Duvara vurarak Basen eriten var mı?

iyide kızlar basenlerinizi duvara nasıl denk getiriyorsunuz?hani kalça vurulabiliyorda basen denk gelmiyo kaydirigubbakcemile3

ayağını duvar dibine yasla,diğer tarafa hafif eğil,hani onu ayarlıyacan kendi vücuduna göre,ben denedim oldu. bir forumda okudum,"böyle bişeyi gerçekten yapan var mı yaa" diye şaşıran olmuş. bu başlığı okusa düşer bayılır heralde:KK70::KK70:

Bir ara ben de bu safsataya inanıp denemiştim. Basenlerimdeki morlukları sevgilime açıklayana kadar çok sıkıntı yaşamıştım:):):)
Arkadaşlar saçmalamayın, dünyada hiçbir şeyi böyle kolay elde edemezsiniz. Vücut bir makine gibi, girişi ve çıkışı var.
Hem homini gırtlak yiyeyim, hem de oturduğum yerden kalçalarımı eriteyim.

Bu mantıkla kocasından şiddet gören kadınların tığ gibi olması lazım.

kızlar artık basenlerim canıma tak etmişti nolursa olsun amaan dedim ve 5-6 gündür bunu yapıyorum günde 100 defa ama morartacak sekilde değil normal bi sekilde yapıyorum simdiden fark hissediyorum deneyin çok siddetli vurmazsanız bir sey olmuyor acımıyor bile

Bende bi deniyim aynen benimde canima tak etti artik su basenler. 1 haftadir da zaten yan makas hareketine basladim tek seferde 100 günde 2 kere yapiyorum onu yapar bunida üstüne vurursam bilmiyorum nolur :))) ya hastanelik olurum yada basenlere elveda derim :) bakalim nolcak

Hayatımda duydugum en cahilce sey budur herhalde, kusura bakmasın yapanlar ama...

Basenleri eritmek icin öncelikle yag yakmalisiniz ki bu da kardio yaparak olur. Bu duvara vurmak hangi spor dalina giriyor bilemedim.

Su herseyle dalga gecen insanlara da ayar oluyorum ya yazik kimbilir ne salakca şeyler yapiyolar da kendilerini boyle tatmin ediyorlar

Su herseyle dalga gecen insanlara da ayar oluyorum ya yazik kimbilir ne salakca şeyler yapiyolar da kendilerini boyle tatmin ediyorlar
Duvara kalca vurarak zayiflamaya calismak ancak komik gelebilecek bir sey. Elestirenleri kastettiysen.

Tanimadigimiz insanlari elestirirken bile hakaret etmeyelim lütfen.

arkadaslar duyduma gore duvara vurarak basenler kalcalar erıyomuş bılen varsa bılgı verırmıgamyoncuiremsu
yorumlati okumafim ama aklima bi soru takildi...Neyi duvara vuruyoruz ,bacaklari mi basenleri mi popoyu mu ? ki ayrica oralari duvara vurabilir miyiz gercekten de , hayal ediyirum ama garip duruyor kalcayla duvara vurmak :))

X