ıyı geceler cayları:humana ve mılupanın

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
once humananın ıyı geceler cayını kullandım ve cok memnun kaldım.oglumu gecelerı guzel uyuttu.hatta gunduz verdıgımde uyumasını sagladı.o bıtınce mılupanınkını aldım oda fena degıl ama bızde humana daha etkılı oldu.almayı dusunen ama nasıl oldugunu merak eden annelerle paylasmak ıstedım.

sagol canım.bende milupanın karısık bıtkı cayını kullandım,bıtırdım.ama sımdı ıyı geceler cayını almayı dusunuyordum,gecelerı cok sık uyanıyor oglum,ac olmadıgını ve altının temız oldugunu bılıyorum,beyefendı meme keyfı yapmak ıcın zırt bırt uyanıyor ve emmeden asla uyumuyor:)

benım oglumda cok sık uyanıyor hatta gunduz pek uyumuyordu.humana cok ısıme yaramıstı.mılupa bıtsın tekrar onu denıycem

kızlar bebekleriniz kaç aylık..benim oğlum 8,5 aylık bana da faydası olur mu ki?..

bu çayların özelliği nedir

canım tamamen bıtkılerden olusan bır cay cocugu sakınlestırerek rahat uyumasını saglıyor.ayrıca sadece bebeklere degıl buyuklerde ıcebılır.ınternetten ozellıklerını detaylı bulabılırsın

kızlar bebekleriniz kaç aylık..benim oğlum 8,5 aylık bana da faydası olur mu ki?..

oglum 6 ay 1 haftalık oldu.sanada faydası olur herhalde cunku 1 haftalıktan ıtıbaren kullanabılıyorsun ust sınır yok buyuklerde ıcebılıyor

1 aylık olunca mı kullanılabiliyor??
Gaz sancılarını da hafifletir mi dersiniz??

ben humanankini kulanıyorum ama pek bi faydasını görmedim.geceleri yine aynı. bide milupanınkini denicem bakalım.

1 aylık olunca mı kullanılabiliyor??
Gaz sancılarını da hafifletir mi dersiniz??

Üzerinde iki haftalıktan itibaren yazıyo canım.Ben dün başladım vermeye humananın bitki çayı.Doktor önerdi bakalım gaza iyi gelecek mi.Ama üzerinde önerdikleri miktarın hepsini içiremiyorum 100 ml.
Bu arada fiyatı 10 ytl

8 9 ytl bu çaylar ben gıdıp rezene cayı aldım keske gece cayını alsaydım ogluma dokunduuuuuu

milupanın karışık bitki çayını kullandım ama faydalı olmadı birde humana yı deneyeyim bakalım. inşallah işe yarar.teşekkürler keria.s.

günde ne kadar veriyosunuz bu çaylardan ve nasıl? benim oğlum suluk ve biberonla içmeyi bilmiyor suyunu da kaşıkla veriyorum humananınkini almıştım ama pek sevmedi kaşıkla da zor içiyor zaten

once humananın ıyı geceler cayını kullandım ve cok memnun kaldım.oglumu gecelerı guzel uyuttu.hatta gunduz verdıgımde uyumasını sagladı.o bıtınce mılupanınkını aldım oda fena degıl ama bızde humana daha etkılı oldu.almayı dusunen ama nasıl oldugunu merak eden annelerle paylasmak ıstedım.

keri ben rezene veriyorum ama memnun değilim çok karin ağrisi

yapiyor b,rde bunu deneyim peki sadece geceleri 1 defa mi veriyorsun?

keri ben rezene veriyorum ama memnun değilim çok karin ağrisi

yapiyor b,rde bunu deneyim peki sadece geceleri 1 defa mi veriyorsun?

canım benım oglum sade su ıcmıyor tadını sevmedı sanırım,bırde cok su ıcıyor.gun ıcınde 2-3 bıberon ıcıyor.150 ml ye bır tatlı kasıgı koyuyorum ben.gun boyu ıcıyor bu cayı.oncelerı yatmadan once ıcırıyordum gunduz rezene verıyordum.bu aralar sureklı verıyorum.ama sen yınede sadece gecelerı ver sımdılık her cocuk bır degıl bakarsın senın bebegıne fazla gelır

Bu çayların uyuşturucudan ne farkı var? İçerisindeki bitkiler melisa gibi,anason gibi uyku veren bitkiler değil mi?

Bu çayların uyuşturucudan ne farkı var? İçerisindeki bitkiler melisa gibi,anason gibi uyku veren bitkiler değil mi?

evet arkadasım bu bıtkıler evet sakınlestırıp uykuda verıyorlar ama ben senın demek ıstedıgını anlamadım.bu bıtkılerı herkes kullanıyor.yanı sımdı herkes uyusturucumu kullanmıs oluyor yada herkes bebegıne uyusturucumu vermıs oluyor.bu bıtkılerın yararları oldugunu bılmeyen kaldımı

evet arkadasım bu bıtkıler evet sakınlestırıp uykuda verıyorlar ama ben senın demek ıstedıgını anlamadım.bu bıtkılerı herkes kullanıyor.yanı sımdı herkes uyusturucumu kullanmıs oluyor yada herkes bebegıne uyusturucumu vermıs oluyor.bu bıtkılerın yararları oldugunu bılmeyen kaldımı

yararlarını biliyorum ancak bundan 10- 15 yıl önce doktorlar özellikle bebeklere anason vermenin sakıncalı olduğunu söylerken bugün durum tersine dönmüş durumda,yarın ise ne olacağı belli değil.3-5 yıl sonra uzmanlar çıkıp bu bitkiler bebeklerde zihinsel gelişimi olumsuz etkiliyor diyebilirler ki ben bebeklerde bu bitkilerin kullanılmamasından yanayım çünkü bebeği uyuşturup dışarıdan gelen uyarıcılara beyni kapatıyor,uyarıcılara kapalı beyin ise açık olana oranla daha geç gelişecektir diye düşünüyorum. Benim kızımın da çok fazla gaz sancısı var ancak bu çaylardan kullanmaya cesaret edemiyorum.

yararlarını biliyorum ancak bundan 10- 15 yıl önce doktorlar özellikle bebeklere anason vermenin sakıncalı olduğunu söylerken bugün durum tersine dönmüş durumda,yarın ise ne olacağı belli değil.3-5 yıl sonra uzmanlar çıkıp bu bitkiler bebeklerde zihinsel gelişimi olumsuz etkiliyor diyebilirler ki ben bebeklerde bu bitkilerin kullanılmamasından yanayım çünkü bebeği uyuşturup dışarıdan gelen uyarıcılara beyni kapatıyor,uyarıcılara kapalı beyin ise açık olana oranla daha geç gelişecektir diye düşünüyorum. Benim kızımın da çok fazla gaz sancısı var ancak bu çaylardan kullanmaya cesaret edemiyorum.

pekı sen ne kullanıyorsun bebegının gaz sancısına.ben gaz ıcın degılde daha rahat uyusun dıye kullanıyorum

X