Beylikdüzü Medilife Veya Avcılar Medicanada Doğum Yapan Var Mı?

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
merhaba arkadaşlar belki burda bulurum burda doğum yapan arkadaş diye yazdım ben ocakta doğum yapıcam beylikdüzündeyim ve güvenebileceğim ne doktor nede hastane buldum çok zor bi durummuş bu eğer bana burda doğum yapan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim hangi doktora yaptırdınız ve ne kadara mal oldu birde ben normal doğum istiyorum inş

ben 15 eylül demedilife de sezaryenle doğum yatım.dr.ahmet bey idi.ve çok memnun kaldım.hemşireler ilgiliydi.tavsiye edbilirim.hayırlı doğumlar canım.

merhaba arkadaşlar belki burda bulurum burda doğum yapan arkadaş diye yazdım ben ocakta doğum yapıcam beylikdüzündeyim ve güvenebileceğim ne doktor nede hastane buldum çok zor bi durummuş bu eğer bana burda doğum yapan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim hangi doktora yaptırdınız ve ne kadara mal oldu birde ben normal doğum istiyorum inş

Merhaba ramitep;
Ben Avcılar Hospital'de Nil hanımda doğum yaptım. Tavsiye ederim. Çok ilgili ve güleryüzlü bi bayan. Kendini işine adamış bi insan.
Bi sorun olursa sorabilirsin.
Hayırlı doğumlar..

mrb ben avcılar madicanada doğum yaptım doktorum F.onur başeğmezdi ve çok memnun kaldım normal doğum yaptım çok güler yüzlü ilgili bi doktor tavsiye ederimm

slm kızlar bende beylıkduzu medılıfe hamıle kaldıgımdan berı gıdıyorum.su anda 30haftalık hamıleyım.gecen gıtıgımde dogum hastaane odalarını gezdım 2cesıt oda var bırı normal oda dıgerı suıt oda.bı dogum paketı yapmıslar 2gece kalıyosun 150ytl hersey ıcınde.suıt oda ıcın ıse kaldıın hergece ekstradan 85ytl alıyolar.suıt odanın tek farkı salonu olması tabı bıraz daha genıs olması.doguma kendı doktorunuz +ebe gırıyomus.bu arada gıtmak ısteyenlere doktorum SELDA ORNEK HANIMOGLU.cok tatlı bı kadın tavsıye ederım.ben sahsen cok memnunum

Selam arkadaşlar. Esos17 ben selda hn. diye bir doktor olduğunu bilmiyordum orada. doğum yaptığında ayrıntılı olarak mesajını bekliyorum .lütfen.memnun olduğun yada olmadığın yönleri açıklasan sevinirim. bende medilife a gidiyorum doktorumdan çok memnunum ama hastanenin yoğun bakım üniteleri yok sanırım acil bir durum söz konusu olursa. şimdiden teşekkür ediyorum...

slm kızlar bende beylıkduzu medılıfe hamıle kaldıgımdan berı gıdıyorum.su anda 30haftalık hamıleyım.gecen gıtıgımde dogum hastaane odalarını gezdım 2cesıt oda var bırı normal oda dıgerı suıt oda.bı dogum paketı yapmıslar 2gece kalıyosun 150ytl hersey ıcınde.suıt oda ıcın ıse kaldıın hergece ekstradan 85ytl alıyolar.suıt odanın tek farkı salonu olması tabı bıraz daha genıs olması.doguma kendı doktorunuz +ebe gırıyomus.bu arada gıtmak ısteyenlere doktorum selda ornek hanımoglu.cok tatlı bı kadın tavsıye ederım.ben sahsen cok memnunum

başta bende oraya gidiyordum ama normal 700 sezeryan 900 demişlerdi

mrb ben avcılar madicanada doğum yaptım doktorum f.onur başeğmezdi ve çok memnun kaldım normal doğum yaptım çok güler yüzlü ilgili bi doktor tavsiye ederimm

ecsudi bende onur beye gidiyorum.gerçekten doğumda hastaneden ve doktorundan memnun kaldınmı?ve ne kadar ödedin.ek masraf çıkarıyorlarmı?kaç gün yatırıyorlar?

ecsudi bende onur beye gidiyorum.gerçekten doğumda hastaneden ve doktorundan memnun kaldınmı?ve ne kadar ödedin.ek masraf çıkarıyorlarmı?kaç gün yatırıyorlar?

canım ben onur beyden çok memnunum hastanede fena diğil paran varsa başka hastanede doğur onur beyi çağar bana ekmasraf çıkmadı ssk vardı normal doğum 1 gün kaldım onur bey ilgisini beğendi-ğim için orda doğum yaptım ama ben ağrısız doğum yaptım başka hastaneden anestezi uzmanı getirdim hem onu bey hem o girdi nezih berksoy süper bi doğum geçirdim

Son düzenleyen: Moderatör:
slm kızlar bende beylıkduzu medılıfe hamıle kaldıgımdan berı gıdıyorum.su anda 30haftalık hamıleyım.gecen gıtıgımde dogum hastaane odalarını gezdım 2cesıt oda var bırı normal oda dıgerı suıt oda.bı dogum paketı yapmıslar 2gece kalıyosun 150ytl hersey ıcınde.suıt oda ıcın ıse kaldıın hergece ekstradan 85ytl alıyolar.suıt odanın tek farkı salonu olması tabı bıraz daha genıs olması.doguma kendı doktorunuz +ebe gırıyomus.bu arada gıtmak ısteyenlere doktorum SELDA ORNEK HANIMOGLU.cok tatlı bı kadın tavsıye ederım.ben sahsen cok memnunum

slm bende selda hanım ve senem arasında kararsız kaldım .5 haftalık hamileyim ilk muayenem için gidicem .banada yardımcı olurmusun.selda hanımla ilgili olumlu olumsuz yaşadıkların neler.özeldende yazabilirsin

Merhaba arkadaşlar! Ben aranıza yeni katılan bir üyeyim, gerçi sık sık foruma girip yazılanları okuyordum ama bir türlü üye olmaya fırsat bulamamıştım..

20 haftalık hamileyim ve şu an Medi Life Hastanesi'ne Ahmet Bey'in yanına gidiyorum tüm kontroller için. Şu an diyorum çünkü daha önce başka bir doktorun yanına gidiyordum. Kendisinden memnun olmama rağmen tam teşekküllü bir hastanede olmaması ve bulunduğu tıp merkezinin içimize (eşimle benim) sinmemesi sebebiyle doktor değiştirmek durumunda kaldım. Yaklaşık 2 aydır Ahmet Bey'in hastasıyım ve kendisinden şimdilik oldukça memnunum. Hastaneyle ilgili de çok defa olumlu şeyler duydum. Daha önce de rahatsızlandığımda bir çok bölümüne gitmiştim. Ve her defasında hastaneden memnun ayrılmıştım.

Son gittiğimde doğum ücretlerini de sordum. Normal Doğum: 150 TL- Sezeryan Doğum: 550 TL dediler. Bana diğer hastanelere oranla çok uygun geldi. Sadece Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi olup olmadığından emin değilim. Eğer yoksa biraz tereddütte kalacağım, dilerim ihtiyacımız olmaz ama her olasılığı düşünmek lazım sonuçta..

Ahmet Bey'in hastası var mı başka forumda? Yorum yazarlarsa çok sevinirim.

Herkese şimdiden hayırlı doğumlar diliyorum :)

arkadaşlar bende 24 haftalık hamileyim başından beri beylikdüzü medilife de selda hanıma gidiyorum çok memnunum çok güzel ilgeleniyor tabi yine de herkesin kendi tercihi..

mrb mavii. selda hanıma tesadüfenmi gittin yoksa tanıdığın onda doğum yapmış birisi varmıydı.yeni doğan ünitesinin olup olmadığı hakkında bi bilgin varmı peki

Herkese slm ben de yeni uyeyim
12 haftalik hamileyim ve doktorum medilifedaki SELDA hanim.Selda HANIM A tesadufen gittim ve cok memnun kaldim.herkese tavsiye ediyorum...

merhaba arkadaşlar, bende en son temmuz 2009 da kadın doktoruna gittim özel sigortam vardı ve acıbadem de aylin hanıma gittim Aylin Tatlıadım. Çok memnundum ondan ama sigortam bittiği için masraflı geliyor bana. Vizitesi 140 TL'yi en son. Bende o yüzden başka doktor arıyorum kendime. Kadın olması tercihimdir.Selda hanım iyise ona gidebilirim. SSK'da yok bende.Vizite ne kadar? Bilen var mı? Ben hamile değilim ama düşünüyorum 1 senedir. Aslında bir doktora gitsem artık kontrole iyi olacak.

merhaba dr ilgili biraz bilgi verir misin bende gidicem resimde çok seker bır bayana benziyor özgeçmişide iyi.tesekkür ederim şimdiden.

merhaba dr ilgili biraz bilgi verir misin bende gidicem resimde çok seker bır bayana benziyor özgeçmişide iyi.tesekkür ederim şimdiden.

dilekmehmet oncelikle merhaba.ben elimden geldigince sana yardimci olmak isterim.su anda 26 haftalik hamileyim.onceden de dedigim gibi selda hanimi forumlardan arastirarak buldum.gerci basta selda hanim ve sanem hanim arasinda kararsiz kaldim fakat calisma saatlerini dusunerek selda hanimi sectim.en basta selda hanim hastasiyla gayet ilgili.bebek 3 ayini doldurduktan sunra kan ve idrar testi isteniyor.daha sonrada rutin kontroller oluyor.2 boyutlu ultrasonda bakiyir bebege.dogum ucretleri de normal 150;sezeryan 550. hastane olarak da medilife dan memnunum.umarim yardimci olabilmisimdir

selam,
ben medilifete doğum yaptım kontrollerimi burcu hanıma yaptırdım 9 ay boyunca,burcu hanımdan memnun kalmadım ama yinede gitmeye devam ettim. doğumumda istemeye istemeye gittim çünkü hamileliğim boyunca bana gereksiz şeyleri çok sıkıntı yaptırmıştı ve doğumumda da bişeyler çıkarcak diye korktum hatta suyum gelmişti gitmiştim sancım yoktu hiç beklemeden suni sancıyı dayamak istedi beklemedi bile nstye bağlamadı ama allahtan o şehir dışını çıkıyodu ve suni sancı filan almadan yaptım doğumumu, doğuma da selda hanım girdi. bence mükemmel bi doktor. normal doğum yaptım. doktoru hemşiesi hasta bakıcısı hepsi çok iyiydi.ve fiyatda çok uygundu selda hanımı kesinlikle tavsiye ederim kısmet olurda 2. çocuğum olursa kesinlikle ona gidecem. tüm bebek bekleyenleri allah bi sancıda kurtarsın

Sayın esmakoz neden memnun olmadığınız bir hekime 9 ay boyunca devam ettiniz çok merak ettim ? Devam etmeyebilirdiniz.

Son düzenleme:
X