Duvara vurarak Basen eriten var mı?

sevvim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
172
0
35
arkadaslar duyduma gore duvara vurarak basenler kalcalar erıyomuş bılen varsa bılgı verırmıgamyoncuiremsu

öğrenci kızlarımızdan yapanlar varmış. duydum ama sormadım. soraraım işe yarıyor mu diye.

ama hakikaten bana tuhaf geldi.. inceltmeyim derken çürütmeyelim sonra.

benim aklıma hiçç yatmadı ..:1no2:

bundan 5 yıl önce yapıyordum 6 cm inceldim ama başka şeylerde yapıyordum onun etkisi var mıydı bilmiyorum.çürütecek kadar hızlı vurmuyorsun yani bende çürüme olmadı.

gerçekten etkisi var %100 sonuç veriyo ama aksatmadan hergün yapılacak.benim basen problemim olduğu için hergün vuruyordum.ilk günlerde 100 kere vurarak başlayın sonra günden güne arttırın bu sayıyı ben günde sağ taraf 1000 sol taraf 1000 kere vurarak yapıyodum inanın çok etkisi var 1 ayda 7 kilo verdim.arkadaşlar çürür diyo ama aşırı fazla vurmadığın sürece çürüme olmuyo benim başıma gelmedi hiç a.s aynı şekilde çevremdekilerde yapıyor ve kesin sonuç verdiğini anlıyorlar bana hak veriyorlar...sırnaşık şey

Bende denemedim ama duymuştum....

Bilmem ki vura vura çanağı kırmayalım.....

gerçekten etkisi var %100 sonuç veriyo ama aksatmadan hergün yapılacak.benim basen problemim olduğu için hergün vuruyordum.ilk günlerde 100 kere vurarak başlayın sonra günden güne arttırın bu sayıyı ben günde sağ taraf 1000 sol taraf 1000 kere vurarak yapıyodum inanın çok etkisi var 1 ayda 7 kilo verdim.arkadaşlar çürür diyo ama aşırı fazla vurmadığın sürece çürüme olmuyo benim başıma gelmedi hiç a.s aynı şekilde çevremdekilerde yapıyor ve kesin sonuç verdiğini anlıyorlar bana hak veriyorlar...sırnaşık şey

Sadece duvara vurarak mı 1 ayda 7 kilo verdiniz?
Yani bunun dışında hiçbir şey yapmadınız öyle mi?

Ben biliyorum bu yöntemi, okuldayken kızlar uygulardı yurtta, cidden de işe yarardı.
Basen değil de bel ve göbekte birikmiş kilom var benim de.
Emme oraları da duvara nasıl denk getireceğim işte orası muamma. :1rolleyes:
Sert bişeyle kendimi mi dövsem acaba.
Ay deliye çıkacak adım... laelaelaelaelae

Ben bir spor eğitmeni olarak her zaman "normal" egzersizlerden yanayım..yerimseniben

Ben bir spor eğitmeni olarak her zaman "normal" egzersizlerden yanayım..yerimseniben

Ah antrenörcüm, ben de dayak yemeden zayıflamayı tercih ederim elbet de :))
Şu belimi, göbeğimi inceltecek bi egzersiz önerin var mı bana madem?
Aman gözünü seveyim mekik deme bana, kolum, kafam, başım, her yerim tutuluyor.
Göbek atayım ben ya, doğum kilolarımı da öyle vermiştim. sositososito
Hem eğlenceli hem faydalı.
"Normal" bi egzersiz sayılır mı?gamyoncuiremsu

Hıımm mekik istemiyorsunuz demek:jeyyar:
Öncelikle her zaman ilk tavsiyem ayaktayken belinizi bir sağa bir sola esnetmektir.
Düzenli yapıldığında belinize şekil verir.
Göbek atma konusuna gelince..
Saçma sapan şekilde dans edilse bile işe yarar bunu unutmayın..yerimseniben
Birde oturduğunuz yerde dizlerinizi göğüsünüze çekmeye çalışın.(10 tekrar 3 set)
Yine oturduğunuz yerde bacaklarınızı uzatıp hafif yukarı aşağı kaldırıp indirin.(10 tekrar 3 set)
(Dilerseniz ellerinizle bir yerden tutarak destek alabilirsiniz ama tüm gücünüzle destek almayın)
a.s.

kendini duvara vurarak mi inceliniyor simdi:uhm:hic duymamistim.

Bilmem ki vura vura çanağı kırmayalım.....[/QUOTE]

çok güldüm bunasırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kızlar ciddiyim babam bu yönemle çok zayıfladı galba yararlı bir yöntema.s

aman kızlar dikkat önce sağlam bir duvar bulalım sonra komşunun salonunda buluruz kendimizi

X