karbonatla gebelik testi yapanlar

S

serdi

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben çok merak ediyorum acaba bu karbonat testini aranızda yapanlar varmı yorumlarmısınız doğruluk payı nedir ? bende yaptım köoürdü boşa ümitlenmek istemiyorum şimdiden teşekkürler..a.s.

merhaba arkadaşlar ben çok merak ediyorum acaba bu karbonat testini aranızda yapanlar varmı yorumlarmısınız doğruluk payı nedir ? bende yaptım köoürdü boşa ümitlenmek istemiyorum şimdiden teşekkürler..a.s.

Canım karbonat testinin hiç bir doğruluk yanı yok. Çünkü ben kendimde değilde musluk suyuyla denedim.Sonuç pozitif çıktı.Anlayacağın benim musluk hamile:roflol: Bu siteden yazılanları takip edebilirsin.
http://www.kadinlarkulubu.com/karbonat-ile-gebelik-testi-t166942/index.html

merhaba arkadaslar ben karbonatla gebelik testini yaptim kabardi daha sonra normal test yaptim ondada hamile oldugumu ögrendim yani dogruluk payi var azda olsa.

yok boyle bısey..
ben hamıleyken denedım ..çok saçma.

benim esimde bu test denedi...simdi oda hamile..ayiptir söylemesi karbonat köpürdüde.:roflol:

ben geçen ay öylesine denedim kabarmadı ama kendimden şüphe ediyorum şimdi yaptım köpürdü ama öyle böyle değil hiç duru kalan yeri kalmadı yarın test yaptırıyorum bakalım haber veririm size de :26:

arkadaşlar ben bu yazıları okuduktan sonra yani 10 dk önce yaptım köpürdü bardaktan dışarı bile taştı hamilemi olmuş oluyorum şlimdi anlamadım ki ben cevaplarınızı beklliyorum lütfen yazınnn :KK43:(

X