2009 mayıs anneleri kaç kilo ile hamile kaldık hedefimiz kaç kilo

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
arkadaşlar herkese merhabalar ben 59 kilo ile hamile kaldım ve hedefim en fazla 9 kilo almak inşallah ya siz kaç kilo ile hamile kaldınız haydi paylaşalım:CüvCüv:a.s.:nazar:

merhaba kızlar ben biraz kilolu bir anneyim çünkü bebşimi hormon tedavisiyle kazandım bir sürü ilaç ve tam umudumun bittiği yerde geldi bana hemde ilk bebeğimi kaybettim ertesi ay2cii kazandım 75 kaldım boyum 174 şuan 2 ayımız biticek ben kilo almadım inş çokta almam zaten dengeli besleniyorum

Herkese selam.Ben zaten normalde iri kemikli bir insanım. Hiç zayıf biri olmadım. 71 kiloyla hamile kaldım. Hatta doktorum şaşırdı sen 71'misin diye :) 10.haftamızın içindeyiz. Ve ben iki kilo verdim. 69'um şimdi. Doktor sorun değil dedi. 5.aya kadar alınan tüm kilolar kendimize, sonrakiler bebeğeymiş. O yüzden dengeli beslendikten sonra kilo kaybı önemli değilmiş. Zaten ilk 4 ayda çok sık görülür kilo kaybı dedi. En fazla 12 kiloyla bitirmemiz gerekiyormuş. Bakalım şimdilik iyi gidiyorum ama son aylarda ne olur bilemem :CüvCüv:

arkadaslar ben 50 kıloydum ve o kıloylada hamıle kalabılmeyı planlıyordum ama 3 ay onceden basladığım folıkasıt bana 1,5 ayda 4 kılo aldırdı 54 oldum
54 le hamıle kaldım en fazla 12 kılo alıp 66 yla sonlandırmak ıstıyorum ınsallaaah
9 haftalık oldum ve simdiye 1,5 kılo aldım 55,5 oldum

ŞİŞKO OLMAKTAN COOK KORKUYORUUUM

slm bende 50 kiloyla kaldım ve 60,65'e kadar yolu varr.:dance:aslında bebişim sağlılıklı olsunda sağlılıklı dünyaya gelsinde ben kaç kilo alırsam alıyım hiç sorun deil:emir_bebek:

bende 53,5 la hamile kaldım şu an 54,3 üm.9 haftalık hamileyim.hedefim 9 kilo bakalım nasıl olcak:) gerçi bebişlerimiz sağlıklı olsunda kiloları vermeye çalışırız bir şekilde:)

ben de 54 kilo ile hamile kaldım. 7. haftadayız ama sanırım şimdiden 1 kilo aldım :KK43: hedefim 10 kilo almak ama zor gibi görünüyor. zaten biraz göbekli mideli biriydim .şimdi şişkoluğa sebebim var . hiç bulantım olmadığı için de kilo vermedim .

ben 56 kiloyla hamile kaldım. 7+4 haftalık hamileyim. ama 10 gündür aç yaşıyorum, bulantılardan dolayı. tartılamadım henüz ama kesin vermişimdir. 12 kilo normali sanırım. inşallah öyle de bitiririz. sonra vermek zor olabilir. gerçi bebeğimizin peşinde koşturmaktan verebiliriz belki. :))

en şişko benim heralde
ama boyum göstermiyor ben68 kilo ile kaldım
9ayakadar nolurum bilmiyorum en fazla 78olmam lazım heraldde

Hayır hayır ben 71'le kaldım en şişko benim :) Ama kemik yapımdan dolayı kilom fazla çıkıyor. Doktor şaşırdı sen nasıl 71 olabilirsin yanlıştır kesin o tartı diye :) tabi ki çok kilo almamak hem hareket açısından hemde sağlık açısından iyi. Ama yinede bebişim sağlıklı olsun da gerisi hiç önemli değil. Varsın 10 kilo fazlayla yaşayayım...

:roflol::roflol: kızlar en çıtırınızda benimm galibaa 44 kiloyla hamile kaldım şu an 10 haftalık hamileyim ve 47 kilo oldum herhalde yakındada yuvarlanarak gezerim 2 ayda 3 kilo almayı nasıl becerdim bende anlamadımmm :roflol::roflol:

:roflol::roflol: kızlar en çıtırınızda benimm galibaa 44 kiloyla hamile kaldım şu an 10 haftalık hamileyim ve 47 kilo oldum herhalde yakındada yuvarlanarak gezerim 2 ayda 3 kilo almayı nasıl becerdim bende anlamadımmm :roflol::roflol:

canım evet en çıtırımız sensin hayırlı hamilelikler cnm bende ilk hamileliğimde 49 kilo ile hamile kaldım şimdi 59 kiloyum sabit bakalım ikinci hamileliğimde kaç kilo alacağım merak ediyorum doğumdan sonra biraz kalıyor cnm umarım eski halimize en kısa zamanda eski kilolarımıza döneriz inşallahkaydirigubbakcemile5

ben 62 kilo ile hamile kaldım,8 haftalık hamileyim,1 kilo aldım şimdiye kadar,9 kilo falan alırım inş en fazla.

canım evet en çıtırımız sensin hayırlı hamilelikler cnm bende ilk hamileliğimde 49 kilo ile hamile kaldım şimdi 59 kiloyum sabit bakalım ikinci hamileliğimde kaç kilo alacağım merak ediyorum doğumdan sonra biraz kalıyor cnm umarım eski halimize en kısa zamanda eski kilolarımıza döneriz inşallahkaydirigubbakcemile5

canım aslına bakarsan allaha şükür zaıf kalma gibi sorunum yok tam tersine azcık alıyım istiyorum çünkü hamilelikten önce kendimi çok zayıf hissediyordum tabi doğumdan sonrada fazla kalmasınnn en fazla 50 kalsam yeterli alalhın izniyle ..
aslına bakarsan bebişler sağlıklı olsunda biz kiloda alırızz kiloda veririzz..o yüzden kilolu arkadaşlar kendinize dert etmeyin biraz azimli olursanız fazla kiloları doğumdan sonra sağlıkla verirsiniz inş a.s.a.s.

Valla hiç sorun etmiyorum. Bebeğimi hayırlısyla sağ salim kucağıma alayım. İlk zamanlar güzelce emzireyim. Ondan sonra gerekirse çok sıkı bi rejimle hepsi verilir. Önemli olan bebeklerimizin sağlığı. Çok insan biliyorum kilo almasın diye yemek yemeyen. Sonrada kemik yapısı gelişmediği için kafasını bile tutamayan çocuklar doğuran. Tabi fazlasıda zararlı. Doktorun kontrolünde en sağlıklısı ne kadarsa o kadar alırız inşallah...

Valla hiç sorun etmiyorum. Bebeğimi hayırlısyla sağ salim kucağıma alayım. İlk zamanlar güzelce emzireyim. Ondan sonra gerekirse çok sıkı bi rejimle hepsi verilir. Önemli olan bebeklerimizin sağlığı. Çok insan biliyorum kilo almasın diye yemek yemeyen. Sonrada kemik yapısı gelişmediği için kafasını bile tutamayan çocuklar doğuran. Tabi fazlasıda zararlı. Doktorun kontrolünde en sağlıklısı ne kadarsa o kadar alırız inşallah...

canım tabi haklısın bebişlerimizin beslenmesi çok önemli ama çoğu anne adayıda iki kişiyim diye abartıyor yemeyi gereksiz kalori almamakta lazım zaten dengeli ve yararlı beslendikten sonra bir problem olmaz ilk hamileliğimde 49 ile hamile kaldım ve 20 nin üzerinde kilo aldım ve bir ayda eski kiloma emzirerek ve bol su içerek döndüm herkese sağlıklı hamilelikler inşallah:nazar:

kızlar bende 67 ile kaldım,1.72 boyum.7 haftalık hamıletım ve 66 ya dustum.iştah yok bende hiç.en 10-12 kilo normal heralde.en fazla 77-79 arasında alırım diye düşünüorum.ama meleğim saglıklı olsunda 20 kıloda alsam bi şekilde veririm .yeterki meleğim ii olsun......

bende 50 kilo ile hamile kaldım halen 50 kiloyum 10 hafta içindeyim inşallah maşallah
günlük ne yemeye dikkat ediyorsunuz kesinlikle şu kadar yerim yada şu kadar süt içerim diyormusunuz

Valla ben süt içemiyorum. Çünkü soğuk ve şekersiz severim. Oda inanılmaz gaz yapıyo. Doktorumda 12.haftaya kadar içmesende olur dedi. Onun yerine bol bol peynir ve yoğurt yiyorum. Hergün mutlaka aralarda 3 öğün meyve olmak üzere 6 öğün yemek yiyorum ve şuanda kilo almadım hatta 2 kilo vermişim. Ama doktorum herşeyin çok sağlıklı gittiğini söyledi. Ama geçen gün dayanamadım ve sucuk yedim :KK43: Çiğ etleri ancak iyice haşladıktan sonra yenilebilir dedi doktorum ama ben kızartıp yedim ya :)

ben 61 kiloyla hamile kaldım 6+4 günlüğüm ve hala 61 kiloyum bulantım kusmam yok allah a şükür aslında istemedim değil yani bulantım olsunda kilo vereyim die aklımdan geçtikaydirigubbakcemile3 ama yaşayan arkadaşlar çok zor olduğunu söylüyolar
hedef kilom filan yok aslında ama çok kilo almaktan korkuyorum beslenmemede dikkat ediyorum hergün yumurta ve bi bardak süt mutlaka içiyorum sevmesemde...:sm_confused:

X