Saç Bakım Ürünleri Macitefendi Natural Saç Bakım Yağı

M

MeDuSa

Ziyaretçi
kızlar bugün gittiğim aktar macitefendi die bi saç bakım yağı verdi bende aldım 7,5ytl fiyatıda iyi hem 100ml :CüvCüv:
kullanan faydasını yada zararını gören varmı iyi mi ettim kötü mü ettim bilmem gaza geldim aldım işte :tomato:
kullanan varsa sölesin lütfen nası bişi kaydirigubbakcemile5

buradan bir arkadaş almıştı bunun hakkında konuda açmıştı çok memnun olduğunu yazmıştı bir çok kişide adını aldı.ama ben hala almadım kullananlar memnun umarım pişman olmazsın.

valla ben de çok memnunum. saç karışımın var ona ekliyorum mecit efendiyi baya faydalı oldu

saç karışımı nasıl cnm yani başka neler ekliosun macit efendiye

saç karışımı nasıl cnm yani başka neler ekliosun macit efendiye

ısırgan ve maydonoz ayrı ayrı kaynattım 1 gece ayazda bekletim karışıma ekledim.+ yumutra sarısı+yoğurt+badem yağı ekledim.
3 günde bir yapıorum bu karışım baya faydalı oldu bana...:dance:

ısırgan ve maydonoz ayrı ayrı kaynattım 1 gece ayazda bekletim karışıma ekledim.+ yumutra sarısı+yoğurt+badem yağı ekledim.
3 günde bir yapıorum bu karışım baya faydalı oldu bana...:dance:

saol cnm denicem a.s.

cnm bu yağı bende denedim.Kokusu cok hoşuma gitmişti.ama tek bu karısımı kullanmadım.1 ymk kasığı mecitefendi yag+biryumurta(sarını ve beyazını birlikte kullandım.çünkü ikisinide faydası olduğunu düşünüyorum)+cok azda menekse yağı karışımını 2 saat sacımda beklettim. bu karısım sayesinde saclarım yumusadı ve kırıklarım azaldı üstelik tülermesinde bile etkili olmustu canım

X