Duvara vurarak Basen eriten var mı?

kızlar çok zararlıymış bir hocamdan duymuştum ama iligili olduğum bir konu olmadığımdan aklımda kalmadı sizle paylaşmak istedim liflere yada kaslara zararı varmış araştırın yapmayın derim

bende duymuştum fakat işe yarayacagını düşünmğyodum ilginç

valla arkadaşım .bende duymuştum duvara vurarak basen eritme olayını...benimde basenlerim var .bende nasıl uygulayacağımı bilmediğimden az yaptım..bende şimdi bir sayı belirleyerek hergün yapıcam ayol........denemekte fayda var valla ...tavsiye ederim....

Haydaaaaaaaa:bbo:, duvara vurmak mı?:1shok::roflol:

Hay Allahım ben topiği nasıl kaçırmışım yav..:roflol:

Halbuki 24 saat buralardayım dermişim..-tatlicadiarzu-

olur mu öyle şey canım, eriteyim derken, morartırsınız , dikkat edin bence..

Bir de sizi o halde görenlerin ilk etapta ne düşüneceğini düşünsenizekafamçokkarıştı

ya arkadaşlar morartacak kadar hızlı vurmuyosun hafif birine kalça kalçaya vurulurya hani onun gibi bende denemiştim diyetle filan popom öyle güzel topaerlanmıştıki bide yan yatarak yere hafif kaldırıp popomu öyle vuruyodum o da hem bacaklarıda gerdiriyo bi sağ bi sol

kızlar engüzeli uygun bir yağla kuvvetlice masaj yapmak kesin çözüm bu bölgesel yağlar böyle erir.birde streçleyip terletirseniz sorun daha hızlı çözülür benden söylemesi ama benim gibi çalışanlar için zaman ayırmak problem...keşke ben yatarken biride4 benim göbüşüme yapsa...:)))

böyle yaaapacağımıza duvara vurana kadar yere yan mesela sol tarafınıza üstte kalan ayağınızı kaldırıp indirim bu daha basit bence:)

sonra diğer taraf,bir kaç da mekik çektimmi tamamdır:)

ewtyaa duvara vurana kadar tempolu hızlı yürüşler yapsak daha güzel olmazmı

banada halam demişti oda tv de duymuştu ikimiz deniyoduk öylesine ben zaten kemik torbsıymm çok acıdı ya hızlı vurdm heralde:)))) arıı yaptı bndee

denicem bakalim ben gördügüm herseyi denicek oluyorumda canaimi kaldirip bi isin ucundan basladigim yokki daha:eek:

Hah hah hah kızlar bayılıyorum sizlere valla.Öyle komik şeyler yazıyorsunuz ki neşem geliyo inanın.Keşke benim ufaklık ta biraz rahat bıraksa beni de bende şu ilginç hareketleri deneyerek fazla olan 5 kilomu versem.Yine de vakit ayırmaya calışıcam ama sağolun ya iyi ki varsınız sizler.

duvardan duvara vurmayla bişi olmaz kızlar , yapacağınız tek şey yediklerinize biraz daha dikkat ve biraz egzersiz o kadar ...

duvardan duvara vurmayla bişi olmaz kızlar , yapacağınız tek şey yediklerinize biraz daha dikkat ve biraz egzersiz o kadar ...
bu senin düşüncen arkadaşım,bu yöntem test edildi ve onaylandı.yasakkelimesonuç vermiyor diye tanıdıklarımdan da hiç duymadım.tavsiye ettiğim kişilerim teşekkür ettikleri de cabası.düzenli bişekilde uygulansın sonucu görür zaten yapan arkadaşlar.sengözlerimebaksanab

X