adet sokturucu

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
  • Başlangıç Tarihi
&

♥ Cleo ♥

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
slm kizlar.benim bi arkadasim var bikac aydir adet gormuyor. doktora gitti ilaclar yazildi. onlari duzenli kullandi kullanmaya devam ediyor ama adet yine gormuyor. hormonlarla bi problemi yok. hersey duzenli. bazi ailevi problemler yuzunden hep streste belkide ondan gormuyor adeti. sormak istedigim sey sizin bildiginiz baska bisey var mi adet sokturucu olarak? dogal yontemler?tavsiyeler? cok dert ediyor arkadasim bunu. yakinda kocasi askerden geliyor ve onlar bebek istiyor. fakat bu sekilde giderse biraz zor degil mi? ne yapabilir? tecrubeli arkadaslar var mi?

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
farlutal diye bi ilaç var ben onu kullanıyorum.ama kesinlikle bi jinekoloğa gitmeli...

• Konu Sahibi ♥ Cleo ♥
canım benimde bu ay geç yumurtlamamdan dolayı adetim 6 gün falan gecikti iyice stres oldum hamilede değildim... bu sitede bir kaç birşey duydum onları yaptım ve 2 gün içinde adet oldum.... öncelikle kekik suyu içtim sıcak suyun içine bir tutam kekiği attım ve 10 dk. beklettim ve içtim, sonra adaçayı, papatya çayı bunlarıda içtim ve en sonunda civanperçemi zaten onun için adet söktürücü diyorlar onuda aldım aktardan yine bir fincan sıcak suyun içine bir tutam katıp demleyip 10 dk. içtim ve 2. içişimde adet oldum ben gün içinde ara ara bunları demledim ve içtim birde gripin diyorlar adet söktürmek için 1-2 tanede ondan içtim.... offf ne çok şey yapmışım ama sonuçta adet oldum ben 2 gün içinde valla tatlım yanlış yönlendirmek istemem ama ben bunları yaptım hepsini kullanmasada arkadaşın civanperçemini kullanabilir tavsiye ederim. sanırım gebelik bölümünde adet başlığına gir ve orda adet söktürücü diye bir arkadaşımız başlık açmış orda daha detaylı bilgi bulabilirsin.. geçmiş olsun arkadaşına....

haa unutmadan tabiki bir dr. görünsün önce eğer kist falan yoksa yada ne bilim bir sağlık sorunu yok sadece stresten falan gelmiyorsa bunları denemesinde fayda var umarım iyi gelir...

X