümü hergün kullanmaya kıyamam,sadece özel günlerde orjinal kullanırım..her zaman dpden yanayım..hihoyyythihoyyyt

150 ytl diycektim 15 demişim:roflol::roflol:

peki ismini öğrenebilirmiyim canım hangisini kullanıyorsuna.s.

kızlar ben kendimde hiç beğenmiyorum orjinal olmayan kokuları:KK43:(
bana kötü geliyo sanki kokusu psikolojikmidir nedir bilmiyorum
ama kuzenim hep d&p den alır ona çok güzel yakışıyo seçtiği her koku

bende yıllardır d&p den alırım parfümümü ce su ana kadar sormayanı görmedım.cok kalıcı bence.su an bandırmadayım burda bayiisi yok bulmam zor oluyo ama asla kokumu degısmem....

buradan okuyarak haftasonu D&P'den jadore aldim. Daha once de acik parfum kullanmistim (D&P'den degil), hic memnun kalmamistim. Ama bu sefer cooook memnun kaldim. Koku ayni koku ve gercekten super kalici. Sabah iki fis yaptim, hala ilk sIktIgIm andaki gibi kokuyor. Sasirdim.

X