D&P açık parfüm kullananlar

Yeni öneriler bekliyorum. Yeni kokular olur, yıllardır kullandıklarınız olur ...
Very irresistable, absolutely irresistable, 212 vip denemek istediklerim.

Yeni öneriler bekliyorum. Yeni kokular olur, yıllardır kullandıklarınız olur ...
Very irresistable, absolutely irresistable, 212 vip denemek istediklerim.

Şahsen very irresistable, absolutely irresistable benim sevmediğim parfümler açıklarını denedim ama 212 vip arkadaşım sansirodan almıştı sanırım o güzeldi
Ben bugün alescia diye bir açık parfümcüden versace bright crystal aldım kokusu güzel tam yazlık bi koku boğmuyo temiz kokan bir koku
Ayrıca ultraviolet burberry the beat ve davidoff echo denedim. Ultroviolet çok çiçeksi geldi burberry the beat cidden farklı bi koku ama beni rahatsız eden bir şey vardı içinde. Şurubumsu bişey :) davidoff echo yu tam hatırlamıyorum.
Daha sonra yolumun üzerinde loris vardı armani she ve be delicious denedim ikiside güzeldi armani she kalıcı olmadı yalnız. Bi farkedilirliği yok diğer parfümcüde deneyemedim ikiside yoktu. Ama be delicious u çok sevdim çok baymayan tatlı kokuları severim bu öyleydi
Eğer alescia da be delicious olsaydı büyük ihtimal onu alırdım sanırım :)

Şahsen very irresistable, absolutely irresistable benim sevmediğim parfümler açıklarını denedim ama 212 vip arkadaşım sansirodan almıştı sanırım o güzeldi
Ben bugün alescia diye bir açık parfümcüden versace bright crystal aldım kokusu güzel tam yazlık bi koku boğmuyo temiz kokan bir koku
Ayrıca ultraviolet burberry the beat ve davidoff echo denedim. Ultroviolet çok çiçeksi geldi burberry the beat cidden farklı bi koku ama beni rahatsız eden bir şey vardı içinde. Şurubumsu bişey :) davidoff echo yu tam hatırlamıyorum.
Daha sonra yolumun üzerinde loris vardı armani she ve be delicious denedim ikiside güzeldi armani she kalıcı olmadı yalnız. Bi farkedilirliği yok diğer parfümcüde deneyemedim ikiside yoktu. Ama be delicious u çok sevdim çok baymayan tatlı kokuları severim bu öyleydi
Eğer alescia da be delicious olsaydı büyük ihtimal onu alırdım sanırım :)

Ben de aslında very ve absolutely'i deneyip beğenmedim diye hatırlıyorum ama üstünden çok zaman geçtiği için yeniden denemek istiyorum. Annem very irresistable'ı çok beğenmişti dpde denediğimiz zaman. Ben ne yazık ki parfüm kokularını hemen alamıyorum. Hemen anlamıyorum iyi midir kötü müdür. Bazıları bariz kötü geliyor tabii, o ayrı ama kimisini de başta beğenmeyip koklaya koklaya sevebiliyorum. O yüzden hiç denemeden direkt alasım geliyor bazı kokuları. :KK70: Ama o da riskli tabii.

Bright crystal'in orijinalini denedim. Annem çok beğendi , ben beğenmedim. Tarzım değil.
The beat'in de orijinalini denedim. Çok kötü bir koku bence. Çok rahatsız etmişti beni. Sözde çay notası baskınmış ama ben alamadım çay kokusu ki bayılırım yani normalde. Çok yakıştırırım çayı parfümlere, kolonyalara falan.
Be delicious dpde orijinalinden bile güzelmiş diyorlar. Lisede kullanırdım ben. Çoook güzel kokuyor. Dpden alacağım bunu da. :) Davidoff echo da fresh bir kokuymuş sanırım. Daha önce denedim mi hatırlamıyorum ama denemek istiyorum.

Wish'e bayılıyorum ben ayrıca. Orijinalini alacağım ama dpdeki için çok iyi yorumlar yapılmış. Oradan da bakarım. Şu aralar fikrim değişti, daha tatlı kokulara yönelmek istiyorum. Fresh koku kullanmaktan sıkıldım çünkü.

Sen lolita lift'i denemiş miydin? Bir de hypnose'u çok merak ediyorum. Orijinalini denedim ama hiç koku alamadım. :S
Kurabiye, pasta, kek kokan parfüm var mı bildiğin?

Son düzenleme:
D&p'nin en son çıkardığı kokular ve kodları ;

L1 - La Vie Est Belle

B9 - Bvlgari Omnia Amethyste

D8 - D&G Pour Femme

A11 - Armani Si

Son düzenleme:
Ben de aslında very ve absolutely'i deneyip beğenmedim diye hatırlıyorum ama üstünden çok zaman geçtiği için yeniden denemek istiyorum. Annem very irresistable'ı çok beğenmişti dpde denediğimiz zaman. Ben ne yazık ki parfüm kokularını hemen alamıyorum. Hemen anlamıyorum iyi midir kötü müdür. Bazıları bariz kötü geliyor tabii, o ayrı ama kimisini de başta beğenmeyip koklaya koklaya sevebiliyorum. O yüzden hiç denemeden direkt alasım geliyor bazı kokuları. :KK70: Ama o da riskli tabii.

Bright crystal'in orijinalini denedim. Annem çok beğendi , ben beğenmedim. Tarzım değil.
The beat'in de orijinalini denedim. Çok kötü bir koku bence. Çok rahatsız etmişti beni. Sözde çay notası baskınmış ama ben alamadım çay kokusu ki bayılırım yani normalde. Çok yakıştırırım çayı parfümlere, kolonyalara falan.
Be delicious dpde orijinalinden bile güzelmiş diyorlar. Lisede kullanırdım ben. Çoook güzel kokuyor. Dpden alacağım bunu da. :) Davidoff echo da fresh bir kokuymuş sanırım. Daha önce denedim mi hatırlamıyorum ama denemek istiyorum.

Wish'e bayılıyorum ben ayrıca. Orijinalini alacağım ama dpdeki için çok iyi yorumlar yapılmış. Oradan da bakarım. Şu aralar fikrim değişti, daha tatlı kokulara yönelmek istiyorum. Fresh koku kullanmaktan sıkıldım çünkü.

Sen lolita lift'i denemiş miydin? Bir de hypnose'u çok merak ediyorum. Orijinalini denedim ama hiç koku alamadım. :S

Ben wish i denedim bargellodan hiç sevmemiştim bence çok ağır bi parfüm
Lifti bi arkadaşım kullanıyo dpden yaz kış fark etmiyo hep kullanır. Ama yazın mide bulandırıcı oluyo bana göre. Lifti normalde çok severim. Fakat ben kullansam bi süre sonra koku beni boğar diye düşünüyorum.
Kek kurabiye gibi parfüm olarak sadece lift öyle geldi bana başka hiç öyle bi parfüm koklamadım. Yalnız geçen haftalarda internetten vs vanilla lace vücut spreyini aldım. Bence lifte çok benziyor sadece daha hafif hali canım

kesinlikle haklısın oriflame avon almak açık parfüm almaktan iyidir. ben de geçen gün 30 ml'lik parfüm aldım missperadan iki tane. ikisi 59 tl tuttu. gidip açık parfüm almaktansa orjinal, ml'si az ve ucuz parfüm alırım daha iyi....
merhaba nm misperadan aldığın parfümler orjinal çıktı mı ?

merhaba cnm wish almadıysana takaslayabılırız güzel parfümün varsa
Lanome hıpnose dp de acayıp kalıcı orjınalıyle bırerbır gıbı bısey
bu kanıya orjınalını alınca vardım

merhaba cnm wish almadıysana takaslayabılırız güzel parfümün varsa
Lanome hıpnose dp de acayıp kalıcı orjınalıyle bırerbır gıbı bısey
bu kanıya orjınalını alınca vardım

Wish aldım. Ama bir daha almam. Isınamadım ben bu parfüme. Hiç tatlı kokmuyor. Ben daha tatlı bir koku diye hatırlıyordum.

Hypnose kötü bir koku benim için. =\

Wish aldım. Ama bir daha almam. Isınamadım ben bu parfüme. Hiç tatlı kokmuyor. Ben daha tatlı bir koku diye hatırlıyordum.

demekki kişiden kişiye algı değişiyor cnm bende tam tersi wish çok tatlı sıcak bir koku gibi geliyor.
arkadaşımda kullanıyor oda tam tersi afrodizyaklı parfüm diyip diyip sıkıyor:)
hipnosu yukarıda merak etttiğini söylediğin için yazdım cnm
orjinalide dp dolumuda mevcut elimde.
ama şu kadarını söyliyim dp parfümleri birebir gibi tutuyor hatta çoğu parfümde orjinalinden bile kalıcı kokuyor

herkes merhaba, ben ilk kez açık parfüm deneyeceğim, hiçbir fikrim yok, deniz kum güneşi anlatan böyl ferah ferah huzur veren ve kalıcı bir d&p parfümü var mı bildiğiniz?

wish sınem kobalın vazgecemeyecegı parfummus..ha unlulerın kullandıgına taktıgım ıcın degıl hani sarısın ya o yuzden ornek verdım..acaba sarısın kokusu mu dıye..bır ara ben de cok takmıstım...ama daha sonraları aşırı yogun bır keten helva kokusu aldım ondan..
daha vanılyalı ama sert ve burun yakıcı olmayan kokuları sevmeye basladım..wish eskı ozellıgını kaybettı gozumde..cok tuhaf buyuyorum galıba ))

Kızlar açık parfümle orjinal arasıda dağlar kadar fark var :KK43:
Ben şahsen açık parfüm olduğunu başkalarında hemen farkedebiliyorum.Eminim orjinal parfüm kullananlar da farkediyordur.. Alkol kokusu çok bariz.. Notalar farklı.. Bütçeniz yoksa eğer açık parfüm alacağınıza mesela Adidas parfüm alın avon alın oriflame alın.. Ama açık parfüm değil

Bu arada orjinaliyle nerdeyse birebir olan çok iyi taklit edilmiş açık parfüm ;
Bargello Anna Sui dir.. Sadece bunu alırım ve kullanırım.

X